Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Sprzęt Monitory i wyświetlacze Zablokowane OSD

Zablokowane OSD

Autor Wiadomość

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 26.06.2009, 18:55

Tytuł postu: Zablokowane OSD

Na monitorze AOC 2230Fm gdy przycisnę jednorazowo przycisk Power (ten centralny, podświetlany) wyświetla mi się komunikat “Zablokowane OSD” Gdy wcześniej wyświetlało się menu, jak mogę przywrócić to do poprzedniego stanu. Proszę o odpowiedź.

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 26.06.2009, 21:28

Tytuł postu: RE: Zablokowane OSD

No i jeszcze jedno pytanie, czy da się jakoś powiększyć napisy, bo ostatnio wziąłem sobie film z napisami TXT i są one strasznie małe.
Te pytania kieruję w szczególności do rko1 i pozostałych posiadaczy tego monitora.

Z uprzejmością proszę o połączenie postów.

rko1

Profesor

rko1

Wysłany 26.06.2009, 22:50

Sewer
No i jeszcze jedno pytanie, czy da się jakoś powiększyć napisy, bo ostatnio wziąłem sobie film z napisami TXT i są one strasznie małe.
Te pytania kieruję w szczególności do rko1 i pozostałych posiadaczy tego monitora.

Z uprzejmością proszę o połączenie postów.

Co do zablokowanego OSD - nic takiejgo u mnie się nie pojawiło, więc nie pomogę. Co do drugiego - nie da się, ja po prostu albo autogordianknot albo avirecomp wtapiam napisy w film i w takiej formie oglądam.

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 26.06.2009, 23:38

Oj to szkoda, na razie mi to wiele nie przeszkadza ale gdybym chciał go podpiąć do kompa to nie dam rady, bo nie przestawię z DMP na dane wyjście.

manieKM...

Student

manieKMP

Wysłany 27.06.2009, 00:09

Aby odblokować OSD, spróbuj tego:
Przy wyłączonym monitorze, wciśnij i przytrzymaj lewy przycisk (chyba nazywa się “Sel-”) i włącz monitor przyciskiem “Power”, oczywiście wciąż trzymając lewy przycisk ;)
W ten sam sposób blokuje się OSD
A tu manual [aocmonitor-anz.com] do tego modelu monitora (na str. 8 jest zapisek o blokadzie)
Pozdrawiam

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 27.06.2009, 18:34

manieKMP
Aby odblokować OSD, spróbuj tego:
Przy wyłączonym monitorze, wciśnij i przytrzymaj lewy przycisk (chyba nazywa się “Sel-”) i włącz monitor przyciskiem “Power”, oczywiście wciąż trzymając lewy przycisk ;)
W ten sam sposób blokuje się OSD
A tu manual [aocmonitor-anz.com] do tego modelu monitora (na str. 8 jest zapisek o blokadzie)
Pozdrawiam

Dzięki to na prawdę podziałało. Temat można uznać za zamknięty. :)
CENEO Kup najtaniej
APOLLO Canaria-bk-s Czarno-szary APOLLO Canaria-bk-s Czarno-szary
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Whitenergy Akumulator do Fuji NP-50 950mAh (5569) Whitenergy Akumulator do Fuji NP-50 950mAh (5569)
Dostępny w 17 sklepach
Krups FDK 251 Krups FDK 251
Dostępny w 2 sklepach
Canon EF Extender 1.4x II Canon EF Extender 1.4x II
Dostępny w 3 sklepach
NOKIA MD-11 Mini Głośnik NOKIA MD-11 Mini Głośnik
Dostępny w 2 sklepach
Video