Najsmuklejszy konwertowalny notebook już w sprzedaży

Zaprezentowany podczas targów CES nowy laptop Lenovo kusi swoją nienaganną sylwetką (12,8 mm grubości!) i oryginalnym designem, a także bardzo dobrymi parametrami.

Nowy notebook Lenovo oferuje cztery tryby pracy: laptopa, podstawki, namiotu i tabletu. Warto zwrócić uwagę na oryginalne zawiasy złożone z 813 elementów, które przywodzą na myśl bransoletę zegarka. Oprócz 13,3-calowego, dotykowego ekranu o rozdzielczości QHD znajdziemy tu także procesor Intela i7 szóstej generacji, do 16 GB RAM-u, 256 lub 512 GB dysk SSD, czytnik kart pamięci, dwa porty USB 3.0, 1 portu USB typu C i jeden port USB 2.0.

Oprócz łączności Bluetooth 4.0 i Wi-Fi, znajdziemy tu także głośniki JBL z Dolby DS 1.0 Home Theatre oraz kamerkę HD. Bateria laptopa może pracować do 10 godzin. Całość waży jedyne 1,29 kg i mierzy w najgrubszym miejscu 12,8 mm co czyni z Yogi 900 najsmuklejszego, konwertowalnego laptopa na świecie.

Yoga 900 dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: pomarańczowym, szampańskiego złota i platynowego srebra w cenie zaczynającej się od 4749 zł.

Źródło: materiały prasowe