Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Artykuły

rozwiń
Strona główna Artykuły Archiwum Najlepsze drukarki atramentowe

Najlepsze drukarki atramentowe na rynku

Najlepsze drukarki atramentowe


 
Zestawienie Top 10 przygotowano w celu wyłonienia produktów o największych możliwościach lub charakteryzujących się najkorzystniejszym stosunkiem możliwości do ceny. Co miesiąc (a na stronie internetowej na bieżąco) w rankingach pojawiają się wyniki testów i opisy nowych produktów, przetestowanych przez CHIPLab.
 
     Zbliżający się okres Świąt i Nowego Roku sprzyja wzmożonym zakupom. Sprzedawcy prześcigają się w promocjach i prezentacjach nowych produktów, a klienci chętniej niż zwykle sięgają po portfele. Tegoroczna oferta świąteczna rynku komputerowego obejmuje niemal wszystkie grupy urządzeń.
     Najważniejszą nowością ostatnich tygodni jest procesor Intel Pentium 4. Choć jak zwykle cena debiutującego na rynku układu jest bardzo wysoka, zapewne znajdzie on w przyszłości wielu nabywców. Z uwagi na konieczność wymiany nie tylko płyty głownej, ale i zasilacza, chętniej kupowane będą prawdopodobnie całe komputery. Nieco bardziej dostosowaną do możliwości finansowych przeciętnego użytkownika propozycją jest karta graficzna bazująca na układzie Nvidia GeForce2 MX. Za około 500-700 zł można nabyć urządzenie, które odciąży procesor komutera podczas świątecznej rozgrywki w ulubioną grę. Jeśli nasz komputer zdecydowanie nie radzi sobie z nowymi grami czy aplikacjami, możemy poprosić Mikołaja np. o procesor AMD Duron 600, który razem z odpowiednią płytą główną kosztuje ok. 1000 zł.
     Dla tych, którzy w mijającym roku nie byli zaś zbyt grzeczni, trafnym prezentem może okazać się wymagający nieco przyzwyczajenia i kilku godzin ćwiczeń trackball, wyposażony jednak w dwie kulki i kilka przycisków.
Info
Grupy dyskusyjne
Uwagi i komentarze do artykułu:
#
Pytania techniczne:
#
Internet
Ranking Top 10
http://www.chip.pl/topten/
Na dołączonym do tego numeru CHIP-a CD-ROM-ie w dziale Hardware | Top 10 znajduje się aplikacja umożliwiająca tworzenie zestawień Top 10 uwzględniających indywidualne preferencje Czytelników
Dodaj komentarz 1 komentarz
Gość IP: 195.22.98.* 2011.05.08 16:19
Przed wyborem glownie czytalem rozne artykuly i recenzje, wzialem sredniej klasy HP, musze jednak przyznac ze nawet drukarka nie z najwyzszej polki drukuje piejne fotografie. Tuszow uzywam producenta bo na tyle nie sa drogie ze nie ma co komibnowac z zamiennikiem
AUTOR: redakcja chip
DODANO: 16.01.2001
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 568


CENEO Kup najtaniej
GOCLEVER TERRA 101 10,1 (TAB TERRA 101 + Keyboard) GOCLEVER TERRA 101 10,1 (TAB TERRA 101 + Keyboard)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Media-Tech MT3142 Media-Tech MT3142
Dostępny w 22 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Pioneer A-A6MK2-K Pioneer A-A6MK2-K
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Forte Szafka RTV YOOP YPT13 Forte Szafka RTV YOOP YPT13
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu


Video
nowe filmy