Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Artykuły

rozwiń
Strona główna Artykuły Recenzje Klawiatura Logitech diNovo Keyboard for Notebooks 920-001216

Klawiatury

Klawiatura Logitech diNovo Keyboard for Notebooks 920-001216

Logitech wkroczył ze swoją ofertą na rynek notebooków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników przenośnych komputerów, zaprojektował on klawiaturę Logitech diNovo Keyboard for Notebooks.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości połyskliwego tworzywa o czarnym kolorze, a podpórka nadgarstka – z polerowanego aluminium. Klawiatura jest niezwykle estetyczna, ale pierwszy kontakt nadgarstków z aluminiową podpórką okazuje się nieprzyjemny, ponieważ metal jest zimny. Oprócz ciekawego wyglądu diNovo cechuje bardzo cicha praca klawiszy – dzięki mechanizmowi PerfectStroke. Bezprzewodowa technologia Logitech 2,4 GHz pozwala na szybką komunikację z komputerem. Zasięg takiego połączenia wynosi około ośmiu metrów (bez żadnych zakłóceń). Pomimo niewielkich, jak na klawiaturę, wymiarów diNovo oferuje taką samą funkcjonalność jak jej pełnowymiarowy odpowiednik. Znajdziemy tu komplet klawiszy standardowych, blok numeryczny oraz klawisze funkcyjne. Pracę z notebookiem ułatwia klawisz umożliwiający wysuwanie tacki napędu optycznego.

Logitech diNovo 920-001216 dzięki minimalistycznej budowie jest niezwykle estetycznym produktem, który ułatwi zabawę i pracę na notebooku. Warto podkreślić łatwą instalację i bardzo długi deklarowany czas pracy na bateriach (3 lata).

Dostawca: www.logitech.pl
Cena: 390 zł

Dane techniczne:
Wymiary (szer.×dł.×wys.): 430×175×20 mm
Waga: 917g
Częstotliwość radiowa: 2,4 GHz
Zasięg połączenia: ok. 8 m
Zasilanie: 4 baterie AAA
Dołączone oprogramowanie: SetPoint 4.60
Gwarancja: 60 miesięcy

PODSUMOWANIE: Solidny produkt o minimalistycznym, ale ciekawym designie.
ALTERNATYWA: A4Tech KX-5MU X-STRUCTURE

Dodaj komentarz 5 komentarzy
kalii
kalii 2009.01.16 14:54
Można powiedzieć że bardzo fajny gadżet, tylko po co Ci druga klawiatura. Wydawać prawie 400 zł na taki gadżet :) Mam laptopa i bardzo dobrze mi się na niej pracuje i nie wyobrażam sobie mieć inną!
vh
vh 2009.01.16 15:28
No to jeszcze tylko specjalny monitor do laptopa i będzie prawie normalny komputer.
non3
non3 2009.01.16 17:11
400zl dużo.
broxmar
broxmar 2009.01.16 18:11
Cena jest koszmarna. Wygląd tej klawiatury nie jest zbyt fajny, ale ma dobrą jakość. Logitech to moja ulubiona firma do myszy, słuchawek i klawiatur.:)
teczowy
teczowy 2009.01.19 10:46
... jedynym elementem, za którym luukam jest klawiatura o cichym kliku, ale żeby za to wydać tyle kasy, to by była przesada ...
AUTOR: jarosław niemyjski
DODANO: 16.01.2009
Tagi: klawiatura
Tagi producenckie: logitech
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2167
Sonda
Wyraź swoją opinię
Telefony
Play.pl
Cena: 129.00
  • Modem z funkcją routera Wi-Fi
  • Możliwość utworzenia sieci bezprzewodowej dla pięciu urządzeń
  • Wbudowana bateria
  • Połączenie z komputerem za pomocą przewodu USB
Cena: 1.00
  • Automatyczna instalacja
  • Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych
  • Możliwość podłączenia anteny zewnętrznej
  • Transfer do 7,2 Mbps
CENEO Kup najtaniej
SAMSUNG T23A350 (LT23A350EW/EN) SAMSUNG T23A350 (LT23A350EW/EN)
Dostępny w 78 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
EVGA GeForce GTX460 768MB DDR5 192bit PCI-E (768-P3-1362-ER) EVGA GeForce GTX460 768MB DDR5 192bit PCI-E (768-P3-1362-ER)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HP Akcesoria HP Designjet Postscript Upgrade (CQ745A) HP Akcesoria HP Designjet Postscript Upgrade (CQ745A)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Pentel Maxiflo Marker Pentel Maxiflo Marker
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo
Video
nowe filmy