Przeglądasz: materiał partnera

Nowoczesne zasilacze jednofazowe Legrand

Firma Legrand powiększyła rodzinę zasilaczy jednofazowych o serię Keor LP i Keor S. Producent dynamicznie wzmacnia swoją pozycję w zakresie oferty zasilaczy dla rynku komercyjnego oraz przemysłowego.

Nowa odsłona słuchawek Fresh’n’Rebel

Nowa odsłona znanych dobrze produktów firmy Fresh'n'Rebel kryje się pod rubinowym kolorem, który może spodobać się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Jeśli poszukujemy solidnego, dobrze brzmiącego i ładnie wyglądającego sprzętu, słuchawki i głośniki, które proponuje producent to doskonały wybór.

Bezprzewodowe słuchawki NuForce BE Sport3

Douszne słuchawki NuForce BE Sport3 to rozwiązanie dla aktywnych osób, bo dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji pozostają na miejscu bez względu na to, jak bardzo intensywny jest wykonywany trening!

Zdalny dostęp do sieci z UniFi Security Gateway Pro

Ubiquiti projektuje i produkuje urządzenia sieciowe dla przedsiębiorstw oraz dostawców internetu szerokopasmowego. Rozwiązania z serii UniFi wyróżnia scentralizowane zarządzanie i nadzór nad wszystkimi urządzeniami w firmie. W tekście przedstawimy router z funkcją firewalla USG PRO 4, który pojawił się na rynku niedawno, ale już zdobył ogromną popularność.

Kup smartfon Neffos i wybierz prezent!

Jeżeli kupiłeś smartfon Neffos pomiędzy 1 listopada a 31 grudnia 2016 roku, możesz odebrać zupełnie za darmo bank energii, głośnik lub selfie sticka.

Jak przygotować się na „Black Friday”

"Czarny Piątek" to kultowe "święto" wyprzedaży, przecen i promocji. Każdego roku tylko tego dnia amerykańskie sklepy zarabiają grubo ponad 50 mld dolarów. Dlaczego tak się dzieje?

Black Friday i Cyber Monday już za miesiąc!

Black Friday tradycyjnie kojarzony jest z szaleństwem zakupów, szczególnie w USA. Co roku wygląda to podobnie: tysiące ludzi czekających w niekończących się kolejkach na moment otwarcia sklepu po to, aby kupić coś za przysłowiowe półdarmo. Ludzie opanowują wielkopowierzchniowe galerie handlowe, wózki uginają się pod ciężarem towaru, magazyny pustoszeją a sklepy biją kolejne rekordy sprzedaży. Istne…

Samsung SUHD to najwyższej jakości Smart TV

Samsung od 10 lat jest liderem rynku telewizorów nie tylko pod względem sprzedaży, ale i innowacyjnych technologii. W telewizorach SUHD z serii 9, 8 czy 7 znajdziesz takie rozwiązania jak Quantum Dot, HDR czy Ultra Black. A całym telewizorem zarządza szybki i wydajny system operacyjny Tizen.

Rejestracja karty SIM. Co musisz o niej wiedzieć?

Rejestracja karty SIM jest obowiązkowa dla wszystkich posiadaczy telefonów na kartę. Chociaż na jej przeprowadzenie masz jeszcze kilka miesięcy, warto zrobić to jak najszybciej. Jakich formalności musisz dopełnić, żeby nie stracić numeru?

Internet w samochodach Volkswagena

Volkswagen od dawna posiada w ofercie samochody, którym można wydawać polecenia głosowe w języku polskim. Pozwala to na bezpieczne, niewymagające odrywania wzroku od drogi, wprowadzenie celu do nawigacji czy też wybór piosenek z dysku twardego systemu radio-nawigacji.

Jak zmodernizować komputer z dyskiem SSD?

Przesiadka z dysku HDD na nowoczesny i wydajny napęd SSD to obecnie jedna z najbardziej efektywnych metod na przyspieszenie komputera. Jak się okazuje, również jedna z najtańszych.

Odpowiedź na problemy z zarządzaniem, czyli jak CRM działa w praktyce

Odciążając pracowników i porządkując dane, systemy CRM przyczyniają się do optymalizacji wszystkich procesów zachodzących wewnątrz firmy – od sprzedaży, poprzez produkcję i realizację, aż po komunikację między pracownikami. CRM stanowi rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ważny jest sprawny przepływ informacji, uporządkowany harmonogram prac oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły.

Internet mobilny w Polsce

Wiele osób twierdzi, że Polska jest technologicznym zaściankiem Europy. W przypadku usług związane z mobilnym Internetem, tego typu twierdzenia można podsumować jednym słowem: bzdura.

LTE zamiast stałego łącza?

Telefonia stacjonarna powoli odchodzi do lamusa. Internet przesyłany kablem prawdopodobnie podzieli jej los, gdyż popularność LTE jest coraz większa.

Co to jest Blik?

Coraz trudniej sobie dzisiaj przypomnieć archaiczne czasy, gdy w celu zapłacenia rachunku wypisywaliśmy numer konta i dane, stojąc przy okienku na poczcie lub w banku, a jadąc tramwajem kurczowo ściskaliśmy portfel, w obawie przed kieszonkowcem. Dzisiaj może wysunąć nam z kieszeni najwyżej kartę, z którą bez PIN-u wiele nie zdziała, a my możemy natychmiast ją…

Gdynia Game Festival 2015!

Od piątku do niedzieli 11-13 grudnia, odbędzie się długo oczekiwany Pomorski Festiwal Gier Komputerowych i Nowych Technologii.