Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety Artykuły Jak zlokalizować skradziony tablet

Norton Tablet Security pozwoli zablokować i zlokalizować utracone urządzenie, abyś nigdy nie martwił się o prywatne dane.

Jak zlokalizować skradziony tablet

Jak często korzystasz ze swojego tabletu? Czy masz na nim zapisane prywatne dane takie jak zdjęcia, filmy, maile, aplikacje lub zalogowane sesje w różnego rodzaju portalach społecznościowych? Co by się stało, gydby Twój tablet nagle został zgubiony lub co gorsza, skradziony?

 

Krok 1: Pobierz pakiet

Wyciągnij z opakowania klucz licencyjny i przejdź na stronę podaną na karcie produktu, aby pobrać aplikację. WSKAZÓWKA: Możesz także przetestować produkt pobierając Norton Tablet Security prosto z Google Play.

Krok 2: Zainstaluj aplikację

Zainstaluj, a następnie uruchom pakiet bezpieczeństwa Norton, naciskając Agree and Launch.

Krok 3: Aktywuj produkt

Aktywuj zakupiony przez Ciebie pakiet, wpisując kod znajdujący się na wcześniej wyjętej przez Ciebie karcie.

Krok 4: Pobierz Anti-Theft

Po przejściu aktywacji pora na pobranie dodatku Anti-Theft. Naciśnij Download and Install Norton Anti-Theft, aby pobrać rozszerzenie i zabezpieczyć swój tablet przed kradzieżą. WSKAZÓWKA: Norton Anti-Theft posiada funkcję lokalizowania urządzenia poprzez wbudowany GPS. Dodatkową opcją jest także wykonywanie cyklicznych zdjęć złodziejowi. Zdjęcia te będą przysyłane prosto na Twoje internetowe konto Norton Anti-Theft, gdy tylko złodziej będzie trzymać przed sobą tablet.

Krok 5: Otwórz Anti-Theft i zaloguj się

Otwórz Norton Anti-Theft i zaloguj się na swoje konto. WSKAZÓWKA: Jeśli nie posiadasz konta musisz je założyć. Rejestracja trwa kilka sekund.

Krok 6: Zarejestruj tablet

Potwierdź rejestrację nowego urządzenia. Po zakończeniu akcji, w menu głównym Norton Tablet Security zobaczysz potwierdzenie, że tablet jest już podłączony i zabezpieczony.

Krok 7: Lokalizuj swój tablet

Gdy tylko zgubisz swój tablet lub zostanie on skradziony, będziesz mógł przejść na http://antitheft.norton.com w celu zablokowania urządzenia, zlokalizowania go na mapie oraz aktywowania opcji Sneak Peak do wykonywania zdjęć złodziejowi. WSKAZÓWKA: Norton Tablet Security pozwala lokalizować inne urządzenia takie jak telefony komórkowe z zainstalowanym pakietem Norton Mobile Security. Funkcjonalność ta sprawdza się także w lokalizowaniu dzieci, dlatego warto zabezpieczyć w ten sposób urządzenia mobilne.

Gdy zgubisz swój tablet lub zostanie on skradziony, będziesz mógł zablokować urządzenie lub zlokalizować je na mapie
Gdy zgubisz swój tablet lub zostanie on skradziony, dzięki Norton Tablet Security będziesz mógł zablokować urządzenie lub zlokalizować je na mapie
Dodaj komentarz 3 komentarze
hens
hens 2012.05.27 16:35
Marketingowe pieprzenie w bambosz. Każda sieć posiada taką możliwość za 1/5 tej kwoty. Autora za poczynania paskarskie należy obwiesić na wjeździe do miasta
Gość IP: 77.254.168.* 2012.06.02 10:17
Bambosz czy nie, nie każdy tablet ma dostęp do sieci komórkowej. Prawdę mówiąc, większość takowej nie posiada. Co wtedy?
Pozdrawiam
Jan Kowalski
Gość IP: 86.130.204.* 2012.12.01 23:21
Dobrze gada ten nade mna. Tablet mam juz od 2 miesiecy a dopiero teraz zainteresowalem sie bezpieczenstwem danych i najwazniejsze INWIGILACJI prze firmy takie jak google, ktore maja w obowiazku przekazywanie danych do wszystkich instytucji panstwowych a po drugie dane kart kredytowych hasla piny i wszystko inne mamy zapisane na tabletach i chcac nie chcac nie mozna sie przed tym nijak zabezpieczyc, pytanie tylko dlaczego nikt o tym nie pomyslal, a moze pomyslal i to specjalnie tak ma byc?
AUTOR: symantec
DODANO: 23.05.2012
Tagi producenckie: symantec
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 8817
CENEO Kup Najtaniej
LOWEPRO Foto Toploader Pro 65 AW czarna (LOWE_TOP65AW) LOWEPRO Foto Toploader Pro 65 AW czarna (LOWE_TOP65AW)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AMD X4 870K 3.90GHz 4MB BOX AD870KXBJCSBX AMD X4 870K 3.90GHz 4MB BOX AD870KXBJCSBX
Dostępny w 18 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
K&M 18860 statyw keyboardowy ''Spider Pro'' K&M 18860 statyw keyboardowy ''Spider Pro''
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Alesis DRP100 Alesis DRP100
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Avacom BLM-1, PS-BLM1 redukce (AVP101) Avacom BLM-1, PS-BLM1 redukce (AVP101)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu