Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Oprogramowanie Gry Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Autor Wiadomość

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 08.01.2009, 15:26

Tytuł postu: Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Witam. Co myślicie o tej grze? Jak macie pytania na pewno na nie odpowiem, ponieważ gram w tą gra już spory czas. Cy warto jest kupić inną (nowszą) wersje tej gry i dlaczego?

matox

Specjalista

matox

Wysłany 08.01.2009, 17:45

Tytuł postu: RE: Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Witaj. Map pytanie gram na singleplayer przechodze pierwszą misje i dochodzę do 2 i tu jest problem jestem otoczony jakimiś kamieniami i nie wiem jak z nich wyjść. Jeśli wiesz to proszę o odpowiedź.

artur12...

Nauczyciel

artur1217

Wysłany 08.01.2009, 18:34

Ta gra napewno nie jest zła… Z pierwszej chwili wygląda dobrze.

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 09.01.2009, 18:16

matox
Witaj. Map pytanie gram na singleplayer przechodze pierwszą misje i dochodzę do 2 i tu jest problem jestem otoczony jakimiś kamieniami i nie wiem jak z nich wyjść. Jeśli wiesz to proszę o odpowiedź.
Chyba chodzi o moc seeing musisz ją włączyć widzisz wszystko na jeden kolor i odróżnia się coś w tym pomieszczeniu. W tedy kierujesz celownik ( w to miejsce) używasz mocy popchnij lub przyciągnij i nagle ściana się zawala. Życzę dalszej dobrej gry.

matox

Specjalista

matox

Wysłany 09.01.2009, 18:22

Dzięki teraz będę mógł dalej grać. Gra mnie sie podoba, i mimo, że nie jest najnowsza to listy serwerów sa czały czas pełne.

SufferM...

Specjalista

SufferMaker

Wysłany 09.01.2009, 21:32

Przeszedlem ta gre dwa razy. Raz po jasnej stronie raz po ciemnej. Ogolnie to lubie swiat gwiezdnych wojen wiec pewne niedociagniecia staja sie zupelnie niezauwazalne. Nie ma nic bardziej satysfakcjonujacego w tej grze niz zepchniecie sitha w przepasc zanim wogole wyciagnie swoj miecz. Szkoda ze force unleashed nie wyjdzie na PC bo to tytul ktory na pewno mialbym na swojej polce

dowland...

Doradca

dowlander

Wysłany 09.01.2009, 21:37

Ja w przeciwieństwie do Was tutaj nie przeszedłem tej gry ani razu. Dla mnie najlepszą zabawą jest gra na multi, a zwłaszcza w trybie siege (oblężenie). Z botami gra się beznadziejne, a z prawdziwymi ludźmi jest najlepsza zabawa.

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 14.01.2009, 16:07

Ja dawno przeszedłem tą grę. Teraz też gram na oblężeniu, ale najbardziej lubię duel. Wtedy mogę się zmierzyć sam na sam z innym graczem przez internet. Z flagami też się nieźle gra. Moim ulubionym mieczem jest miecz pojedynczy.

matox

Specjalista

matox

Wysłany 14.01.2009, 17:14

Ja tę grę dopiero przechodze, wole grac przez neta, a jeśli chodzi o miecze najbardziej lubie mieć dwa.

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 14.01.2009, 18:07

Do dwóch są fajne style, też kiedyś nimi grałem. Fajne jest to, że możesz jeden miecz zgasić i zostaje jeden.:) Nie lubię gdy ktoś używa Ctrl + Alt gdy ma dwa miecze, bo to jest niesprawiedliwa gra.

duch911

Student

duch911

Wysłany 14.01.2009, 20:53

Wydaje mi sie ze to czy ktos lubi te gry zalezy od jego sympatii wobec Gwiezdnych Wojen. Sam jakos nie przepadam za tymi klimatami, i gra tez do mnie nie trafila, mimo iz widzialem ze była dobrze zrobiona.

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 14.01.2009, 22:09

duch911
Wydaje mi sie ze to czy ktos lubi te gry zalezy od jego sympatii wobec Gwiezdnych Wojen. Sam jakos nie przepadam za tymi klimatami, i gra tez do mnie nie trafila, mimo iz widzialem ze była dobrze zrobiona.
Racja bardzo lubię Gwiezdne Wojny, ale w tą grę gram ponieważ różni się od innych tu można wykonywać różne tricki, a nie tylko chodzić strzałkami i klikać atak.

Darth_C...

Student

Darth_Caedus

Wysłany 18.01.2009, 12:30

broxmar
Witam. Co myślicie o tej grze? Jak macie pytania na pewno na nie odpowiem, ponieważ gram w tą gra już spory czas. Cy warto jest kupić inną (nowszą) wersje tej gry i dlaczego?

hmm .. a nie lepiej KOTORa? Co prawda inny rodzaj gry, ale IMHO o wiele bardziej wciągająca.

Lord_Pl...

Nauczyciel

Lord_Plageious

Wysłany 18.01.2009, 19:46

Tytuł postu: JEDI ACADEMY JA+

Mam bardzo dziwny problem , jednak nie daje rady z nim juz grać. Polega on na tym , że gdy na własnym serwerze daję sobie , lub komuś amempower , to obok postaci są DENERWUJĄCE chmurki. Jak pozbyć się chmurek , nie usuwając komendy amempower??? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!!

mimek

Nauczyciel

mimek

Wysłany 19.01.2009, 14:19

Witaj mam prośbe doszłem do 9 misji NS Hideout i jak zajde Ladona to co potem jak go uwlonic?? bardzo prosze o odpowiedź na e-mail outcast_11@o2.pl albo na forum!!!

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 19.01.2009, 17:07

mimek
Witaj mam prośbe doszłem do 9 misji NS Hideout i jak zajde Ladona to co potem jak go uwlonic?? bardzo prosze o odpowiedź na e-mail outcast_11@o2.pl albo na forum!!!
Czy chodzi o ten moment jak on trzyma tą rurę nad sobą?

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 25.01.2009, 13:59

…,a może się zapytam jaki wygląd postaci lubicie mieć w tej grze? Proszę o uzasadnienia odpowiedzi , np. bo ta postać podobała mi się w filmie… Może ktoś chce się nauczyć kolorowo pisać? Proszę śmiało zadawać pytania.:)

matox

Specjalista

matox

Wysłany 25.01.2009, 17:58

Ja najczęściej gram Jawą, najbardziej mi sie ona podoba. A może znacie jeszcze jakies kody na różne wyglądy.?

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 25.01.2009, 19:04

Są wyglądy gości bez niektórych ubrań lub niektóre rzeczy są szaro-białe, ale mi ten wygląd się nie podoba. Ja też najbardziej lubię grać modelem jawa i raczej tego nie zmienię.

dowland...

Doradca

dowlander

Wysłany 26.01.2009, 22:53

matox
A może znacie jeszcze jakies kody na różne wyglądy.?
Żaden problem. Wystarczy trochę w necie poszperać i masz wszystkie komendy.
/model reborn/boss
/model boba_fett/no_jetpack
/model cultist/brown
/model imperial/commander
/model imperial officer
/model jawa
/model jedi
/model reborn_twin/boss
/model reborn/red
/model stormtrooper/officer
/model tavion_new/possessed
/model human_merc/vacto
/model prisoner/merchant
Wystarczy, że wpiszesz którąś z tych linijek do konsoli jedi academy i masz nową postać.
CENEO Kup najtaniej
Western Digital WD My Net N900 Central 1TB (WDBKSP0010BCH-ZESN) Western Digital WD My Net N900 Central 1TB (WDBKSP0010BCH-ZESN)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Camry CR 111 Camry CR 111
Dostępny w 17 sklepach
NOKIA MD-11 Mini Głośnik NOKIA MD-11 Mini Głośnik
Dostępny w 2 sklepach
Braun ORAL-B D12.013 Vitality ProWhite Braun ORAL-B D12.013 Vitality ProWhite
Dostępny w 1 sklepach
Sony KDL-32EX402 Sony KDL-32EX402