Przeglądasz: Karol Kulas

Notebook wymyślony na nowo

W 2010 roku, wraz z pojawieniem się kultowego iPada od Apple oraz licznych mu podobnych urządzeń z mobilnym systemem Android opracowanym przez Google, nastąpiła gwałtowna ekspansja tabletów. Niektórzy zaczęli mówić wówczas o nastaniu ery Post PC, co przez pewien czas potwierdzała duża dysproporcja w sprzedaży na niekorzyść tradycyjnych pecetów oraz laptopów.

TEST: BenQ z technologią HDR

Współczesne monitory komputerowe LCD to zaawansowane urządzenia, które wyświetlają coraz bardziej doskonały obraz oraz chronią wzrok przed zmęczeniem. Dzieje się tak nawet wówczas, gdy przed ekranem spędzamy długie godziny.

Przewodnik: jak wybrać laptop?

W sprzedaży jest bardzo wiele rodzajów notebooków o różnych możliwościach i cechach, w bardzo różnych cenach. Przyglądamy się temu, jak wygląda dziś rynek komputerów przenośnych i sprawdzamy, jakie kryteria warto brać pod uwagę wybierając taki, który najlepiej spełni nasze oczekiwania.

TEST: TP-Link Smart – Inteligentny dom zaczyna się od żarówki

Inteligentny dom – to określenie do niedawna kojarzące się nam z filmami SF. Powoli jednak inteligentny dom przestaje być mrzonką, a zaczyna być w zakresie finansowych możliwości przeciętnego Kowalskiego. Na początek można zacząć do inteligentnych żarówek i równie niegłupich gniazdek elektrycznych.
Notebooki

TEST: Dell Chromebook 13 3380 – sposób na cyfrową edukację

Sala lekcyjna to naturalne środowisko, w którym Chromebook marki Dell ma się sprawdzić najlepiej. Jego rozwiązania konstrukcyjne oraz funkcjonalność aplikacji Google Classroom mają sprawić, że nauka w szkole będzie bardziej nowoczesna i przyjemna, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.
Kamera sportowa MGCool Explorer

Kamera sportowa MGCool Explorer

Kamery sportowe kilka lat temu szturmem zdobyły rynek. Najbardziej popularną marką, ale niestety nie najtańszą, jest w dalszym ciągu GoPro. Dlatego mniej zamożni lub bardziej oszczędni kupujący, wybierają tańsze - alternatywne produkty, które pojawiają się jak grzyby po deszczu.

Multimedialny kombajn

Komputer, tablet i telewizor w jednym? Sprawdzamy możliwości Lenovo IdeaCentre B520 (57-304159).

Lenovo ThinkPad X220 – prawie ideał

Notebook prawie idealny – poręczny, wydajny i bardzo długo pracujący na baterii. Poza tym ma bardzo bogate wyposażenie, którego nie powstydziłby się nie jeden duży notebook a o jakim może tylko pomarzyć większość jego konkurentów w tym rozmiarze. Właściwie jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to

Sony VAIO Z – „Z” jak zaskakująco fajny!

Urządzenia Sony VAIO zawsze kojarzone są z prestiżem oraz wysoką wydajnością. Do naszego Laboratorium dotarł najnowszy przedstawiciel serii Z. Jak wypadł w naszych testach - zapraszamy do lektury!