Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Ogólne Forum konsumentów Zakonczenie umowy z Play - wzor rezygnacji

Zakonczenie umowy z Play - wzor rezygnacji

Autor Wiadomość

pl_m

Mędrzec

pl_m

Wysłany 17.07.2009, 00:24

Tytuł postu: Zakonczenie umowy z Play - wzor rezygnacji

Za niedługo konczy mi sie umowa na abonament PlayOnline i nie chciał bym aby została przedłużona więc mam pytanie do osob ktore rezygnowały z PlayOnline, czy jest jakis wzor pisma jaki nalezy wypelnic aby nie przedluzac umowy i czy mozna go wyslac online czy trzeba sie pojawic osobiscie w salonie?

wojtekw...

Profesor

wojtekwx

Wysłany 17.07.2009, 23:19

Tytuł postu: RE: Zakonczenie umowy z Play - wzor rezygnacji

przy zakończeniu umowy abonamentowej trzeba pofatygować się do salonu… tam Ci powiedzą jakie pismo musisz u nich złożyć, żeby nie przedłużać więcej już umowy… wiem, że musi to być zgłoszone nie później niż miesiąc wcześniej…

Sewer

Profesor

Sewer

Wysłany 17.07.2009, 23:51

Najlepiej iść po prostu do salonu, oni najlepiej wszystko ci wyjaśnią, ale swoją drogą to dziwne żeby trzeba było coś zgłaszać że się nie chce przedłużać umowy, powinno być na odwrót.

SufferM... (CHIP)

SufferMaker_M

Wysłany 18.07.2009, 00:59

Do czego to doszlo. Student nie potrafi zrezygnowac z umowy z siecia komorkowa. Ja rozumiem gdyby to byla sprawa miedzynarodowa, ale taki pikus? No coz. Idz do salonu bo wysylanie jakichkolwiek dokumentow mija sie z celem.(zawsze znajda jakis brakujacy element) przynies umowe i dowod osobisty.

pl_m

Mędrzec

pl_m

Wysłany 18.07.2009, 10:05

SufferMaker_M
Do czego to doszlo. Student nie potrafi zrezygnowac z umowy z siecia komorkowa. Ja rozumiem gdyby to byla sprawa miedzynarodowa, ale taki pikus? No coz. Idz do salonu bo wysylanie jakichkolwiek dokumentow mija sie z celem.(zawsze znajda jakis brakujacy element) przynies umowe i dowod osobisty.

Ja wiem jak napisać pismo rezygnacyjne bo juz nie raz pisałem, tylko się naczytałem na forach różnych rzeczy o rezygnacji w PLAY więc chciałem się spytać kogos kto taka rezygnację składał. Bo podobno w Play czesto dochodzi do dziwnych zagubien dokumentow i nawet jak przyjma rezygnacje to czasem dalej swiadcza usługe i naliczaja abonament a nie bede miał czasu latać załatwiac te wszystkie sprawy jesli cos pojdzie nie tak. Dzieki za odpowiedzi.
CENEO Kup najtaniej
Sony Cyber-Shot DSC-HX5V złoty Sony Cyber-Shot DSC-HX5V złoty
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Follow Focus FF125 Follow Focus FF125
Dostępny w 1 sklepach
LG Flatron M2380D-PZ LG Flatron M2380D-PZ
Dostępny w 1 sklepach
SIEMENS GS54NAW40 SIEMENS GS54NAW40
Dostępny w 35 sklepach