Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Sprzęt Drukarki i skanery Jakie urządzenie wielofunkcyjne wybrać???

Jakie urządzenie wielofunkcyjne wybrać???

Autor Wiadomość

demolk_...

Nauczyciel

demolk_19

Wysłany 21.01.2009, 18:15

Tytuł postu: Jakie urządzenie wielofunkcyjne wybrać???

Witam
Od pewnego czasu chce kupić drukarke do domu ale nie wiem co wybrać,na co dokładnie zwracać uwage,czytam to co jest na forum ale nadal niepotrafie się na coś konkretnego zdecydować

Prosiłbym o pomoc w kupnie optymalnego jak na moje potrzeby urządzenia

a więc tak:
-drukarka do domu
-skaner,ksero
-ekonomiczna w eksploatacji
-może się zdarzyć że przez jakiś okres w roku bendzie nie używana (miesiąc albo dwa)
-miesięcznie bende drukował ok. 100 stron
-kwota którą moge przeznaczyć to 300-500 zł
-żywotna

skłaniam się ku jakiemuś urządzeniu HP albo CANON-na jakie modele tych firm zwracać szczególną uwage?

SufferM...

Specjalista

SufferMaker

Wysłany 21.01.2009, 19:12

Tytuł postu: RE: Jakie urządzenie wielofunkcyjne wybrać???

http://www.komputronik.pl/Drukarki/HP_D ... ,id,56671/ [komputronik.pl]

Oto moja propozycja. Osobiscie nie mam tego modelu ale kiedys bylem w firmie kumpla i jak to zwykle bywa zwrocilem uwage na sprzet. Popytalem, zobaczylem na rozne fora i uslyszalem same dobre slowa o tej serii.

wojtas_...

Doradca

wojtas_vip

Wysłany 21.01.2009, 19:16

Ja mam teraz wieofunkcyjną HP i jeste bardzo zadowolony. Model wcześniejrzy od tej, zamiast czytnika mam port USB: http://www.komputronik.pl/Drukarki/HP_P ... ,id,41806/ [komputronik.pl]

marulo

Nauczyciel

marulo

Wysłany 22.01.2009, 12:07

No to masz problem bo wybór duży. Ja bym poprostu kupił taka jaka mi się wizualnie podoba . Sprawdz sobie w rankingu Chipa i cos wybierz z górnej półki. Piszesz ze bedzie stała miesiąc do dwóch , to zapomnij o tuszach zastępczych. Proponuję coś z HP ale gdybyś jeszcze drukował zdjęcia to tylko Epson

klorko

Student

klorko

Wysłany 22.01.2009, 12:13

Najgorsze te przestoje miesiąc lub dwa. Niezależnie od producenta drukarki tusze mogą Ci pozasychać. Jeżeli chodzi o wybór drukarki to polecam Canony. Niestety musisz się liczyć z raczej małą wydajnością zbiorników z tuszem.

novinka

Nauczyciel

novinka

Wysłany 22.01.2009, 12:19

Zgadzam się z moim przedmówcą :) również uważam że Canon jet chyba najlepszym wyborem:) A co do wysychającego tuszu to wystarczy co jakiś czas wydrukować kilka stron;)

demolk_...

Nauczyciel

demolk_19

Wysłany 22.01.2009, 20:58

wygląd nie jest dla mnie najważniejszą sprawą,bo już byłem gotowy kupić tego białego hpeka ale może podajcie mi jakieś konkretne modele canona godne polecenia
niechce kasy wywalać za bajery które i tak mi się nigdy nieprzydadzą
a drukarka może stać miesiąc albo dwa jak wyjade za granice co jakiś czas

broxmar

Nauczyciel

broxmar

Wysłany 22.01.2009, 21:13

Znajomy chwali sobie Canon MX310 , który ma jeszcze lelefax. Ja osobiście używam drukarkę Canona i350 i też jestem zadowolony.

matox

Specjalista

matox

Wysłany 23.01.2009, 18:40

Treść została usunięta ze względu na naruszenie zasad serwisu.

demolk_...

Nauczyciel

demolk_19

Wysłany 26.01.2009, 18:17

zdecydowałem się na canona pixma MX310,podoba mi się z wyglądu,opinni użytkowników jest sporo na jej temat, tylko jak jest z eksploatacją?
i jaki tusz do niej kupić? i gdzie?

rokisfu...

Nauczyciel

rokisfun

Wysłany 26.01.2009, 22:30

Czarne tusze to PG40 i PG50, a kolor CL41 i CL51. Te z 5 są większej pojeności i oryginały kosztuja kolo stowki. Mozna tez piszukac zamiennikow, napelniaczy.. wpisz sobie w googla

duzix

Nauczyciel

duzix

Wysłany 27.01.2009, 12:46

Osobiście bym polecał Urządzenie Brother DCP-357C zew względu na jego ekonomie wydruku. Zamienniki ActiveJet AB-1000 kształtują się w cenach od 20 do 25zł za sztukę. Drukarka wyposażona w cztery niezależne pojemniki z tuszami ( Czarny 30ml, kolory po 20ml). Oprócz tego drukarka posiada dwuletnią gwarancję ( ROK + Dodatkowy rok po zarejestrowaniu się na stronie producenta). DCP-357C wyposażony jest w czytnik kart pamięci i kolorowy wyświetlacz LCD co umożliwia bezpośredni wydruk fotografii z pamięci flash bez użycia komputera. Jedynym minusem drukarki jest sytuacja kiedy zabraknie tuszu w którymś z pojemników , drukowanie jest niemożliwe.

demolk_...

Nauczyciel

demolk_19

Wysłany 28.01.2009, 19:27

wszystkie pojemniki trzeba na raz wymieniać czy wystarczy tylko jeden?
co lepsze broder czy canon-pod względem ekonomicznym (ile wydrukowac można stron jednym a ile drugim urządzeniem na pełnych zbiorniczkach z tuszem?)
ile kosztują zamienniki?

mareks8...

Nauczyciel

mareks85

Wysłany 31.01.2009, 14:35

Ja proponuje wybrać coś z asortymentu HP - z kumplem w Vobisie kupiliśmy eleganckiego HP-ka za 320 złociszy, i kolega bardzo zadowolony :) Zawsze polecam tę firmę bo nie zawiodłem się na HP-kach (bynajmniej jeśli chodzi o drukarki) Jeśli chcesz wydać do 5 stów na bank znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie :)

asza001

Student

asza001

Wysłany 02.02.2009, 14:28

Ja mam Canon MP160, ma wszystkie funkcje i nie było z nią żadnych kłopotów

acronis

Student

acronis

Wysłany 02.02.2009, 14:52

Ja był proponował urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother… u mnie działa od kilku lat i jest niezawodne, tanie zamienniki tuszu ma itd. Polecam

master0...

Nauczyciel

master072

Wysłany 02.02.2009, 14:53

A co powiesz na to http://www.ceneo.pl/739308. [ceneo.pl] HP-ki sa dość dobre i mysle ze nawet jak by stała jakiś czas to nic by sie nie działo.

acronis

Student

acronis

Wysłany 02.02.2009, 15:07

HPki, a tym bardziej Photosmarty mi nie podpadają… osobiście ich nie polecam… Znajomy miał, to po dwóch latach posiał “wyrzucić za okno”…

Sam korzystam z Brother, co już zresztą pisałem. Jestem zadowolony bardzo. Jeżeli stoi podłączona do prądu, to jej nic nie będzie, sama się co jakiś czas czyści, głowice nie zasychają itd.

Brother C115 - to mój model - polecam jeszcze raz

damianG...

Student

damianGR83

Wysłany 04.02.2009, 15:25

Ja polecam Epson Stylus Photo RX685 z kilku powodów:
1. Posiada skaner który bardzo cicho pracuje, wręcz go nie słychac
2. Możliwość nadruku na płytach - jakość nadruku jak dla mnie jest super - w ciągu miesiąca drukuje około 24 płyt
3. Bardzo dobry wydruk: textu, grafik - zdjęć jeszcze nie sprawdzałem
4. Dwa podajniki papieru, od góry i od dołu, szuflada.
5. Funkcja bezpośredniego kopiowania ze skanera
6. Czytnik kart pamięci
7. USB - podpinam czasem pendriva i drukuje
8. Osobne pojemniki tuszy - Y, B, LC, LM, M, C
i wiele innych…

Więcej informacji, np tutaj http://abckomputery.pl/sklep/product_in ... s_id/11841 [abckomputery.pl]

celio

Nauczyciel

celio

Wysłany 10.02.2009, 21:27

Polecam tego Canona http://www.proline.pl/sklep.php?prodid= ... IXMA+MP240 [proline.pl] jeszcze model MP540
CENEO Kup najtaniej
Manta Multimedia MG11 Manta Multimedia MG11
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sony VAIO SVS1311F3E/W (SVS1311F3E/W.EE9) Sony VAIO SVS1311F3E/W (SVS1311F3E/W.EE9)
Dostępny w 1 sklepach
ASUS R500VD-SX710H ASUS R500VD-SX710H
Dostępny w 1 sklepach
Zelmer Eco Power VC3100.0SK Zelmer Eco Power VC3100.0SK
Dostępny w 35 sklepach
Bowens BW 4820 zestaw 2 x Gemini 500R + Travel Pak Bowens BW 4820 zestaw 2 x Gemini 500R + Travel Pak
Dostępny w 2 sklepach
Video
nowe filmy