Przeglądasz: CHIP

epson l6190

Konkurs czytelników: Epson L6190 – pierwsze wrażenia

EcoTank ITS L6190 to najdroższy model spośród nowych drukarek Epsona. Ma m.in. podajnik na 250 kartek A4 oraz podajnik oryginałów dla skanera. Przemyślany sposób napełniania pojemników tuszem powoduje, że nie trzeba się martwić o wybrudzenie otoczenia.
epson l4160

Konkurs czytelników: Epson L4160 – pierwsze wrażenia

Model L4160 należy do linii premium, co wiąże się przede wszystkim z bardzo dobrym wyposażeniem (ekran dotykowy, druk dwustronny, czytnik kart pamięci). Jednocześnie wyjątkowo łatwo przebiega instalacja i włączenie urządzenia w domową sieć.
epson l3050

Konkurs czytelników: Epson L3050 – pierwsze wrażenia

Epson L3050 to najmniejsza z testowanych drukarek. Do pracy w domowym biurze okazuje się jednak zupełnie wystarczająca. Mieści się na biurku, pracuje cicho, jej podłączenie do domowej sieci przez kabel USB (którego niestety w zestawie brak) okazało się zupełnie bezproblemowe.

Jakub Kaźmierczyk

Jakub Kaźmierczyk – fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów…
konkurs

KONKURS: przetestuj i zatrzymaj drukarkę Epson

Wspólnie z Epsonem przygotowaliśmy konkurs, w którym trzech z was będzie miało okazję przetestować trzy modele najnowszych drukarek, podzielić się na łamach CHIP-a swoimi wrażeniami, i jeśli wypełnią wszystkie zadania - zostawić je u siebie. Tylko jedna odpowiedź dzieli cię od wygranej.
hyperx

5 powodów, dla których musisz mieć nową klawiaturę i mysz do grania

Z akcesoriami dla graczy jest trochę tak jak z klimatyzacją w samochodzie. W starym aucie bez klimatyzacji da się objechać latem całą Europę i zobaczyć wiele pięknych miejsc, ale czyż nie lepiej podróżuje się z przyjemnym nawiewem na twarz, cichym silnikiem i nieobdrapanym, lśniącym lakierem, który przyciąga wzrok przechodniów?

CHIP: farma 40 tysięcy trolli na polskim TT i FB

Jedna osoba prowadzi kilkanaście kont, które są angażowane w kampanie. Tak wynika z badań naukowców z Oxfordu, którzy przeanalizowali 50 tysięcy polskich twitterowych wiadomości. 1/3 pochodziła z fałszywych profili.