Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Sprzęt Drukarki i skanery Jakie drukarki są najlepsze?

Jakie drukarki są najlepsze?

Autor Wiadomość

bakajka

Nauczyciel

bakajka

Wysłany 01.01.2009, 16:04

Tytuł postu: Jakie drukarki są najlepsze?

Proszę o poradę, drukarka jest mi bardzo potrzebna bo często z niej korzystam i bardzo dużo lecz ta którą mam jest bardzo powolna a ja nie mam czasu na to zeby czekac dlugo na wydrukowanie kilku kartek : Które drukarki są najszybsze no i dobrze drukują?

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 01.01.2009, 19:20

Tytuł postu: RE: Jakie drukarki są najlepsze?

Polecam Ci drukarkę firmy Canon pixma IP4500 cena ok. 280zł

lukasz_...

Nowicjusz

lukasz_o

Wysłany 01.01.2009, 19:47

Zdecydowanie Pixmy z serii MP firmy Canon. Nie powinienneś się zawieść. Są ciche, dosyć oszczędne (technologia druku jednym pikolitrem), wyższe modele posiadają skanery dające lepszy obraz niż mój bembnowy (wprawdzie 10 letni, ale bembnowy ;). Ładnie wyglądają, i są mechanicznie strasznie skomplikowane ;) (co jest wadą). Pzdr.

qiqster

Student

qiqster

Wysłany 01.01.2009, 20:04

Jakosc/cena: Epson, HP
Jakosc: Canon.
Jak dla mnie reszte firm mozna odpuscic.. ;p

non3

Nauczyciel

non3

Wysłany 01.01.2009, 22:07

I znów można rozpocząć od sakramentalnego ile chcesz wydać co zamierzasz drukować kolor czy mono , ma to być laser czy atrament?.

lukasz_...

Nowicjusz

lukasz_o

Wysłany 01.01.2009, 22:16

Przy czym jeśli nie zamierzasz długo czekać na wydrukowanie kilku kartek to musisz wiedzieć, że większość dzisiejszych drukarek ma bardzo długi czas oczekiwania na wydrukowanie pierwszej strony. W starszych drukarkach - klikasz i rozpoczyna się drukowanie. W dzisiejszych modelach, drukarka musi najpier wypić kawkę, rozruszać się, a później (być może) rozpocznie drukowanie. Zwracaj więc uwagę na czas upływający od wydania polecenia do wydrukowania pierwszej strony.

artur12...

Nauczyciel

artur1217

Wysłany 03.01.2009, 21:55

Ja mam drukarkę Lexmark, jak narazie nie narzekam na nią.

rafalp7

Nowicjusz

rafalp7

Wysłany 04.01.2009, 13:41

hp deskjet f4172 - sakaner kopiarka drukarka ok. 200zł

rafalp7

Nowicjusz

rafalp7

Wysłany 04.01.2009, 13:42

jesli chodzi o marke to tylko hp

matox

Specjalista

matox

Wysłany 04.01.2009, 16:33

przerabiałem ten temat już jakiś czas temu. Obecne mam Konica 7035 jest rewelacyjna. Szybka bo robi 35 na/min. Jest to drukarko kopiarka fax skaner, bałem się, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, ale nie tym razem. Miałem też Konica 7025 też fajna, ale to nie to. Ja kupiłem w www.crimson.pl

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 04.01.2009, 16:47

rafalp7
jesli chodzi o marke to tylko hp

Nie pisz postów na odczep bo HP wcale nie jest takie szybkie, są szybsze np. Lexmark czy Canon iP4600

DeathPr...

Specjalista

DeathProof

Wysłany 06.01.2009, 14:24

ja proponował bym Canona lub Epsona, z HP z której korzystam w domu mam same problemy jest wolna i zdaża sie jej zjeść troche paipieru ;) . Co do Lexmarka to jescze nie miałem do czynienia, ale nie słyszałem też żeby ktoś na nie narzekał.

wojtas_...

Doradca

wojtas_vip

Wysłany 06.01.2009, 19:06

Ja mam hp, drukuje teraz często wykłady na uczelnie i nie narzekam na nią. Tak naprawde każdy poleci to co ma i z czego jest zadowolony.

ciassst...

Nowicjusz

ciasssteczko

Wysłany 07.01.2009, 01:45

Skoro niesprecyzowany przedział cen, to HP jest najlepszą odpowiedzią - drukarki ze wszystkich przedziałów cenowych są całkiem niezłe. Sama od lat jestem wierna HP, chociaż niemal każda ma ten sam problem - buntuje się przeciw pobieraniu papieru. Może to ja mam takiego pecha. Patrząc na testy zamierzam się przerzucić na wspomnianego Canona iP4600.

DeathPr...

Specjalista

DeathProof

Wysłany 08.01.2009, 23:01

kwestia zjadania papieru przez HP mnie szczerze juzżdobija - zawsze ja drukuję róznego rodzaju analaizy, raporty lub inne materiały to min. na 10 drukowanych str drukaka zjada ok.1-2 kartek. Chociaż kiedy uzywałem papieru o większej gramaturze to zadziej sie to zdażało… mimo wszystko pewnie w najblizszym czasie też zmienie na Canona.

michcio...

Nauczyciel

michcio94

Wysłany 08.01.2009, 23:34

tez rozgladam sie za kupnem dobrej drukarki
moim zdanie firmy najlepsze to Canon, Hp i Epson.

ja zdecyduje sie chyba na wielofunkcyjne narzedzie Epson.

Jeśli Tobie potrzebna jest tylko dobra drukarka to polecam firme Canon.

teczowy

Profesor

teczowy

Wysłany 08.01.2009, 23:50

… Minolty, Lexmarki przez duże NIE, rozwaliły się wszystkie w okresie 2 lat użytkowania,
… Epsony bardzo dobre jakościowo, jest najbardziej ceniona w zakresie prof…
… Canon… może i drukują, ale żeby dostać dobry model to trzeba kupić z zakresu PRO, a chyba nie wydasz kilkunastu tysięcy na drukarkę…
… pozostają ci HP … sprzęt nie jest powalający (znam ich wady), ale po weryfikacji sprzętu, 95% w mojej sieci to HP, reszta to pozostałość innych firm, które jeszcze ocalały.
… ostatnio Samsung stara się wbić na każdy rynek, ale to na własną odpowiedzialność, niestety mam w sieci tylko 3 modele i narazie się nie psują za często.
Podsumowując:
HP lub Epson, w zależności od zamożności portfela i zastosowania.
… ostatnio złomowałem sprzęt i widziałem różne dziwne wynalazki :)

le_hobb... (CHIP)

le_hobbit_M

Wysłany 09.01.2009, 17:26

Najtansze sa xeroxy i lexmarki.

Polecam hp1020, bo sam uzywam. Ok. 14 stron/minute, mozliwosc regeneracji tuszow.

marulo

Nauczyciel

marulo

Wysłany 13.01.2009, 09:14

HP Lub Epston zresztą zależy co będziesz drukować. Pamietaj ,że w zasadzie wszystkie markowe drukarki drukują podobnie szybko, lecz najważniejszy jest czas druku pierwszej strony tu są róznice i to dośc duże. Niekiedy można zasnąc czekając aż łaskawca zdecyduje się na druk. :)

lucas16...

Nauczyciel

lucas160

Wysłany 16.01.2009, 00:31

Polecam Brothera, ceny zamienników są bardzo tanie i nie trzeba się bawić z czipami zliczjącymi (minusem tego rozwiązania jest konieczność ciągłego podłączenia drukarki do prądu). Tusze te o powiększonej pojemności starczają na 800stron czarny i każdy kolor na 500stron. Drukarka zaczyna drukować zaraz po naciśnięciu drukuj i drukuje w miarę szybko. Przy zakupie konkretnego modelu należy tylko sprawdzić jakich tuszy potrzebuje bo ostatnio Brother wypuścił nową serię drukarek, do których zamienniki są jeszcze dosyć drogie (chodzi o drukarki na tusze typu LC-1100) pozostałe (LC-970, LC-1000) są na allegro w cenie 5-8zł za pojemnik tuszu.
CENEO Kup najtaniej
Hi-Power Ładowarka do aparatu cyfrowego NIKON MH-65 Hi-Power Ładowarka do aparatu cyfrowego NIKON MH-65
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Panasonic SC-BTT465EGK Panasonic SC-BTT465EGK
Dostępny w 2 sklepach
Amica AMG-20E80GB Amica AMG-20E80GB
Dostępny w 1 sklepach
TOSHIBA Satellite U840-10M (PSU4SE-00K01FPL) TOSHIBA Satellite U840-10M (PSU4SE-00K01FPL)
Dostępny w 25 sklepach
Cisco SPA122 (SPA122) Cisco SPA122 (SPA122)
Dostępny w 21 sklepach
Video
nowe filmy