Zarządzanie projektami


 • Uczestnik
  Punkty: 1 327
  magiel #649249

  Szukam dobrego programu do zarządzania projektami/zleceniami/pracą w małej firmie, która liczy kilka osób. Jeśli płatny, to w przyzwoitej cenie. Czekam na konkrety.


 • Uczestnik
  Punkty: 1 327
  magiel #521130

  Pracuje w małe firmie IT. Na co dzień korzystamy z aplikacji Kanban Tool, którą zauważyliśmy przy okazji Startup Fest 2012. Kanban Tool oferuje internetowe tablice do organizacji zadań i pracy zespołowej. Umożliwia dzielenie się zadaniami, plikami i dyskusję pomiędzy członkami zespołu. Z ciekawostek – aplikacja ma narzędzie to śledzenia czasu pracy i przygotowywania raportów przepracowanego czasu. Aplikacja ma darmowego triala, elastyczny pricing i wersję polskojęzyczną (support też polskojęzyczny bo to Polska aplikacja:D). Polecam.


 • Uczestnik
  Punkty: 281
  Haszka #649315

  Wypróbuj sobie Taskbeat. To właśnie program, który pomaga przy tego typu tematach. W skrócie – przy jego pomocy możesz nadawać ważność zleceniom, opisywać je, przypisywać, wskazywać budżet itp. Ogólnie – bardzo przydatne narzędzie.


 • Uczestnik
  Punkty: 1 327
  magiel #649325

  Sory, ale program jest płatny – żeby coś kupić potrzebuję czegoś więcej niż tylko „program jest przydatny”. Proszę o więcej konkretów w temacie.


 • Uczestnik
  Punkty: 80
  piotrs #652814

  Witam, Proponuję pakiet ITCube (moduł CRM oraz PROJEKTY). Program onlineowy, płatny. Można przetestować go na stronie www.itcubecrm.pl, więcej informacji możesz znaleźć na stronie www.itcube.pl. Pozdrawiam


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  Maciej135 #654602

  Witam, myślę, że mam dla Ciebie coś co Cię zainteresuje nisko-budżetowe rozwiązanie do zarządzania projektami oraz zarządzania zespołem w firmie GetTime. Z sytuacji jaką opisujesz myślę, że jest to to co jest Ci potrzebne i jestem pewny, że Ci się to sprawdzi. Podsyłam Ci link do triala gdzie to można wypróbować: https://gettime.biz pozdrowienia


 • Uczestnik
  Punkty: 60
  nocinq #654820

  Rynek zasypują albo drogie programy od wielkich firm, albo małe darmowe które do niczego się nie nadają. Ja w swojej firmie mam oprogramowanie dopasowane do moich potrzeb a nie niezmienne. Używam programów z serii Asystent. Tania opcja ale i serwis telefoniczny i wiele innych.wejdź na meteoryt.pl i obczaj sprawę bo chyba do zarządzania projektami też jest jakiś program. chyba Asystent Produkcja.


 • Uczestnik
  Punkty: 75
  klikaczka #654849

  Czasami mam wrażenie, że za dużo oczekujemy od programów darmowych, a jeśli są płatne, to z kolei chcemy nie wiadomo czego. Trochę realizmu


 • Uczestnik
  Punkty: 19 672
  trurl #654854

  Witajcie! Jeśli język angielski nie stanowi problemu to polecam ProjectLibre http://www.projectlibre.org/ Z punktu widzen ia użyszkodnika WIN jego wadą jest dostępność pod LIN li tylko, ale od czego jest Cygwin lub wirtualizacja ( Virtualbox ). Inne otwartoźródłowe projekty to: TaskJugger KPlato activeCollab Collabtive OpenProj dotProject Planner Vondle GnattPV http://pureviolet.net/ganttpv/ – interesujący 2-plan Kłoni się T.


 • Uczestnik
  Punkty: 85
  kowal76 #655765

  Ja z kolei mogę polecić wszystkim narzędzie http://www.pmcompass.pl. Ten system został wybrany do zarządzania projektami w mojej firmie. Sprawdza się na prawdę bardzo dobrze, jego funkcjonalność pozwala zarządzać projektem od inicjacji do zakończenia. Jest bardzo intuicyjny i przejrzysty. Najbardziej podoba mi się możliwość wypełniania kart pracy. Dzięki nim dokładnie widać ile czasu poświęcono na wykonanie poszczególnych zadań. Dodatkowo jest tam zarządzanie portfelem projektów, budżetem, czy dokumentacją. Przydatne są również wielopoziomowe listy zadań (coś jak schemat podziału prac) czy automatyczne wykresy Gantta. Po okresie próbnym mamy do wyboru bodajże 3 abonamenty. Ja jako użytkownik jestem bardzo zadowolony z tego systemu, wydaje mi się że mój manager tez. Pozdrawiam!


 • Uczestnik
  Punkty: 370
  krzychob #656448

  U nas w firmie do zarządzania projektami wykorzystujemy cloud computing od Microsoft. Dzięki temu można pracować zdalnie oraz w większym stopniu kontrolować co się dzieje w firmie.


 • Uczestnik
  Punkty: 255
  Eizzy #657850

  Moim zdaniem najlepsze są dedykowane Intranety. Wiadomo wiąże się to z pewnymi kosztami, dokładnie musiałabym się zorientować jakimi, aczkolwiek idealnie spełnia oczekiwania i potrzeby przedsiębiorstwa. http://www.obiegfaktur.biz


 • Uczestnik
  Punkty: 80
  czakix #658319

  a sprawdzałeś te co działaja w chmurze? ja w sumie idealnego nie znalazłam zawsze czegoś mi brakowało.


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  zbycho #662374

  PM Compass http://pmcompass.pl/ jest dobrym programem. Szczerze polecam, sam korzystam i póki co się nie zawiodłem. Dobrze rozwiązane jest szczególnie kontrolowanie obciążenia pracowników i czasu wykonywanych zadań. Pozdrawiam


 • Uczestnik
  Punkty: 90
  lolek112 #664048

  Ostatnio powstał program Sekafi – doskonale sprawdza się do zarządzania zasobami ludzkimi w firmie i ogólnie fajna sprawa:)

Przeglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 32)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.