Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Oprogramowanie Oprogramowanie sieciowe i internetowe Najlepsze programy do ściągania fimów i muzyki

Najlepsze programy do ściągania fimów i muzyki

Autor Wiadomość

Koti

Nowicjusz

Koti

Wysłany 01.04.2009, 17:55

Tytuł postu: Najlepsze programy do ściągania fimów i muzyki

Panowie szukam programy, w którym można sciągać filmy, muzyke… Mam dwa: Ares, BearShare. Czy znacie moze jakieś lepsze programy??? Czy dobrych uzywam programów?

lukwol

Nauczyciel

lukwol

Wysłany 01.04.2009, 18:46

Tytuł postu: RE: Co lepsze???

http://thepiratebay.org/- [thepiratebay.org] jest to strona z torrentam i tam możesz wyszukać sobie co tylko chcesz. Niezbędnym narzędzem do ściągania torrentów będzie np. Bit Comet, abo uTorrent.

teczowy

Profesor

teczowy

Wysłany 01.04.2009, 18:47

… jeżeli mógłbym napisać trochę wymijającą odpowiedź to BearShare bym odradził …

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 01.04.2009, 18:48

Lepszy jest Ares, z tego co pamiętam z przed 2 lat, teraz już w pirata się nie bawię i tego nie popieram;)

piksel2

Doradca

piksel2

Wysłany 01.04.2009, 18:58

Torrenty - najciekawsze pliki w swojej bazie, posiadają:
http://heaventracker.org [heaventracker.org]
http://polishtracker.org [polishtracker.org]
Torrenty możesz pobrać za pomocą programu - utorrent.

Programy:
- emule (najlepszy do ściągania małych plików np. muzyki)
- ares (najlepszy do ściągania małych plików)

Pudel

Doradca

Pudel

Wysłany 01.04.2009, 19:11

Patrząc na tendencje światowe to warto zwrócić uwagę na torrenty np http://torrenty.org/ [torrenty.org] i program utorrent [utorrent.com], chyba że interesuje Cię większe bezpieczeństwo to polecam technologię P2M (Chip coś na ten temat już wspominał) np program Moorhunt (forum dotyczące P2M znajdziesz pytając o to wujka Google)

rko1

Profesor

rko1

Wysłany 01.04.2009, 19:42

Pudel
Patrząc na tendencje światowe to warto zwrócić uwagę na torrenty np http://torrenty.org/ [torrenty.org] i program utorrent [utorrent.com], chyba że interesuje Cię większe bezpieczeństwo to polecam technologię P2M (Chip coś na ten temat już wspominał) np program Moorhunt (forum dotyczące P2M znajdziesz pytając o to wujka Google)

torrenty.org to znowu takie światowe nie są, ale co nie co można na tej stronie znaleźć, niekoniecznie nielegalnego.
Takimi “światowymi” stronami z torrentami są mininova oraz demonoid.

marcink...

Uczeń

marcinkg91

Wysłany 02.04.2009, 14:46

torrenty owszem są dobre, ale trzeba umieć skonfigurować program np. Utorrent czy Azureus, bo nawet przy dobrym łączu prędkość będzie słaba. Ja osobiście odradził bym programy typu LimeWire, BearShare czy Kazaa, gdyż możemy mieć niezapowiedzianą wizytę panów policjantów :) najlepszym rozwiązaniem okazuje się legalny MoorHunt i ściąganie przez p2m :) po za tym polecam też Rapidshare, na którym jednak trzeba kupić konto (20zł na allegro za miesiąc ) aby bezproblemowo ściągać do woli :)

michcio...

Nauczyciel

michcio94

Wysłany 02.04.2009, 14:52

Tytuł postu: RE: Najlepsze programy do ściągania fimów i muzyki

Jeśli chcesz sciągać to ściągaj z rapidshare. Pliki do ściągnięcia masz tutaj www.peb.pl

Koti

Nowicjusz

Koti

Wysłany 02.04.2009, 15:07

Ja mam konto na torrenty.org Jakiego programu używac do sciągania??? Mam uTorrent i BitComet. Który lepszy??? Może sciągnąc jakis inny program???

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 02.04.2009, 15:13

Koti
Ja mam konto na torrenty.org Jakiego programu używac do sciągania??? Mam uTorrent i BitComet. Który lepszy??? Może sciągnąc jakis inny program???

Do torrentów jak dla mnie był lepszy uTorrent ale każdy ma innego faworyta;)

jacenty

Profesor

jacenty

Wysłany 02.04.2009, 15:14

pamiętajcie koledzy, że ściągając pliki z torrentów, jednocześnie je udostępniamy innym ściągającym, a za udostępnianie nielegalnych treści wiadomo czym się może skończyć.
jeżeli już, to wspomniany p2m, w tym przypadku dochodzi do ściągania plików, a nie udostępniania. czyli nie dochodzi do przestępstwa.

morman

Student

morman

Wysłany 02.04.2009, 15:46

michcio94
Jeśli chcesz sciągać to ściągaj z rapidshare. Pliki do ściągnięcia masz tutaj www.peb.pl

właśnie nawet czytałem gdzieś jak wypowiadał się prawnik że ściągając np. z rapidshare.com nie łamiemy prawa gdyż tutaj mamy do czynienia jedynie ze ściąganiem na własny użytek i nie udostępniamy tego, prawo łamią ci którzy to tam umieścili a jak się ściąga z torrentów to trzeba liczyć się z tym że mogą wpaść do nas panowie w kominiarkach o 4 nad ranem :)

Lukass

Specjalista

Lukass

Wysłany 02.04.2009, 16:49

No Aresa ja też używałem no najgorszy nie jest….. Fajny też jest Torrent….

piotrrz

Doradca

piotrrz

Wysłany 02.04.2009, 17:17

Torrent to sieć wymiany plików a nie program. Co do legalności, to tak jak napisali już poprzednicy najlepszym i jednocześnie zgodnym z prawem rozwiązaniem jest korzystanie z rapidshare oraz P2M

wojtas_...

Doradca

wojtas_vip

Wysłany 02.04.2009, 17:42

Jak widzę kilku Kolegów już wspomniało a ja po raz kolejny to napisze: P2M. W Googlach jest sporo stron z linkami do P2M, co do programu polecam Ygoow.

Koti

Nowicjusz

Koti

Wysłany 02.04.2009, 20:44

Nie bardzo się orientuje co to jest to P2M. Możecie mi wyjaśnić najprosćiej jak mozna??:D

dembala...

Uczeń

dembalak

Wysłany 02.04.2009, 20:47

najprosciej przeczytaj Link [chip.pl]

Jasiuu

Doradca

Jasiuu

Wysłany 02.04.2009, 20:59

Koti
Panowie szukam programy, w którym można sciągać filmy, muzyke… Mam dwa: Ares, BearShare. Czy znacie moze jakieś lepsze programy??? Czy dobrych uzywam programów?
No Ja też ich używam Ares jest dobrym programem do muzyki , ale BearShare do filmów obydwa są dobre..

misiex

Nauczyciel

misiex

Wysłany 02.04.2009, 21:32

Ja poleciłbym ci BitCometa do do filmów a BearShare do muzki(prznajmniej ja tak używam). Tylko czasami potrafi wnerwić że nie ma tego czego chcemy i trzeba szukać na osobnych stronach internetowych. Ponieważ większośc filmów i muzyki z takich stron to z rapida trzeba ściagnac a także wiadomo jest jesli nie masz tam konta premium to sobie chwile poczekasz(potrafi to wnerwić). Pyzdr.
CENEO Kup najtaniej
Logitech K270 Logitech K270
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
LevelOne Kamera IP WIFI 1/6'' CMOS, 2.8mm, F2.8, Audio, 3G LevelOne Kamera IP WIFI 1/6'' CMOS, 2.8mm, F2.8, Audio, 3G
Dostępny w 3 sklepach
CISCO (SFE2000P-G5) CISCO (SFE2000P-G5)
Dostępny w 6 sklepach
SONY SRS-BTV5 Biały SONY SRS-BTV5 Biały
Dostępny w 2 sklepach
A-Data Dashdrive Air Av200 (Aav200-Cwh) A-Data Dashdrive Air Av200 (Aav200-Cwh)
Dostępny w 1 sklepach
Video
nowe filmy