Najlepsze kreatory stron internetowych?


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  jth #527129

  chodzi mi o coś takiego jak wix, tylko z możliwością eksportacji/przeniesienia na serwer nap. home.pl itd. wiecie o co chodzi, by stworzyć stronę i hostnąć ją w lepszych warunkach;)


 • Uczestnik
  Punkty: 96
  WeronikaN2 #682784

  może Jimdo lub weebly?


 • Uczestnik
  Punkty: 60
  kavalab #684755

  A może zamiast kreatora warto zainteresować się WordPressem? Jest prosty w obsłudze:) _________


 • Uczestnik
  Punkty: 178
  sensei001 #685046

  Co do wordpressa to muszę się zgodzić. Sam na nim czasem pracuję i nie jest on skomplikowany w użyciu.


 • Uczestnik
  Punkty: 65
  sara-narat #687796

  Może zobacz sobie pl.mfirma.eu. Tam masz coś podobnego do wixa. Też są szablony do wyboru, jest kreator i masz okres próbny aby potestować opcje i edycje.


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  webqret #690799

  Kreatorów w Polsce jest sporo. Każdy ma wady i zalety, ale żeby nie faworyzować / reklamować żadnego, polecam stronę http://kreatorystronwww.pl/[kreatorystronwww.pl]. Macie tam opis większości kreatorów, przejrzyste porównanie, wady i zalety każdego z nich. Jeżeli ktoś potrzebuje wskazówek, wszystko tam znajdzie.


 • Uczestnik
  Punkty: 52
  aniakowalewska #1005539

  Ja polecam http://www.BOWWE.com – możesz łatwo stworzyć stronę, która nie będzie różnić się od tych stworzonych przez profesjonalnego programistę. Dodatkowo jest darmowy, a jesli chcesz skorzystać z opcji płatnej – to sa to koszta jedne z najtanszych na rynku.


 • Uczestnik
  Punkty: 52
  robmel #1005671

  Warto wypróbować kreatory stron www, ja próbowałem już chyba wszystkich i tak zdecydowałem się w końcu na WebWave CMS – hosting w cenie, wszystko szybko się układa w całość, nie trzeba znać języków, no i nie jestem skazany na szablon tylko jedynie moja wyobraźnia mnie ogranicza. szczerze polecam, stworzyłem dzięki nim już kila stron i zawsze mogę liczyć na pomoc, używałem również innych serwisów takich jak Wix czy Weebly, ale brak wsparcia i wysoka cena to ich duże wady.


 • Uczestnik
  Punkty: 56
  wojtekg #1006064

  Odpuść sobie kreator, to unikniesz problemów w przyszłości (zmiany w kodzie, przeniesienie strony, promocja). @kavalab dobrze napisał – zainteresuj się WordPress’em. Jest prosty w obsłudze i łatwo znaleźć kogoś, kto zmodyfikuje go pod Ciebie (o ile będzie taka potrzeba).


 • Uczestnik
  Punkty: 52
  robmelon #1019754

  Po wielu próbach w końcu zdecydowałem się na https://webwavecms.com/?ref=2922004 – WebWave hosting w cenie, responsywność i prostota – THE BEST! używałem również innych serwisów takich jak Wix czy Weebly, ale brak wsparcia i wysoka cena to ich duże wady.


 • Uczestnik
  Punkty: 1 327
  magiel #1025481

  Jak założysz konto na Hekko, to kreator stron masz całkowicie za darmo.
  Nie musisz nic absolutnie za to płacić. Nowe strony stawiasz kosztem kilkudziesięciu złotych, dalej to już kwestia dopieszczenia tego wszystkiego tj. dopasowania odpowiednich szablonów, wtyczek itp.


 • Uczestnik
  Punkty: 53
  olkogloszenia #1028986

  Katalog Stron
  http://k1k.vot.pl

Przeglądasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.