Karol Kulas

TEST: Hyperbook MK55 Pulsar GTX 1060

Obecnie każdy liczący się producent pecetów może pochwalić się, że ma w portfolio linię laptopów gamingowych, które są już dobrze rozpoznawane na rynku.

TEST: BenQ z technologią HDR

Współczesne monitory komputerowe LCD to zaawansowane urządzenia, które wyświetlają coraz bardziej doskonały obraz oraz chronią wzrok przed zmęczeniem. Dzieje się tak nawet wówczas, gdy przed ekranem spędzamy długie godziny.

Przewodnik: jak wybrać laptop?

W sprzedaży jest bardzo wiele rodzajów notebooków o różnych możliwościach i cechach, w bardzo różnych cenach. Przyglądamy się temu, jak wygląda dziś rynek komputerów przenośnych i sprawdzamy, jakie kryteria warto brać pod uwagę wybierając taki, który najlepiej spełni nasze oczekiwania.

TEST: TP-Link Smart – Inteligentny dom zaczyna się od żarówki

Inteligentny dom – to określenie do niedawna kojarzące się nam z filmami SF. Powoli jednak inteligentny dom przestaje być mrzonką, a zaczyna być w zakresie finansowych możliwości przeciętnego Kowalskiego. Na początek można zacząć do inteligentnych żarówek i równie niegłupich gniazdek elektrycznych.
Notebooki

TEST: Dell Chromebook 13 3380 – sposób na cyfrową edukację

Sala lekcyjna to naturalne środowisko, w którym Chromebook marki Dell ma się sprawdzić najlepiej. Jego rozwiązania konstrukcyjne oraz funkcjonalność aplikacji Google Classroom mają sprawić, że nauka w szkole będzie bardziej nowoczesna i przyjemna, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.
Kamera sportowa MGCool Explorer

Kamera sportowa MGCool Explorer

Kamery sportowe kilka lat temu szturmem zdobyły rynek. Najbardziej popularną marką, ale niestety nie najtańszą, jest w dalszym ciągu GoPro. Dlatego mniej zamożni lub bardziej oszczędni kupujący, wybierają tańsze - alternatywne produkty, które pojawiają się jak grzyby po deszczu.

Zotac ZBOX nano XS AD11 Plus – nowoczesny mikrus

Ekstra mały to koncepcja jaką kierują się projektanci nowej odsłony komputera w formie małej kostki czyli Zoatc ZBOX Nano, który od poprzednika odróżnia się oznaczeniem XS oraz wyraźnie zmniejszonym rozmiarem. Nano XS ma wymiary 106x106x37 mm szerokości co względem i tak już małego poprzednika