Nowa nawigacja z mapą Europy na system Android

Mapy 44 krajów Europy w intuicyjnym systemie nawigacji GPS , zawsze pod ręką w smartfonie, bez ryzyka kosztów roamingu.

MapaMap Europa for Android

– pod taką nazwą pojawił się system nawigacji GPS do urządzeń mobilnych z systemem Android zawierający mapy całej Europy. Rozwiązanie jest systemem nawigacyjnym typu On-Board, który wszystkie mapy przechowuje w pamięci wewnętrznej telefonu lub na karcie pamięci, dzięki czemu użytkownik unika kosztów roamingu, związanych z pobieraniem map podczas nawigacji w innych państwach. System oferuje nawigację zakręt po zakręcie z funkcją asystenta pasa ruchu, która doprowadzi pod wskazany adres, a po drodze ostrzeże przed przekraczaniem dozwolonej prędkości, co może uchronić użytkownika przed wysokimi mandatami w innych krajach.

Producentem systemu jest polski dostawca map cyfrowych firma Imagis, która pod marką MapaMap oferuje systemy nawigacji GPS dla różnych platform sprzętowych w tym: Android, iOS, Windows Mobile oraz Windows CE.

Jeżeli posiadamy telefon lub tablet z systemem Android, nawigację możemy bezpłatnie przetestować przez okres 7 dni. Bezpłatną wersję Trial można pobrać bezpośrednio od producenta z serwisu MapaMap.pl lub ze sklepu internetowego Google Play.

Producent oferuje kilka wariantów licencji bezterminowej (tzw. Licencji LifeTime). W cenie 179 zł licencja bezterminowa bez aktualizacji map, w cenie 199 zł licencja bezterminowa z roczną aktualizacją map oraz w cenie 239 zł licencja bezterminowa z dwuletnią aktualizacją map w cenie. W ramach tych licencji możemy korzystać z map tylko na jednym urządzeniu mobilnym.

Źródło: IMAGIS