Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Oprogramowanie Windows Koneic wsparcia systemu XP!

Koneic wsparcia systemu XP!

Autor Wiadomość

proxy19...

Student

proxy1992

Wysłany 13.04.2009, 21:35

Tytuł postu: Koneic wsparcia systemu XP!

Koniec wsparcia! [republika.onet.pl]

Co na ten temat sądzicie? Ja uważam, że to specjalnie, aby użytkownicy kupili Windows Viste:P

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 13.04.2009, 21:47

Tytuł postu: RE: Koneic wsparcia systemu XP!

No kiedyś musi nastąpić koniec tego wsparcia, nie mogą ciągle ślęczeć nad jednym

lukaszk...

Nauczyciel

lukaszkond

Wysłany 13.04.2009, 21:56

Chyba przesadzają, że od jutra będzie koniec darmowego wsparcia.

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 13.04.2009, 22:08

lukaszkond
Chyba przesadzają, że od jutra będzie koniec darmowego wsparcia.

Dlaczego przesadzają, przecież od początku Xp minęło prawie 8 lat, to nie jest taki krótki czas, jak na razie żaden system nie miał takiego długiego wsparcia.

MATT

Nowicjusz

MATT

Wysłany 13.04.2009, 22:31

szkoda ale to musiało nastąpić ale odrazu wszyscy nie przejdą na viste

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 13.04.2009, 22:35

MATT
szkoda ale to musiało nastąpić ale odrazu wszyscy nie przejdą na viste

Zgadzam się z tobą, chyba nieliczni szybko przesiądą się na Vistę, niektórzy pozostaną z nim bez wsparcia a jeszcze inni (chyba większość) poczeka na Siódemkę, bo do premiery niedaleko;)

SufferM...

Specjalista

SufferMaker

Wysłany 13.04.2009, 23:39

proxy1992

Co na ten temat sądzicie? Ja uważam, że to specjalnie, aby użytkownicy kupili Windows Viste:P

Skoro nadal beda wydawane latki bezpieczenstwa to nie widze powodow dla ktorych mialbym kupic Viste. Koniec pelnego wsparcia oznacza ze nie mozna juz za darmo zadzwonic do MS i poprosic o pomoc. Dzwoniliscie do nich kiedykolwiek? Ja nie. Wszystko jest napisane na forach internetowych.

pl_m

Mędrzec

pl_m

Wysłany 14.04.2009, 09:37

A korzystał ktoś z Was z tego wsparcia, bo to zdaje sie trzeba miec pudełkowa wersje systemu. Z takiej pomocy korzystaja chyba najczesciej firmy, a one pewnie jeszcze przez dluzszy czas nie porzuca XP.

wojtas_...

Doradca

wojtas_vip

Wysłany 14.04.2009, 10:30

SufferMaker
proxy1992

Skoro nadal beda wydawane latki bezpieczenstwa to nie widze powodow dla ktorych mialbym kupic Viste. Koniec pelnego wsparcia oznacza ze nie mozna juz za darmo zadzwonic do MS i poprosic o pomoc. Dzwoniliscie do nich kiedykolwiek? Ja nie. Wszystko jest napisane na forach internetowych.

Tu się z Tobą zgadzam w 100 %! Łatki dalej będą więc nie ma się co obawiać. Z pomocy specjalistów z MS nigdy nie korzystałem, więc i teraz korzystać nie będę. Siłą na viste mnie nie przesadzą, skoro tego nie chce. Może na Seven się przesiądę, zobaczymy.

piksel2

Doradca

piksel2

Wysłany 14.04.2009, 13:49

proxy1992

Dobrze myślisz jest to działanie Microsoftu mówiące, że Xp już się wysłużył, a w ofercie jest nowocześniejszy system - Vista. Trochę nieładnie z ich strony, bo świetnie sobie zdają sprawę z tego, że jest jeszcze dużo osób korzystających z tego systemu.

morman

Student

morman

Wysłany 14.04.2009, 20:41

piksel2
Dobrze myślisz jest to działanie Microsoftu mówiące, że Xp już się wysłużył, a w ofercie jest nowocześniejszy system - Vista. Trochę nieładnie z ich strony, bo świetnie sobie zdają sprawę z tego, że jest jeszcze dużo osób korzystających z tego systemu.

Co ich obchodzi że jeszcze wiele osób korzysta z XP dla nich liczą się zyski a z tego zysków nie ma więc trzeba zmusić firmy do przejścia na Viste

rko1

Profesor

rko1

Wysłany 14.04.2009, 22:39

pl_m
A korzystał ktoś z Was z tego wsparcia, bo to zdaje sie trzeba miec pudełkowa wersje systemu. Z takiej pomocy korzystaja chyba najczesciej firmy, a one pewnie jeszcze przez dluzszy czas nie porzuca XP.

Firmy nie pracują na XP - zbyt zawodny. Duże firmy wciąż pracują na NT.

Pudel

Doradca

Pudel

Wysłany 14.04.2009, 23:16

A czemu Wy na np. Ubuntu nie ponarzekacie?? Przecież ich wsparcie jeszcze nigdy nie trwało aż 8 lat, jesteście naprawdę wybredni i nie doceniacie czym dla nas zwykłych userów PC był Windows XP.

Dr_Dung...

Nowicjusz

Dr_Dungeon

Wysłany 15.04.2009, 16:44

Na Ubuntu nikt nie narzeka, bo jak skończy się wsparcie to robisz
sudo aptitude update && sudo aptitude dist-upgrade && sudo aptitude dist-upgrade
i masz nową wspieraną wersję.

koszale...

Nauczyciel

koszalekk

Wysłany 15.04.2009, 17:22

Treść została usunięta ze względu na naruszenie zasad serwisu.

damianc... (CHIP)

damiancore_M

Wysłany 15.04.2009, 17:33

Przypominam o temacie posta jakby ktoś zapomniał:
Koneic wsparcia systemu XP!

haker_m...

Uczeń

haker_maxx

Wysłany 15.04.2009, 20:29

Nie, Nie ja w to nie mogę uwierzyć. Najpierw Microsoft zapewnia zę do 2014 roku będą aktualizacje, teraz już nie ma. Lubię Microsoft(Full szcun), ale co teraz zrobił to dostajke odemnie Wielkiego Minusa,,-,,
Źle czyni Microsoft. No cóź trzeba pomyśkleć na Vistą, albo na Se7en poczekać.:|

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 15.04.2009, 20:56

haker_maxx
Nie, Nie ja w to nie mogę uwierzyć. Najpierw Microsoft zapewnia zę do 2014 roku będą aktualizacje, teraz już nie ma. Lubię Microsoft(Full szcun), ale co teraz zrobił to dostajke odemnie Wielkiego Minusa,,-,,
Źle czyni Microsoft. No cóź trzeba pomyśkleć na Vistą, albo na Se7en poczekać.:|

Poprawki nadal będą do 2014r wypuszczane, tylko tyle że w ostateczności (jeżeli zostanie jakaś odkryta poważna luka w bezpieczeństwie)

proxy19...

Student

proxy1992

Wysłany 15.04.2009, 21:03

No widzę, że temat wywołał sporo konwersacji:).

Przytoczę słowa kolegi SufferMaker:

Właśnie o tym samym pomyślałem. Przecież w gruncie rzeczy, to większość użytkowników systemu xp nigdy nie dzwoniła do Biura Obsługi Klienta, ba nawet specjalnie wyłączali aktualizacje automatyczne. Więc o czym my tu mamy rozmawiać:)?

A co popularnośći systemów - kwestia gustu! Każdy będzie użytkował ten system, który mu najlepiej odpowiada!

tryger

Nowicjusz

tryger

Wysłany 15.04.2009, 22:01

Według mnie Xp jest jednym z lepszych systemów wydanych przez Microsoft, lecz brak wsparcia chyba nie pozbawi dużej rzeszy użytkowników. Z drugiej strony ile można ulepszać jeden system. A jeśli chodzi o wsparcie to i tak główna rola będzie leżeć po stronie poducentów sprzętu, niż po stronie Microsoftu. Moim zdaniem Xp pożyje sobie jeszcze pare ładych lat chyba, że “7” naprawde będzie miała mniejsze od Visty wymagania i nie bedzie tak upierdliwa. Wiele producentów programów i sprzętu nawet nie interesuje się wsparciem dla Visty bo ten system padnie przy wejciu na rynek siódemki.
CENEO Kup najtaniej
Brita Elemaris XL Brita Elemaris XL
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MICROLAB SOLO6C 2.0 Stereo Speakers System (SOLO6C NEW) MICROLAB SOLO6C 2.0 Stereo Speakers System (SOLO6C NEW)
Dostępny w 5 sklepach
Digital Kodak Klic-8000 li-ion 2900mAh Digital Kodak Klic-8000 li-ion 2900mAh
Dostępny w 1 sklepach
Amica 58GE2.33HZpP(W) Amica 58GE2.33HZpP(W)
Dostępny w 34 sklepach
Philips 28PFL2908H Philips 28PFL2908H
Dostępny w 4 sklepach
Video
nowe filmy