Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
Strona główna Forum Sprzęt Urządzenia foto-wideo Telewizja na kartę TVNu warto w ten system inwestowac?

Telewizja na kartę TVNu warto w ten system inwestowac?

Autor Wiadomość

ted

Specjalista

ted

Wysłany 08.02.2009, 01:25

Tytuł postu: Telewizja na kartę TVNu warto w ten system inwestowac?

Witam
Zastanawiam się nad zestawem satelitarnym do domu. I mam dylemat czy wybrać telewizję na kartę TVNu (nie ma polsatowskich kanałów) czy może Cyfrowy Polsat, a może jeszcze coś innego. Co polecicie?

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 08.02.2009, 09:07

Tytuł postu: RE: Telewizja na kartę TVNu warto w ten system inwestowac?

Ja mam Cyfrowy Polsat i sobie chwale płacę 9zł 90gr a mam około 25 kanałów polskich;)

non3

Nauczyciel

non3

Wysłany 08.02.2009, 11:39

Tam masz same programy TVN plus kilka polskiej telewizji sądząc po cenie na rok użytkowania jak komuś takie programy wystarcza to się opłaca to wziąść w porównaniu z niektórymi większymi abonentami np w cyfrze +.

master0...

Nauczyciel

master072

Wysłany 08.02.2009, 13:46

Ja bym nie polecał cyfrowego polsatu już lepiej cyfre + wybrać

misiex

Nauczyciel

misiex

Wysłany 08.02.2009, 14:03

Ja bym nie polecał żadnej satelity tvn bo nie mają tam polsatu (duży błąd) i ich oferty są dość drogie ale za to mają 9 kanałów HD(duży plus) a walka pomiędzy polsatem a canal+ wygrałbym(u mnie) canal+ mają wiele kanałów z filmami (chociaż wiele filmów co oferują to same nudy) pyzdr

jacenty

Profesor

jacenty

Wysłany 08.02.2009, 14:22

każda z platform ma swoje ujemne plusy i dodatnie minusy:D, ja osobiście jadę na cyfrowym polsacie, płacę niecałe cztery dychy i mam w tym wszystkie kanały discovery (najważniejsze dla mnie) dla innych plusem może być to, że na polsatowskiej platformie są wszystkie programy telewizji publicznej. dla każdego coś dobrego.

matox

Specjalista

matox

Wysłany 08.02.2009, 18:37

Ja bym nie polecał telewizji na karte, niedowno kupiłem cyfrowy polsat i jestem zadowolony. Mają dużo kanałów i dobrą cenę (rzadko się zdarza żeby nie było syknału, a jak już tak jest to na krutko.)

asza001

Student

asza001

Wysłany 08.02.2009, 18:41

ja również polecam Cyfrowy Polsat, pakiet za 9,90 jest wystarczający dla normalnego użytkowania, chyba, ze ktoś zamierza oglądac telewizor 24h na dobę, to juuż moze nie wystarczyć :P

ted

Specjalista

ted

Wysłany 11.02.2009, 23:54

Dziękuję za wyczerpujące wypowiedzi i pomoc. Myślę, że wasze rady pomogą mi w znaczący sposób podczas wyboru dostawcy telewizji satelitarnej.

blazejn...

Nauczyciel

blazejnowak1

Wysłany 01.06.2009, 13:50

Jeśli można jeszcze coś wtrącić to dużym plusem jest to że jak nie płacisz to i tak możesz oglądać TV. W szczególności na wsiach bardzo dobra alternatywa w stosunku do zwykłej analogowej antenki a jak coś Polsat może być w zapasie na zwykłej antence :-)

wojtekw...

Profesor

wojtekwx

Wysłany 01.06.2009, 15:05

nie wiem, czy wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że niedługo czeka Polskę całkowite przejście z systemu analogowego na system telewizji cyfrowej… większość nowych dekoderów jest już przystosowana do tego… gorzej jest z telewizorami… nawet z tymi najnowszymi…
http://telewizor.eu/cyfrowa.html [telewizor.eu]

rko1

Profesor

rko1

Wysłany 01.06.2009, 22:49

wojtekwx
nie wiem, czy wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że niedługo czeka Polskę całkowite przejście z systemu analogowego na system telewizji cyfrowej… większość nowych dekoderów jest już przystosowana do tego… gorzej jest z telewizorami… nawet z tymi najnowszymi…
http://telewizor.eu/cyfrowa.html [telewizor.eu]

no i …., jeżeli masz dekoder i ma wyjscie na tv, to co za różnica, czy tv ma sprzętowy dekoder mpeg4 czy nie? Przecież w takiej stuacji to nie telewizor rozkodowuje sygnał, tylko właśnie dekoder.
To o czym piszesz jest wynikiem reklam z gatunku - kup ten tv, bo on jest hd ready, albo ma dekoder mpeg4 i bez tego nie będziesz mógł za 3 lata nic oglądac , kup, kup, kup.
Niestety jest to wprowadzanie ludzi w błąd. Osoby, które mają dekodery lub kablówki, zupełnie nie potrzebują takich tv.

Cały problem dotyczy wyłącznie miejsc, w których ludzie odbierają sygnał ze zwykłych anten. Teraz idzie analogowo, za 3 lata cyfrowo i jeżeli nie będą mieli odpowiednich odbiorników tv, to rzeczywiście będą mieli problem.

pimi

Nowicjusz

pimi

Wysłany 26.12.2009, 22:39

Tytuł postu: CI Modul do telewizji na karte

Halo Urzytkownicy
czy ktos moglby mi doradzic jaki CI Modul potrzebuje do telewizji na karte.

ted

Specjalista

ted

Wysłany 30.12.2009, 14:40

TV na kartę wykorzystuje kodowanie Conax

jagaton

Nowicjusz

jagaton

Wysłany 11.04.2010, 18:27

Ja serdecznie polecam TNK, bardzo się do niej przekonałam. Kupno odpowiedniego zestawu i dobre zainstalowanie go to połowa sukcesu. A potem to tylko sie cieszyć z udanego zakupu. ;)

Polecam zestawy już skompletowane, bo wtedy nie ma problemu z dobraniem odpowiedniego sprzetu. Takie zestawy sa dostępne np. tutaj ProFan [profan.com.pl]

backspa...

Nowicjusz

backspace

Wysłany 05.05.2010, 15:52

kiedyś sam się zastanawiałem nad tym czy nie kupic sobie jakiegos dekodera, ale też się miotałem między TNK a Cyfrowym polsatem. Ale jesli już miałbym coś wybrać to musiałbym wybrać jakąś droższą opcję a nie podstawową - więc cenowo nie wychodziłbym dobrze na tym. Jesli już coś kupuje to chce to wykorzystać na maxa. A jednak opłaty miesieczne za full opcje troche by mni niszczyły. A TNK trochę mało ma dobrych programów. Ale plusem jest to, że nawt nie trzeba placic i mozna odbierać darmowe programy z satelity.

BST

Nowicjusz

BST

Wysłany 12.05.2010, 00:32

Rozumiem, ze za granica telewizja na karte bedzie dzialac? Jak to jest z tymi doladowaniami? Gdzie sie kupuje itd.

backspa...

Nowicjusz

backspace

Wysłany 19.05.2010, 16:08

To czy będzie działać to niestety nie wiem. Na pewno będą działać wszelkie darmowe kanały z satelity, a te płatne tvnu to zupęłnie nie mam pojęcia. Co do doładowań to kasę wpłaca się na konto (na zasadzie pre-paid) i masz do wyboru czy za miesiąc czy za trzy za pół roku czy nawet za rok. Im dłuższy termin tym taniej to wychodzi. Ale jeśli chodzi o te płatne kanały to cudów nie ma - same kanały tvn + discovery i cos tam jeszcze.

Selenek

Nowicjusz

Selenek

Wysłany 06.07.2010, 11:13

Ja znalazłam TNK na dwa TV marki Globo. Przede wszystkim taki zestaw jest bardzo tani, o wiele tańszy, niż inne tego typu telewizje. Na pierwszej lepszej stronie, ja akurat trafiłam na wasserman.pl znalazłam ją za naprawdę niezłą cenę. Na pewno jest to jakaś tam wygoda, nie trzeba się martwić o wszelkiego rodzaju abonament, wystarczy kupić taki zestaw i już po kilku miesiącach widać, że coś takiego się zwraca.

MaxiMed...

Nowicjusz

MaxiMedia

Wysłany 14.07.2010, 11:18

Wydaje mi się,że telewizja na kartę to bardzo fajny pomysł,Ty decydujesz kiedy oglądasz i ile za to płacisz. Co prawda na platformie tvn-u nie ma kanałów dla wymagających,ale jeżeli chcesz oglądć wiecej niż popularną “jedynkę” i “dwójkę” to będzie w sam raz.
CENEO Kup najtaniej
Electronic S&T HAT20 Electronic S&T HAT20
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Cisco WS-C2960S-48LPS-L Cisco WS-C2960S-48LPS-L
Dostępny w 12 sklepach
De Longhi EC-152 De Longhi EC-152
Dostępny w 7 sklepach
Yamaha R-S300 + CD-S300 + NS-333 Yamaha R-S300 + CD-S300 + NS-333
Dostępny w 9 sklepach