Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Sprzęt Monitory i wyświetlacze Jak podłaczyć ALL... Monitor z tunerem tv

Jak podłaczyć ALL... Monitor z tunerem tv

Autor Wiadomość

kasiama...

kasiama83

Wysłany 28.10.2008, 09:28

Tytuł postu: Jak podłaczyć ALL... Monitor z tunerem tv

Witam wszystkich..
może ktoś pomoże?… :?:

mam zamiar kupić monitor z tunerem LG 22 M2294D-PZ LCD
http://www.proline.pl/sklep.php?prodid= ... +M2294D-PZ [proline.pl]

hmm i mam pytanie..
co moge do niego podłaczyć by ogladać normalnie telewizje?
w domu mam Cyfre + moze to jakos pójdzie powiązać?..

jeśli znajdziecie czas prosze o szczegółowa porade..

grzegor...

Doradca

grzegorz129

Wysłany 28.10.2008, 16:03

Tytuł postu:

Do takiego tunera mozesz podlaczyc kablowke ale nie cyfre + - to jest tuner analogowy, nie satelitarny.

p.s. Link nie dziala

oest

oest

Wysłany 28.10.2008, 16:15

Tytuł postu:

Zgadza się z podłaczeniem cyfry moze byc problem z tym że musisz popatrzeć jakie sa możliwości wyjścia z cyfry na tv jeżeli uda Ci się namierzyc takie które da się podłączyć do tego monitora to ok jak nie to niestety nie da rady. Ja osobiście nie podłączałem nic takiego ale na kablówce obraz wyglada dobrze na tym monitorze.

trurl

Doradca

trurl

Wysłany 28.10.2008, 17:22

Tytuł postu:

Witam!
Zobacz w “obstrukcji” lub manie urządzenia jakie ma gniazda.
Teoretycznie powinien mieć analogową antenę tv , euroscart'a, być może jakiś kompozyty , cinche itp itd.
Nie wiem co wychodzi z tunera Cyfry+ , ale prawie na pewno powinien mieć gniazdo/wyjscie analog TV i być może euroscarta.
Jeśli ma “analoga” - odpowiedni kabel antenowy z wtykami lub euroscart lub cinch.
W moim Samusngu T280HD gniazd jest od licha i trochę i bez problemu po analogu oglądam sobie TV z kabla , na euro-złączu siedzi jakiś dziwny TV-SAT tuner. Pozostają jeszcze gniazda/złącza typu RCA (cinch ) zarówno do podłączenia audio jak i wideo , oraz typowo monitorowe ( i licho wie jeszcze jakie)

Kłoni się

T.

PS. Generalnie zalca się “ogląd obstrukcji” obu urządzeń.
T.

kasiama...

kasiama83

Wysłany 28.10.2008, 20:29

Tytuł postu:

hmm ja dzis bylam w cyfra+ i doradzili mi dodatkowy konwerter, dekoder plus splinter:)… koszt okolo 400 zl ale ze niby wszystko bedzie hulac:)

gasnik

Uczeń

gasnik

Wysłany 28.10.2008, 21:38

Tytuł postu:

Tunery C+ (wszystkie) mają wyjście SCART. Nie powinno być problemów z podłączeniem do tego monitora. Z tego co mnie uczono wiem, iż bez nowej umowy nie da się kupić dekodera od C+. Nowe karty także mają problemy ze Spilterami.

Sam dekoder można kupić np. w Polsacie albo ITI (N), kupując TV na kartę. Działa to tak jak komórka - Jak skończy się okres oglądania - to doładowywujesz ;D. Z Polsatu Dekoder kosztuje stówę - nie wiem jak karty (musiałbym zajrzeć do skrzynki). Do ITI dekoder bodajże 200zł (też nie pamiętam), ale doładowanie potem po dyszce za miesiąc. W cenie masz wszystkie podstawowe kanały + niekodowane + zależne od pakietu który wybrałaś. Także ciekawa oferta. Jeżeli skończy się miesiąc do dyspozycji masz tylko podstawowe kanały (kilka ich tam jest). Jeśli byłabyś zainteresowana szczegółami możesz mnie spytać jutro jak będę w robocie, tak po 15:00. GG masz w stopce ;D

Nie będzie problemów z dostaniem tej TV na kartę.
CENEO Kup najtaniej
Hynix SO-DIMM 1GB DDR2 667Mhz Hynix SO-DIMM 1GB DDR2 667Mhz
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
DENON AVR-X4000 DENON AVR-X4000
Dostępny w 45 sklepach
Minox DCC Leica M3 5.0 Minox DCC Leica M3 5.0
Dostępny w 1 sklepach
GOODRAM GOODRAM SPEED BLUE 32GB (PD32GH3GRSPBR9) GOODRAM GOODRAM SPEED BLUE 32GB (PD32GH3GRSPBR9)
Dostępny w 14 sklepach
Gitzo GK2580QR Gitzo GK2580QR
Dostępny w 2 sklepach
Video
nowe filmy