Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Ogólne Forum konsumentów UWAGA NA SERWIS TELMARK SAMSUNGA!!!

UWAGA NA SERWIS TELMARK SAMSUNGA!!!

Autor Wiadomość

wolf55

Nowicjusz

wolf55

Wysłany 23.02.2009, 21:46

Tytuł postu: UWAGA NA SERWIS TELMARK SAMSUNGA!!!

Uwazajcie na serwis samsunga telmark! Oddalem monitor LCD poniewaz mi “buczał” a w serwisie wymienili zasilacz oraz nie wiem czemu matryce. Po oddaniu z serwius po wymianie matrycy mam uszkodzony piksel a oddawalem monitor bez zadnego martwego piksela! Skandal!!! ale oni w samsungu uszkodzili mi monitor jeszcze bardziej bo nadal buczy i mam martwy piksel.Zasłaniają sie normami jakimis bzdurnymi! Kiedy dzwonilem konsultant byl arogancki i wrecz mi ublizal. Wszystko mowil na korzysc swojej firmy. UWARZAJCIE NA SERWIS TELMARK SAMSUNGA! Kiedy przedstawialem swoj pogląd to zostalem skrzyczany przez konsultanata ze“ co ja nic nie wskoram ze powiem jaki mam problem” UWAZAJCIE NA NICH. …jaki produkt taki serwis…

koszale...

Nauczyciel

koszalekk

Wysłany 23.02.2009, 22:56

Tytuł postu: RE: UWAGA NA SERWIS TELMARK SAMSUNGA!!!

Czy to jest autoryzowany serwis?

Bo jeśli samsung nie potrafi zadbać by ich serwisy prawidłowo funkcjonowały to ja dziękuje, kupie produkt innej firmy.

master0...

Nauczyciel

master072

Wysłany 23.02.2009, 23:12

Dzięki za informacje o tym serwisie. A swoją drogą co za bezczelność i arogancja z ich strony nie do przyjęcia.

wolf55

Nowicjusz

wolf55

Wysłany 23.02.2009, 23:35

Tak to autoryzowany serwis tej firmy. Pierwszym razem jak dzwonilem to konsultatnt byl mily i nawet powiedzial ze mnie rozumie tak prywatnie itp. Dzis powiedzial ze ja niczego i tak nie wskoram nawet tym ze powiedzialem mu ze mam opinie z pewnego labolatorium komputerowego znanej strony internetowej i oni tez potwierdzaja moją rację.Wskazuja ze wina lezy po storonie formy samsung…ale samsung broni sie chociaz wiedza ze oszukuja mnie jako klienta. Konsultant powiedzial ze kupilem monitor niskiej klasy tzn, 2 kategorii i to moj problem…Pisalem zapytane e-mailem do serwisu telmark zeby wyjasnili mi dlaczego mam nowa matryce jak zglaszalem co innego i teraz mam martwy piksel a oddalem czysty monitor…ale nie odpowiedzieli na e-mail .Olewają klientow…NIE kupujcie tych produktow poniewaz bedziecie mieli klopot z serwisem…

le_hobb...

Nauczyciel

le_hobbit

Wysłany 23.02.2009, 23:41

O ile sie oreintuje jeden bad pixel nie jest uwzgledniony w gwarancji i bodajze od 3 , mozna sie ubiegac o naprawe. Jesli wymienili matryce, to cos bylo nie tak. Bad pixele to w sumie wada fabryczna, wiec nie wbili tam srubokreta ;) To ze TV buczy to jego natura, nie wymyslono jeszcze zasilaczy ktore by gwizdaly ;)

dowland...

Doradca

dowlander

Wysłany 23.02.2009, 23:47

Skoro uważasz, że serwis źle Cię potraktował to zaalarmuj o tym wyżej, do Samsunga. Sam kiedyś miałem taki problem (co prawda z rowerem) i potem producent i serwisant ciągle zganiali na kogoś winę i chcieli, abym w końcu się poddał. Ostatecznie rower został naprawiony. Jeśli pokażesz, że walczysz o swoje prawa to powinni się dokładniej zająć Twoją sprawą.

wolf55

Nowicjusz

wolf55

Wysłany 23.02.2009, 23:48

tak sa normy ale to chyba dziwne oddac sprawny a otrzymac z martwymi pikselami no nie? To tak jakby oddac do naprawy telefon a otrzymac go z porysowana szybką…i tez niby jest dobry no nie?Monitor nie buczal od nowisci tylko po jakims czasie zaczal.Moj kuzyn ma taki sam i mam porownanie…Mam do czynienia z wieloma sprzetami tego typu i nie stwierdzilem takiego buczenia w innych monitorach. Byla wina zasilacza skoro tak chetnie wymienili…Sami przyznaja ze to bubel poniewaz jak mowia 2 kategorii.

wolf55

Nowicjusz

wolf55

Wysłany 23.02.2009, 23:52

najlepsza wypowiedz konsultanta…ponoewaz juz nie wiedzial co ma powiedziec to stwierdzil ze buczy w granicach norm:)Kiedy dotykam obudowy i go nacisne to przestaje buczec …weic chyba wina lezy w spasowaniu obudowy…ale oni tego nie umieja stwierdzic chyba…

wolf55

Nowicjusz

wolf55

Wysłany 23.02.2009, 23:57

wolf55
tak sa normy ale to chyba dziwne oddac sprawny a otrzymac z martwymi pikselami no nie? To tak jakby oddac do naprawy telefon a otrzymac go z porysowana szybką…i tez niby jest dobry no nie?Monitor nie buczal od nowisci tylko po jakims czasie zaczal.Moj kuzyn ma taki sam i mam porownanie…Mam do czynienia z wieloma sprzetami tego typu i nie stwierdzilem takiego buczenia w innych monitorach. Byla wina zasilacza skoro tak chetnie wymienili…Sami przyznaja ze to bubel poniewaz jak mowia 2 kategorii.

Dzwonilem wlasnie do samsunga i to oni mi mowia ze to nie ich wina itp…chyba nie ma szans na wygranie…Tyle bubli sprzedaje sie tej firmy i ciekawe czy wszyscy sa w 100% usatysfakcjonowani? moze daja sie splawic …

koszale...

Nauczyciel

koszalekk

Wysłany 24.02.2009, 01:02

Może też zapytaj na jakimś forum prawnym co robić?
http://www.forum.prawnikow.pl/ [forum.prawnikow.pl]
http://forumprawne.org/ [forumprawne.org]

Takie działania są nie dopuszczalne i trzeba o tym mówić by likwidować cwaniactwo. Firmy może bardziej sie przyłożą do roboty widząc że wszelkie takie ich poczynania zostają poruszane publicznie i tracą na reputacji, produkty gorzej zaczną sie sprzedawać. Pracują sobie na taką opinię… i klienci kupią produkt firmy bardziej dbającej o klienta.

wolf55

Nowicjusz

wolf55

Wysłany 24.02.2009, 02:03

Bardzo uczciwa firma to moim zdaniem HP. To wysoki poziom uslug.

Aziraal

Nowicjusz

Aziraal

Wysłany 04.03.2009, 23:51

Ech… Chciałbym mieć tylko takie problemy - jeden uszkodzony piksel po naprawie we firmie Telmark. A dlaczego? Wystarczy wpisać w Google: “Samsung, Telmark i gwarancja” i przeczytać o moich przejściach z tą firmą. Dla zachęty dodam: 6 miesięcy walki, 4 naprawy - po każdej monitor w zdecydowanie gorszym stanie, koniec gwarancji.

Samocho...

Nowicjusz

Samochodzik126p

Wysłany 30.01.2010, 01:15

Niestety też miałem z nimi problemy. Nie byli mi w stanie wymienić oprogramowania w MP3 dotyczącego kłopotów z obsługą języka polskiego, gdzie połowa komunikatów pyła po polsku a połowa po angielsku. Są kompletnie niekompetentni!

akrupa

Nowicjusz

akrupa

Wysłany 30.01.2010, 02:53

Takiego producenta należy bojkotować, bardzo szybko zmądrzeje. W pracy mam kilkadziesiąt komputerków, z czego kilkanaście z dyskami Samsunga i ciągle są z nimi problemy. Dopóki firma nie odzyska mojego zaufania, nie kupię pinezki Samsunga.

petro7

Nowicjusz

petro7

Wysłany 16.02.2010, 14:37

A ja napisze odnośnie telewizora Sony Bravia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ! Telewizor kupiłem rok temu, i ostatnio zaczęły się z nim dziać różne dziwne rzeczy, tzn. obraz zaczął migać, a lewa połowa telewizora wyraźnie przyciemniała obraz. Jeden telefon do serwisu, gość powiedział, żeby mu wysłać zdjęcia tego “efektu” na m@ila. Tydzień po wysłaniu przyjechał serwisant, położył telewizor na stole, zdjął obudowę, podpinał kabelki, wyjął matrycę, włożył nową matryce, odpiął kabelki, pojechał, problem rozwiązany ! Trwało to jakieś 10 minut, to jest fachowa pomoc ! Sony, to jednak Sony :]
Pozdrawiam ;)
Petro7

damianw...

Uczeń

damianwro

Wysłany 10.03.2010, 01:52

Po co pyskówki z obsługą? Piszesz oficjalne pismo, wysyłasz listem poleconym, a potem walczysz na innej drodze. Jeśli Ci zależy, to załatwiaj to tak jak należy.

fredek1...

Nowicjusz

fredek123

Wysłany 30.10.2010, 09:57

Unikajcie firmę TELMARK autoryzowanego serwisu Samsunga
oddałem w ramach gwarancji laptopa, był naprawiany 5 razy bez efektu,
naciągnięto mnie na wymianę odpłatnie płyty głównej stwierdzając że to moja wina.Oddałem tą klawiaturę niby uszkodzoną do niezależnego rzeczoznawcy który nie stwierdziła żadnego uszkodzenia (diagnoza płyta w 100% sprawna)
Ostatnie zgłoszenie które złożyłem miesiąc temu zignorowano .do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi .
Poza tym uszkodzono mi klawiaturę w której oberwano zaczep mocujący.

Jeszcze raz przestrzegam wszystkich którzy decydują się na zakup laptopa firmy Samsung i korzystania z serwisu TELMARK w Warszawie,omijajcie z daleka te firmy
kupcie laptopa innego producenta który ma prawdziwy serwis

PB

Specjalista

PB

Wysłany 17.12.2010, 18:15

Hehe, nieźle, Telmark nadal działa i daje czadu. Żeby nie dublować tego, co już się raz napisało, wkleję jedynie linka:
http://forum.idg.pl/samsung-telmark-i-g ... 52020.html [forum.idg.pl]

INFORMA...

Nowicjusz

INFORMATYCY

Wysłany 14.12.2011, 11:04

Dzisiaj 10:50:01

GRAFCOM INFORMATYCY
Nowy użytkownik

Re: Pierepałki z Telmarkiem

NASZ TEZ TELEMARK SERWIS SAMSUNGA OKŁAMAŁ DALISMY DRUKARKE DO NAPRAWY Z ORGINALNYM NOWYM NIEUZYWANYM TONEREM zapakowanym w orginalnej foli CAŁY NAM ZUZYLI A WYMIENIALI CAŁKOWICIE INNA CZĘŚĆ WYDRUKOWAC SOBIE Z 10 KARTEK OK ALE CAŁY ORGINALNY TONER ZJECHAC I NAPISAC NA PAPAPIERZE PROSZE GO SOBIE WYMIENIC ….260 PLN GDY DZOWNIŁEM DO NICH Z REKLAMACJA ZE TO NIE POWAZNE BO TONER KOSZTUJE 260 ZŁ ZASMIALI SIE I BEZCZELNIE KŁAMIĄ MI KRECĄ SPRAWE ZGŁOSIŁEM DO SAMSUNGA ALE ON TYLKO PRZYJMUJE I NIC Z TYM NIE ROBI TEN SERWIS TO NAPRAWDE WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!!!! OD DZIS ZAPRZESTAJE KUPOWANIE SAMSUNGA… CHOC KUPOWAŁEM GO PONAD 10 LAT Z KAZDEJ DZIEDZINY PRODUKTÓW

rossa

Nowicjusz

rossa

Wysłany 01.04.2012, 23:47

Dołączam się do bojkotu cholernego SAMSUNGA. Właśnie moja zepsuta drukarka wróciła z TELMARKU nadal….. zepsuta. W karcie gwarancyjnej wpis: wady nie stwierdzono, z tego co czytam na forach to ich ulubiony. Raptem po pół roku użytkowania mam nieczynne pudło, będę się odwoływać, ale wątpię czy to coś da……
CENEO Kup najtaniej
Asus X53TK-SX027V Asus X53TK-SX027V
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Asus K53SJ-SX162V Asus K53SJ-SX162V
Dostępny w 1 sklepach
Maxland DREWNIANA NA 6 zDJĘĆ (061013) Maxland DREWNIANA NA 6 zDJĘĆ (061013)
Dostępny w 1 sklepach
Saeco Xsmall HD8743/19 Saeco Xsmall HD8743/19
Dostępny w 23 sklepach
Canon Legria FS36 Canon Legria FS36
Dostępny w 1 sklepach
Video
nowe filmy