Przeglądasz: Wintermute

Aplikacje użytkowe

Co potrafi Teams?

Nazwanie MS Teams tylko komunikatorem to poważne niedomówienie. Mamy do czynienia z zaawansowanym narzędziem, które łączy typowe zadania z możliwością prowadzenia wideokonferencji i połączeń głosowych, ustalania spotkań dla zespołów, wymianą i udostępnianiem plików, dostępem do innych aplikacji oraz repozytorium plików. I to jeszcze nie wszystko.
CES 2018

CES 2018: Omron opracował zegarek, który ratuje życie

Omron Healtcare Inc. na targach CES 2018 pokazał coś, co na pierwszy rzut oka wygląda jak kolejny smartwatch. W istocie jest to urządzenie, które może pomóc wykryć wczesne objawy kłopotów z układem krążenia. Oprócz tego firma zaprezentowała domowy zestaw EKG i aplikację mobilną pomagającą pacjentom.
System RightEye EyeQ

System RightEye EyeQ pomoże pacjentom

System EyeQ firmy RightEye, który niebawem zostanie zaprezentowany oficjalnie na targach CES 2018 w Las Vegas (9-12 stycznia br.), ma szansę zrewolucjonizować diagnostykę i badania chorób oczu i mózgu. Pomysł firmy RightEye opiera się na zastosowaniu sprzętu i oprogramowania śledzącego ruch oczu pacjenta.
CES 2018

LG i jego rolowany telewizor OLED

Na rozpoczynających się w tym tygodniu targach CES 2018 nie zabraknie ciekawych premier i pokazów produktowych. LG już teraz informuje, że w Las Vegas zademonstruje 65-calowy telewizor OLED ze zwijanym ekranem.
CES 2018

Nowoczesne, osobiste głośniki S-Ray Samsunga

Za kilka dni Samsung pokaże głośniki S-Ray. Premiera tych urządzeń jest spodziewana podczas Consumer Electronics Show w Las Vegas, które startuje 9 stycznia. Wiadomo, że mają generować skupioną wiązkę fal akustycznych. Jak zapewnia firma z Korei, dźwięk usłyszy tylko jedna osoba - użytkownik głośnika.
Testy

TEST: Samsung Smart TV, czyli Tizen w telewizorze

Smart TV to pojęcie istniejące w branży od ładnych paru lat, jednak z tą "inteligencją" telewizorów w wielu przypadkach jest trochę nie tak, jakby tego oczekiwali konsumenci. Sprawdzamy, co potrafi rozwiązanie proponowane przez Samsunga.