Przeglądasz: Krzysztof Bogacki

Procesory

Nietypowy procesor w Samsungu Galaxy J3 2018

Samsung szykuje się do odświeżenia linii popularnych telefonów Galaxy J. Model, który prawdopodobnie zostanie oznaczony jako J3 2018 pojawił się w bazie programu GFXBench. Będzie wyposażony w nieznany jeszcze CPU.
Karty graficzne

Pamięci GDDR6 już niedługo

Pamięci GDDR6, czyli następna odmiana RAM-u dla układów graficznych, pojawią się w przyszłym roku. Tymczasem nowy podzespół stworzony przez Samsunga został już doceniony przez komisję Consumer Electronics Show.

Wyprzedaże w chińskich sklepach, czyli Single Day

"Chiński Black Friday" wypadł w tym roku w sobotę. Chińczycy tradycyjnie ruszyli do sklepów na wyprzedaże z okazji... dnia singla, wypadającego 11 listopada. Dzięki sklepom internetowym my też możemy skorzystać z tej okazji.
Akcesoria

Chłodzony fotel dla graczy

Producent, który ma spore doświadczenie w produkcji układów chłodzących, przedstawił fotel Thermaltake X comfort Air, który ma za zadanie chłodzić użytkownika.
Smartfony

Znamy specyfikację Samsunga Galaxy A7 2018

Seria A koreańskiego producenta to modele ze średniej półki. Samsung wyraźnie stawia granicę miedzy nią, a niższą - J. Wiadomo już, czego powinniśmy spodziewać się po kolejnym A7. Poza proporcjami ekranu, wiemy m.in., jaki do tego telefonu trafi procesor.