Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Sprzęt Pamięci masowe PQI u339 pro - kłopot z dostępem

PQI u339 pro - kłopot z dostępem

Autor Wiadomość

kimar

kimar

Wysłany 09.06.2008, 01:01

Tytuł postu: PQI u339 pro - kłopot z dostępem

Witam,
jestem posiadaczem tytułowego pendrive'a, który ostatnio odmawia posłuszeństwa: po włożeniu do dowolnego portu USB widać dysk w systemie, ale nie da się na niego wejść (jest komunikat “włóż dysk do stacji dysków …” oraz też nie świeci się dioda na penie. Dodatkowo Windows rozpoznaje włożenie “masowego urzączenia magazynującego” typu “USBest USB2FlashStorage USB Device”. To raczej nie jest usterka sprzętowa - pen wkładany do nowego portu usb w komputerze za pierwszym razem reaguje, kilka sekund intensywnie miga diodą, po czym wyłącza się i jest znów sytuacja jak powyżej. Zjawisko nie zależy od systemu operacyjnego ani od konfiguracji komputera. Prawdopodobnie na penie mam wirusa, który coś namieszał. Czytałem w internecie, że ktoś z tym samym problemem napisał do producenta i ten przysłał mu program naprawiający problem. Ja też tak zrobiłem, ale nie otrzymałem odpowiedzi :(. Czy ktos ma może ten program albo wie, jak inaczej usunąć problem?

Pozdrawiam, kimar

blazejn...

Nauczyciel

blazejnowak1

Wysłany 07.08.2009, 11:58

Tytuł postu: RE: PQI u339 pro - kłopot z dostępem

Mam akurat PQi u 339 bez pro i wychodzi na to że uwaliłeś tablicę pena czy czasem nie tworzyłeś nowej partycji proponuję zajrzeć na str. PQi i ściągnąć dr. UDF który naprawi ci pena pozdrawiam. Oczywiście dane polecą ale nie koniecznie
CENEO Kup najtaniej
Stofen Nasadka Omnibounce OM-Mz80 Stofen Nasadka Omnibounce OM-Mz80
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Asus P55Va-Xo016X Asus P55Va-Xo016X
Dostępny w 2 sklepach
Dell V2521 (C0435159) Dell V2521 (C0435159)
Dostępny w 1 sklepach
Geil DRAGON RAM DDR3 4 GB 1333MHZ CL.9 (GD34GB1333C9SC) Geil DRAGON RAM DDR3 4 GB 1333MHZ CL.9 (GD34GB1333C9SC)
Dostępny w 21 sklepach
Video
nowe filmy