Niezniszczalny Samsung B2710 Solid

Całkowita ochrona przed błotem, kurzem i upadkiem, możliwość pracy do 30 minut w zanurzeniu do 1 m oraz odporny na zarysowania ekran - to krótka charakterystyka nowego Solida.

Oprócz odporności na kurz, błoto, upadki oraz wodę, Samsung Solid B2710 jest pierwszym z serii, który spełnia normę IP67. Został on wyposażony w 2-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, który jest odporny na zarysowania i jest zgodny ze standardem twardości 4H.

Koreański producent nie zapomniał również o funkcjonalności i multimedialności, dlatego w nowym Solidzie znajdziemy 2-megapikselowy aparat z możliwością kręcenia filmów, odtwarzacz muzyczny, radio FM, technologię DNSe 2.0 z cyfrową redukcją szumów, cyfrowy kompas, krokomierz, latarkę, przeglądarkę internetową z obsługą Flasha, system nawigacji satelitarnej z funkcją Assisted-GPS, obsługą NaviExpert i Google Maps, a także łączność Bluetooth 2.1, port USB 2.0 oraz gniazdo kart pamięci microSD z obsługą kart o pojemności do 16 GB.

Bateria o pojemności 1300 mAh zapewni natomiast aż do 19 godzin rozmów lub do 25 dni czuwania. Telefon pracuje w trybach EDGE oraz WCDMA.

Samsung Solid B2710 jest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 529 złotych.