Zakonczenie umowy z Play – wzor rezygnacji


 • Uczestnik
  Punkty: 39 402
  pl_m #607754

  Za niedługo konczy mi sie umowa na abonament PlayOnline i nie chciał bym aby została przedłużona więc mam pytanie do osob ktore rezygnowały z PlayOnline, czy jest jakis wzor pisma jaki nalezy wypelnic aby nie przedluzac umowy i czy mozna go wyslac online czy trzeba sie pojawic osobiscie w salonie?


 • Uczestnik
  Punkty: 39 402
  pl_m #512058

  Najlepiej iść po prostu do salonu, oni najlepiej wszystko ci wyjaśnią, ale swoją drogą to dziwne żeby trzeba było coś zgłaszać że się nie chce przedłużać umowy, powinno być na odwrót.


 • Uczestnik
  Punkty: 29 303
  wojtekwx #607830

  przy zakończeniu umowy abonamentowej trzeba pofatygować się do salonu… tam Ci powiedzą jakie pismo musisz u nich złożyć, żeby nie przedłużać więcej już umowy… wiem, że musi to być zgłoszone nie później niż miesiąc wcześniej…


 • Członek
  Punkty: 50
  archiwum #607839

  Do czego to doszlo. Student nie potrafi zrezygnowac z umowy z siecia komorkowa. Ja rozumiem gdyby to byla sprawa miedzynarodowa, ale taki pikus? No coz. Idz do salonu bo wysylanie jakichkolwiek dokumentow mija sie z celem.(zawsze znajda jakis brakujacy element) przynies umowe i dowod osobisty.


 • Uczestnik
  Punkty: 39 402
  pl_m #607848

  Ja wiem jak napisać pismo rezygnacyjne bo juz nie raz pisałem, tylko się naczytałem na forach różnych rzeczy o rezygnacji w PLAY więc chciałem się spytać kogos kto taka rezygnację składał. Bo podobno w Play czesto dochodzi do dziwnych zagubien dokumentow i nawet jak przyjma rezygnacje to czasem dalej swiadcza usługe i naliczaja abonament a nie bede miał czasu latać załatwiac te wszystkie sprawy jesli cos pojdzie nie tak. Dzieki za odpowiedzi.

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.