Przeglądasz: Konstanty Młynarczyk

TEST: Samsung DeX w praktyce, CZĘŚĆ 1

Z testów wynika, że Samsung DeX ma już wszystko co trzeba, żeby móc zastąpić komputer. Czy jednak rzeczywiście da się całkowicie pozbyć komputera i przejść na smartfon? Jest tylko jeden sposób, żeby to sprawdzić. Po prostu spróbować.

Jak smartfon chciał zostać pecetem

Każdy mobilny geek od zawsze marzył, żeby mieć komputer mieszczący się w kieszeni, ale oferujący wygodę pracy zwykłego peceta. Niestety, to marzenie okazało się trudne w realizacji. Dlaczego? Jak różni producenci próbowali osiągnąć cel i czemu polegli? I wreszcie, czy komuś w końcu się udało? Zobaczmy.

Jakie zdjęcia robi Archos Diamond Omega? [AKTUALIZACJA]

Aparat fotograficzny to jeden z najważniejszych elementów smartfonu z najwyższej półki, a przy tym dla producenta najtrudniejszy do skutecznego zaprojektowania i wdrożenia. Jak poradził sobie z tym duet Archos - Nubia w smartfonie Diamond Omega?

Archos Diamond Omega, flagowiec za 2 tys. złotych

Potężna wydajność Snapdragona 835, 8 GB RAM, 128 GB wbudowanej pamięci, świetny ekran panoramiczny, kompaktowe rozmiary i bardzo dobry aparat - oto krótka charakterystyka smartfonu, który można kupić za 1999 zł. Jak naprawdę radzi sobie "flagowiec za pół ceny"?

CHIP: Lenovo pokazuje ThinkPada 25

Należąca do firmy Lenovo marka ThinkPad obchodzi 25 urodziny. Pierwszy przenośny komputer oznaczony tą nazwą został wprowadzony na rynek 5 października 1992 roku.

KONKURS: wybierz Gamingową Markę Roku

Czujesz się graczem? Wydajesz na sprzęt każdy zaoszczędzony grosz? A może tylko z boku przyglądasz się temu szaleństwu, za to doskonale wiesz, jaki musi być sprzęt, żeby najlepiej nadawał się do grania? Weź udział w naszym konkursie - pomóż wybrać najlepszych producentów hardware'u dla graczy i wyłonić Gamingową Markę Roku.

PIERWSZE WRAŻENIA: Xiaomi Mi A1

Nowy smartfon Xiaomi jest jak zwykle u tego producenta doskonale wyposażony jak na swoją cenę. Jednocześnie, inaczej niż wszyscy poprzednicy, działa pod kontrolą czystego systemu Android i jest objęty programem Android One. Po pierwszym dniu spędzonym z Mi A1 jesteśmy gotowi, żeby opowiedzieć wam o naszych wrażeniach.
Wirtualna Rzeczywistość

VR: Koszenie umysłów

Za pomocą wirtualnej rzeczywistości da się zmienić sposób, w jaki ludzie myślą i działają. Wypełniając ludzki mózg wirtualnymi doznaniami można leczyć choroby, pobudzać emocje, zmieniać poglądy.
Notebooki

TEST: Surface Pro – Microsoft idzie pod prąd

Kolejny rok, kolejny Surface Pro. Można powiedzieć: co rok, to Surface. Choć w tegorocznym modelu Surface Pro nie znalazło się zbyt wiele nowych rozwiązań, to jednak pojawiły się w nim takie elementy, które czynią ten komputer godnym pożądania.
LG Q6

PIERWSZE WRAŻENIA: LG Q6

Spisaliśmy wnioski i wrażenia z około godzinnego zapoznawania się z LG Q6. Nowy smartfon LG ze średniej półki trafił w nasze ręce podczas jego światowej premiery.

CHIP LIVE: Xiaomi w Warszawie

To polski debiut najnowszych smartfonów z Chin. Zobaczyliśmy je z bliska i zapytaliśmy przedstawicieli producenta o detale. Konferencję obserwowali Konstanty Młynarczyk i Krzysztof Bogacki. Możecie jeszcze za naszym pośrednictwem zadać Xiaomi pytania - w komentarzach do tego artykułu.