Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Oprogramowanie Programy biurowe Program do konwersji DOC (Word) na PDF

Program do konwersji DOC (Word) na PDF

Autor Wiadomość

szok_i_...

Nauczyciel

szok_i_niedowierzanie

Wysłany 14.02.2009, 01:38

Tytuł postu: Program do konwersji DOC (Word) na PDF

Cześć

Jaki jest najlepszy darmowy konwerter dokumentów DOC worda 2007 na PDF.

Zainstalowałem WordToPDF ale źle konwertuje tzn. dokument pdf ma dodatkową pustą stronę (przedostatnia) oraz stronę z wyświetlonym błędem - jakieś krzaczki zamiast numeru błędu (ostatnia).

Instalowałem windowsa od nowa i nie wiem co się porobiło. Poprzednio jak był zainstalowany to dobrze konwertował. Chyba, że jest konflikt z SP1 worda bo wcześniej nie miałem service packa.

Czemu dziencioły robią takie kiepskie pseudo programy.

SufferM...

Specjalista

SufferMaker

Wysłany 14.02.2009, 02:43

Tytuł postu: RE: Program do konwersji DOC (Word) na PDF

No popratrz taka chwytliwa nazwa, a jednak u Ciebie polegl. Ja zawsze sprawdzam gwiazdki na dobreprogramy.pl wiec nie tak dawno temu potrzebowalem cos podobnego zrobic i uzylem do tego http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ator+0.9.7 [dobreprogramy.pl] Mam nadzieje ze poradzisz sobie z anglielskim interfejsem. Gdybs jednak mial problemy to http://www.programosy.pl/program,pdfcreator.html [programosy.pl] jest polska wersja tego programu. Podaje dwa jezyki bo nie wiem jaki preferujesz. Ja osobiscie wole angielska wersje(taa…;):grin:

Blacksw...

Specjalista

Blackswift

Wysłany 14.02.2009, 03:56

Przecież Word 2007 ma eksport do PDF.

kruper1...

Doradca

kruper11

Wysłany 14.02.2009, 04:41

trurl

Doradca

trurl

Wysłany 14.02.2009, 12:12

Witajcie!
OO 3.0 czyli OpenOffice w najnowszej wersji.
Z automatu konwertuje do pdf'ów a nowa wtyczka multisave z automatu pozwala zapisać tworzony/odczytywany dokument jednocześnie do trzech formatów ( doc, pdf i natywny OO ) lub ich kombinacji - b. dobra rzecz.

Kłoni się

T.

szok_i_...

Nauczyciel

szok_i_niedowierzanie

Wysłany 14.02.2009, 13:51

Gdzie ma word 2007 w standardzie zapis do pdf ? BUHAHAHA ! dobry kawał ! To chyba by se w mikoshicie strzelili samobója ! :D

lukaszk...

Nauczyciel

lukaszkond

Wysłany 14.02.2009, 14:01

Blackswift
Przecież Word 2007 ma eksport do PDF.
No właśnie, ja takiego czegoś nie widziałem

dowland...

Doradca

dowlander

Wysłany 14.02.2009, 22:28

szok_i_niedowierzanie
Gdzie ma word 2007 w standardzie zapis do pdf ? BUHAHAHA ! dobry kawał ! To chyba by se w mikoshicie strzelili samobója ! :D
W standardzie nie, ale Microsoft podobno opublikował wtyczki, które pozwalają na zapis do pdf. Sam z nich nie korzystałem, bo mam Office'a 2003, ale zobacz tutaj - http://liveoffice.pl/2006/11/16/wtyczki ... do-pdfxps/ [liveoffice.pl] . Wcześniej też gdzieś słyszałem, że takie istnieją.

rko1

Profesor

rko1

Wysłany 14.02.2009, 22:52

szok_i_niedowierzanie

Ale dlaczego M$ zrobił by dla siebie coś złego, jakby dodał taką możliwość? - rozszerzenie możliwości worda to samobój?

mgajews... (CHIP)

mgajewski

Wysłany 15.02.2009, 12:44

Wszystko się zgadza. Word “z pudełka” nie umie zapisywać do PDF-ów, ale na oficjalnej witrynie MS Office jest do pobrania wtyczka, dodająca obsługę tego formatu (i wielu innych, na przykład tych od OO.org).

szok_i_...

Nauczyciel

szok_i_niedowierzanie

Wysłany 16.02.2009, 14:39

Rzeczywiście jest wtyczka i o dziwo nawet chodzi. Czyli jednak strzelili sobie samobója. Tylko jest jeden problem - coś słabo konwertuje bo rozmiar pliku pdf jest przeszło 2x większy niż w przypadku WordToPdf.

waldorf...

Student

waldorff

Wysłany 16.02.2009, 14:51

Szybciej będzie jak odpalisz sobie OpenOffice'a 3.0 i w nim odtworzysz ten plik. Ostatnio zdarzyło się mi konwertować w OO dokument właśnie do postaci PDF i nie było żadnych problemów, polecam tak jak koledzy wyżej.

nescom

Nauczyciel

nescom

Wysłany 22.02.2009, 00:08

rafaltr...

Nauczyciel

rafaltra

Wysłany 28.02.2009, 19:32

Polecacie ciągle OO, nie zauważając, że ktoś zapłacił w przeciwieństwie do was grube pieniądze i chce korzystać z pakietu Office. Co do używających OO - nie zauważyliście, że przy odczytywaniu plików DOC komputer muli i zajmuje przy tym program dużo ramu?? DOC dla Worda, SSX(bodajże taki format jest, a przynajmniej kiedyś był) dla OpenOffice'a. A bodajże poprostu kod pliku worda na pdf dużo zajmuje? Inne programy usuwają części, i zamieniają tekst na obraz..

kiowa

Uczeń

kiowa

Wysłany 28.02.2009, 20:38

a co za problem? jesli nie dodatek do ms office, to openoffice, lub, po prostu, PDFCREATOR. ot, drukarka, na ktora drukujesz pliki z worda i masz pdfy. i to za free. w pracy tego uzywam, nie sprawia problemow. z officem 2k7 cos mi sie kojarzy, ze mam zapis do pdf, ale mam jakies dodatki powrzucane, moze przez to?

pl_m

Mędrzec

pl_m

Wysłany 02.03.2009, 16:36

Ja lubie PDFCreator, łatwy w obsludze i widoczny jako drukarka. Mozna tez uzywac OpenOffice'a, tam tez jest jakis konwerter

machu

Nauczyciel

machu

Wysłany 02.03.2009, 16:42

Open Office 3.0 Ma wszystko to co pakiet Office jest za darmo i konwertuje do PDF:P:P

Grzegor...

Nauczyciel

GrzegorzG

Wysłany 04.03.2009, 10:47

Posłuchaj rady pl_m i skuś się na PDFCreator. To wirtualna drukarka, obsługa w całości po polsku i będziesz mógł tworzyć pdfy z dowolnego programu.

teczowy

Profesor

teczowy

Wysłany 04.03.2009, 11:41

… pdfcreator używany jest u mnie na kilkudziesięciu stanowiskach i nie występowały jak na razie żadne problemy, osobiście używam rozszerzenia MS, ale niestety czasami szwankuje i rozjeżdża się … czasami stosuję OO, ale jak się w nim otwiera oryginał MS to już po otwarciu jest rozjazd …

Petryk

Uczeń

Petryk

Wysłany 06.03.2009, 12:31

Do MS Office 2007 można zainstalować save as pdf i masz darmowy konwerter
CENEO Kup najtaniej
Canon Protect Regular 58mm Canon Protect Regular 58mm
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Intel Xeon E3-1270v3 3.5GHz 8M (BX80646E31270V3S) Intel Xeon E3-1270v3 3.5GHz 8M (BX80646E31270V3S)
Dostępny w 10 sklepach
SAMSUNG SC21F60YG VC21F60YKGC/GE SAMSUNG SC21F60YG VC21F60YKGC/GE
Dostępny w 6 sklepach
Rowenta DA 1510 F2 (DA 151) Rowenta DA 1510 F2 (DA 151)
Dostępny w 26 sklepach
Bosch BSGL 32500 Bosch BSGL 32500
Dostępny w 3 sklepach
Video
nowe filmy