Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Download

rozwiń
Strona główna Download Ochrona komputera Antywirusy AVG Antivirus Free Edition 2013.0.2667

AVG Antivirus Free Edition 2013.0.2667

Kategoria: Antywirusy
Data dodania: 05.09.2012
Wersja językowa: polski
Licencja: bezpłatna
System operacyjny: Windows
Rozmiar: 4,20 MB

Pełny opis

Bezpłatna wersja popularnego antywirusa, który doskonale radzi sobie z ochroną komputera przed większością zagrożeń i ataków sieciowych.

AVG Free Edition to skaner antywirusowy o wysokiej skuteczności wykrywania złośliwego oprogramowania, skaner rezydentny, który w czasie rzeczywistym skanuje wszystkie pliki zapisywane, otwierane bądź używane przez użytkownika. Po wykryciu zagrożenia uaktywnia się moduł kwarantanny, który pełni funkcję przechowywania zainfekowanych plików. Dodatkowo, do dyspozycji użytkownika został oddany skaner poczty e-mail, współpracujący z większością popularnych klientów pocztowych (m.in Microsoft Outlook oraz Mozilla Thunderbird), który skanuje zarówno pocztę przychodzącą jak i wychodzącą pod kątem wirusów, spamu, próby wyłudzenia danych oraz hiperłączy zagrażających bezpieczeństwu naszej maszyny.

Dodatkowo, AVG Free Edition zawiera skaner anty-rootkitowy, którego zadaniem jest usuwanie wszelkiego rodzaju rootkitów, które często nie są wykrywane podczas standardowych procedur skanowania systemu operacyjnego.

Program oferuje również kompleksową ochronę podczas surfowania po Sieci - narzędzia LinkScanner oraz Identity Protection na bieżąco monitorują aktywność użytkownika w sieci i ostrzegają przed podejrzanymi stronami www.

Od niedawna, do darmowej wersji AVG dodano narzędzie  PC Analyzer, które skanuje system użytkownika w poszukiwaniu elementów wpływających na obniżenie jego wydajności tj. niepoprawne skróty do aplikacji, błędne wpisy w rejestrze systemu, zbędne pliki na dysku twardym etc. Narzędzie to niestety nie oferuje opcji naprawy wykrytych problemów, jednak nadal sprawdza się w roli wykrywania przyczyn spadku wydajności systemu.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz 0 komentarzy

 

 

CENEO Kup najtaniej
Dell Venue 8 Pro (Venue0014) Dell Venue 8 Pro (Venue0014)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
REVELL Battleship BISMARCK MR-5040 REVELL Battleship BISMARCK MR-5040
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MSI 870A-G46 MSI 870A-G46
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Amica 614CE434TSKDHAQXXL Amica 614CE434TSKDHAQXXL
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Epson WorkForce Pro WP-M4525DNF Epson WorkForce Pro WP-M4525DNF
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu


Video
nowe filmy

Galerie
zdjęcia
Serwis 1
Serwis 2