Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
Strona główna Forum Internet Dostęp do Internetu Problem z Blueconnect

Problem z Blueconnect

Autor Wiadomość

waldorf...

Student

waldorff

Wysłany 24.12.2008, 11:08

Tytuł postu: Problem z Blueconnect

Jest taka sprawa. Wczoraj kumpel kupił sobie Blueconnecta (pomijam że jest to raczej kiepski NET, ale w tym miejscu gdzie mieszka nie ma innego wyboru). Mianowicie, wczoraj po podłaczeniu tego “pendrajwowego” modemu wszystko działało dobrze, jednak pod wieczór coś mu się chyba zmieniło w ustawieniach Windows najprawdopodobniej i teraz Firefox wyswietla komunikat o tym ze nie mozna wyswietlic strony, problem w tym ze gdy teraz u mnie w domu podłączam normalny przewodowy net tez strony nie chca odpalić? O co chodzi czy są jakieś opcje w Win aby przywrócić standardowe ustawienia sieciowe?

jacenty

Profesor

jacenty

Wysłany 24.12.2008, 12:55

Tytuł postu: RE: Problem z Blueconnect

z tym internetem z sieci komórkowych to zawsze są przeboje, ja mam iplusa i wierz mi takie przypadłości jak nie otwieranie stron, gubienie sygnału, rozłączanie co chwila nieraz potrafią doprowadzić do białej gorączki. nieraz jest tak że podaje ci że masz sygnał hsdpa ale w ogóle nie możesz załapać połączenia, po prostu u nich jest coś nie tak albo stacje bazowe są przeciążone. co do tego czemu ci nie idzie przez kabel trudno powiedzieć za mało danych, skąd masz internet, podłączając blueconnect mogło ci zmienić numer portu COM pod który jest przypisany modem.

waldorf...

Student

waldorff

Wysłany 24.12.2008, 13:08

Kombinowałem, cudowałem z różnymi konfiguracjami sieciowymi i nic, coś chyba jednak w systemie się porąbało, bo pokazywało połączenie 3,2 Mb (buhahahahha) a strona żadna się nie ładowała. Też nie mogę skumać czemu kablowy nie chodzi ale poszedłem po najmniejszej linii oporu i przywróciłem system sprzed zainstalowania Blueconnecta i stał się cud, może dlatego że dziś Wigilia:) Znowu zaczął chodzić i to nawet całkiem znośnie, co mnie zdziwiło, transfer przy ściąganiu GG 115-120kbs, więc można to jakoś przeżyć:) I pomogła tu opcja, którą zawsze wyłączam (Przywracanie systemu) i zacząłem się zastanawiać czy jednak nie włączyć jej ponownie… W końcu pomogła ona i nie trzeba było instalowac wszystkiego od nowa.

jacenty

Profesor

jacenty

Wysłany 24.12.2008, 13:48

jeżeli to jest vista to przywracanie w niej jest naprawdę miodzio, zawsze działa, pod xp też dobrze pracuje pod warunkiem że się nie wyłączy przywracania tak jak mówisz, a dużo ludzi tak robi. a co do internetu, po prostu w jakiś sposób blueconect się gryzie ze sterownikami po kablu i dlatego była “muka” :)

grzegor...

Doradca

grzegorz129

Wysłany 24.12.2008, 14:13

Nie tyle gryzie sie co windows nie umie uzywac wiecej niz jednej bramy - stad te problemy.
Na przyszlosc wylaczaj wsyztkie inne sieciowki - unikniesz problemow.

proxy19...

Student

proxy1992

Wysłany 31.12.2008, 16:50

Na przyszlosc wylaczaj wsyztkie inne sieciowki - unikniesz problemow

Dokładnie tak, gdy podłączasz 2 neta, to wyłącz inne, bo będą ze sobą kolidowac..:)

audi99

Nowicjusz

audi99

Wysłany 06.11.2011, 21:02

Witam otóż mam problem z blueconnect mf631 dziś sobie grałem i nagle mi sie wyłaczyc net[blueconnect] i nie moglem go włączyć, klikalem i nic nie,włączał sie …. nie moglem go tez odisntalowac bo wyskakiwał błąd,w trybie awaryjnym usunolem folder,ale jak chcialem zainstalowac blueconnect to nie moglem bo usb nie czytał…. na pc czyta….próbowałem odinstalowac w menadzerze zadan i zrobilem to ale nic nie pomoglo jak wkładam bluconnect do usb to szuka jakiegos sterownika o nazwie ZTE WCDMA Technologies MSM i nie może go zainstalować a na necie nie moge go znaleźć proszę o pomoc =) dodam jeszcze że używam blueconnect na laptopie jak podłączyłem do kompa to wszystko bylo ok pojawila sie instalka i moglem instalowac… a na laptopie nic nie czyta
CENEO Kup najtaniej
PRESTIGIO MultiPad Ultimate 16GB 3G (PMP7100D3G_DUO) PRESTIGIO MultiPad Ultimate 16GB 3G (PMP7100D3G_DUO)
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Amica GHGI85512AA Amica GHGI85512AA
Dostępny w 16 sklepach
Olympus LH-61D Osłona obiektywu (N2526900) Olympus LH-61D Osłona obiektywu (N2526900)
Dostępny w 6 sklepach
Siemens TE713201RW EQ7 Siemens TE713201RW EQ7
Dostępny w 2 sklepach
Canon EF 20mm f/2.8 USM (2509A010AA) Canon EF 20mm f/2.8 USM (2509A010AA)
Dostępny w 37 sklepach
Video
nowe filmy