Najlepsze kreatory stron internetowych?

Opublikowane w: Serwisy WWW

 • Zdjęcie profilowe jth
  Uczestnik
  Punkty: 55
  jth w #527129

  chodzi mi o coś takiego jak wix, tylko z możliwością eksportacji/przeniesienia na serwer nap. home.pl itd. wiecie o co chodzi, by stworzyć stronę i hostnąć ją w lepszych warunkach;)

  Zdjęcie profilowe WeronikaN2
  Uczestnik
  Punkty: 96
  WeronikaN2 w #682784

  może Jimdo lub weebly?

  Zdjęcie profilowe kavalab
  Uczestnik
  Punkty: 60
  kavalab w #684755

  A może zamiast kreatora warto zainteresować się WordPressem? Jest prosty w obsłudze:) _________

  Zdjęcie profilowe sensei001
  Uczestnik
  Punkty: 178
  sensei001 w #685046

  Co do wordpressa to muszę się zgodzić. Sam na nim czasem pracuję i nie jest on skomplikowany w użyciu.

  Zdjęcie profilowe sara-narat
  Uczestnik
  Punkty: 65
  sara-narat w #687796

  Może zobacz sobie pl.mfirma.eu. Tam masz coś podobnego do wixa. Też są szablony do wyboru, jest kreator i masz okres próbny aby potestować opcje i edycje.

  Zdjęcie profilowe webqret
  Uczestnik
  Punkty: 55
  webqret w #690799

  Kreatorów w Polsce jest sporo. Każdy ma wady i zalety, ale żeby nie faworyzować / reklamować żadnego, polecam stronę http://kreatorystronwww.pl/[kreatorystronwww.pl]. Macie tam opis większości kreatorów, przejrzyste porównanie, wady i zalety każdego z nich. Jeżeli ktoś potrzebuje wskazówek, wszystko tam znajdzie.

  Zdjęcie profilowe aniakowalewska
  Uczestnik
  Punkty: 52
  aniakowalewska w #1005539

  Ja polecam http://www.BOWWE.com – możesz łatwo stworzyć stronę, która nie będzie różnić się od tych stworzonych przez profesjonalnego programistę. Dodatkowo jest darmowy, a jesli chcesz skorzystać z opcji płatnej – to sa to koszta jedne z najtanszych na rynku.

  Zdjęcie profilowe robmel
  Uczestnik
  Punkty: 52
  robmel w #1005671

  Warto wypróbować kreatory stron www, ja próbowałem już chyba wszystkich i tak zdecydowałem się w końcu na WebWave CMS – hosting w cenie, wszystko szybko się układa w całość, nie trzeba znać języków, no i nie jestem skazany na szablon tylko jedynie moja wyobraźnia mnie ogranicza. szczerze polecam, stworzyłem dzięki nim już kila stron i zawsze mogę liczyć na pomoc, używałem również innych serwisów takich jak Wix czy Weebly, ale brak wsparcia i wysoka cena to ich duże wady.

  Zdjęcie profilowe wojtekg
  Uczestnik
  Punkty: 56
  wojtekg w #1006064

  Odpuść sobie kreator, to unikniesz problemów w przyszłości (zmiany w kodzie, przeniesienie strony, promocja). @kavalab dobrze napisał – zainteresuj się WordPress’em. Jest prosty w obsłudze i łatwo znaleźć kogoś, kto zmodyfikuje go pod Ciebie (o ile będzie taka potrzeba).

Przeglądasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.