Dwa bilety do kina w cenie jednego dla klientów sieci Orange

W każdą środę, począwszy od 22 kwietnia br., każdy klient Orange może wybrać się do kina i kupić dwa bilety w cenie jednego.

„Środy z Orange” to program, w którym mogą wziąć udział wszyscy klienci Orange, niezależnie od tego, czy korzystają z oferty abonamentowej, na kartę czy mix. Wysyłając pod numer 241 SMS o treści FILM, każdy z nich może co tydzień zamówić dwa bilety na dowolny seans w jednym z kin Cinema City i Orange IMAX. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym 14-cyfrowym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina, przy odbiorze biletów. Kod wyświetlany na ekranie telefonu komórkowego uprawnia do kupienia dwóch biletów kinowych w cenie jednego.

Numer 241 jest czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nadesłany w odpowiedzi kod jest ważny od chwili otrzymania do najbliższej środy, jego ważność kończy się o godzinie 23.59. Program „Środy z Orange” obejmuje wszystkie publiczne, repertuarowe seanse odbywające się w każdą środę we wszystkich 25 kinach sieci Cinema City. Zamówienie biletów SMSem nie oznacza rezerwacji miejsc na określony seans filmowy. Można jej dokonać telefonicznie w wybranym przez siebie kinie lub za pomocą rezerwacji online na stronie www.cinema-city.pl.