Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Ogólne O wszystkim i o niczym jakie sporty uprawiacie? ;)

jakie sporty uprawiacie? ;)

Autor Wiadomość

masder

Nowicjusz

masder

Wysłany 18.02.2010, 20:03

Tytuł postu: jakie sporty uprawiacie? ;)

jak w temacie. jakie sporty was najbardziej kręcą ;d chętnie poczytamy o czymś rzadkim i ekstremalnym ;)

to ja zacznę: z racji, że mieszkam w Zakopanem, moją pasją są narty. ale nei na stoku. nie lubię jeździć między ludźmi i dziećmi. wole między drzewami w puchu ;) tzw. freeride. polecam wszystkim, bo naprawdę warto! coś niesamowitego ;d jak tu kiedyś przyjedziecie, to polecam Chopok na Słowacji. tam bez przeszkód można pojeździć w bardzo fajnym terenie.niestety w Polsce jest zakazana jazda poza trasą. ale czasem gdzieś tam można się wybrać .. ;) obejrzyjcie sobie jakieś filmiki o tym np. Into the white, Polish kiełbasa, czy The Emotions, który niedługo powstanie. chłopaki właśnie wrócili z włoch, z tzw. planu filmowego. ;) www.theemotions.pl

arribad...

Nowicjusz

arribada

Wysłany 19.02.2010, 12:27

Tytuł postu: RE: jakie sporty uprawiacie? ;)

Siemanko. Jak mieszkałem w Polsce to skakałem na spadochronie. Wykonałem kilka skoków tzw. na linkę-muszę przyznać, że bardzo mnie wciągnął ten sport. Obecnie żyję poza granicami RP więc skoki odpadają. Próbuje wspinaczki oraz trekingu. Staram się ruszać jak najwięcej, najczęściej spacerować w górskich lasach. Może kiedyś spróbuje nordic walking…Jestem płci męskiej i jestem zagrożony chorobami serca a nordic walking jest odpowiednią formą sportu dla każdego i w każdym wieku. Marzę jeszcze o…akwarystyce. Hodowanie rybek w akwarium to jedna strona akwarystyki a spacery po lasach i nad brzegiem jezior w poszukiwaniu odpowiedniego pokarmu, korzeni itd to drugie. Spaniałe hobby. Polecam!

masder

Nowicjusz

masder

Wysłany 19.02.2010, 20:56

kurcze. zazdroszczę ;) naprawdę dzisiaj rzadko spotyka się ludzi, którzy potrafią znaleźć czas na takie hobby. i to tak różnorodne. a jeśli chodzi o spadochron, to moje marzenie. chyba największe… kiedyś na pewno spróbuje! ;p teraz pozostaje mi tylko freeride, natomiast w nowym targu jest lotnisko więc w lecie moze coś wykombinuje ;d
pozdro

dewot1

Nowicjusz

dewot1

Wysłany 27.02.2010, 20:52

masder
jak w temacie. jakie sporty was najbardziej kręcą ;d chętnie poczytamy o czymś rzadkim i ekstremalnym ;)

to ja zacznę: z racji, że mieszkam w Zakopanem, moją pasją są narty. ale nei na stoku. nie lubię jeździć między ludźmi i dziećmi. wole między drzewami w puchu ;) tzw. freeride. polecam wszystkim, bo naprawdę warto! coś niesamowitego ;d jak tu kiedyś przyjedziecie, to polecam Chopok na Słowacji. tam bez przeszkód można pojeździć w bardzo fajnym terenie.niestety w Polsce jest zakazana jazda poza trasą. ale czasem gdzieś tam można się wybrać .. ;) obejrzyjcie sobie jakieś filmiki o tym np. Into the white, Polish kiełbasa, czy The Emotions, który niedługo powstanie. chłopaki właśnie wrócili z włoch, z tzw. planu filmowego. ;) www.theemotions.pl

ja też uprawiam freeride. ;d albo narty albo deska. zależy co mi się chce ;pp rzeczywiście jest to dużo przyjmniejsze od jazdy na stokach. a do tej kolekcji filmów dorzuciłbym jeszcze That's It That's All. też bardzo fajny. a na the emotions czekam z utęsknieniem ;)

daję linka do filmu: http://vimeo.com/6590059 [vimeo.com] zapraszam też do komentowania ;)

Patrycj...

Nowicjusz

Patrycjaryk

Wysłany 23.03.2010, 23:25

fajny filmik fajny ;p chociaż widać że jeszcze amatorka. natomiast ten The Emotions zapowiada się ciekawie ;d jak tak poczytałem bloga to im normalnie zazdroszczę ;p najlepszy ten filmik z dojazdu ;d piekna sprawa.

damianw...

Uczeń

damianwro

Wysłany 24.03.2010, 00:59

nordic walking jest w porządku - o ile wie się jak go uprawiać, by nie sprowadzało się to do noszenia kijków

przez zimę gromadziłem zapasy, teraz trzeba będzie się pogodzić z nordiciem i pośmigać po lasach :)

Wisteri...

Nowicjusz

Wisteria

Wysłany 27.03.2010, 15:12

Dla mnie to nudne. Spadochron - szacun!:) Ja się w liceum wspinałam, ale teraz już od lat nie, chociaż bardzo mi się to podobało. Teraz trochę biegam i chodzę na fitness, wiem ze to namiastka sportu, ale czas nie pozwala na więcej.

allosz

Nowicjusz

allosz

Wysłany 29.03.2010, 06:01

Dla chcącego…Dla mnie istnieje tylko wspinaczka:) Oczywiscie panel odpada, bo to namiastka. Tam gdzie mieszkam jest mnóstwo odpowiednich skał i bardzo bliskie sąsiedztwo Tatr( no moze nie aż tak bliskie,ale jednak:))

teczowy

Profesor

teczowy

Wysłany 29.03.2010, 12:18

… a ja ze sportów najbardziej lubię zabawy z synem:) ten potrafi wygimnastykować każdego, a oprócz tego sportem i hobby nazwę czytanie książek technicznych “ze zrozumieniem” :)

wenus

Nowicjusz

wenus

Wysłany 31.03.2010, 13:00

Ja bardzo lubię jeździć na rowerze i biegać.
I waśnie ten typ sportów uprawiam najczęściej.
Ostatnio nawet zaczęłam uprawiać nową formę sportów miejskich czyli dość często biegam goniąc autobus bądź tramwaj;)
Ale tak bardziej poważnie to przede wszystkim jeżdżę na rowerze ten sport kręci mnie najbardziej.
A drugim jest bieganie.
Tylko, że mam mały problem, bo właśnie moje ukochane buty dokonały już swojego żywota na tym świecie, tzn. rozwaliły się. I teraz muszę kupić sobie nowe;)
I przy okazji nieco wykorzystam ten wątek, ale jakie buty byłyby najlepsze do biegania??

Wisteri...

Nowicjusz

Wisteria

Wysłany 31.03.2010, 13:27

Najlepszy obuw do biegów to moim zdaniem new balance. Robią buty dla pronujących, supinujacych, neutralnych stóp, dobrze zamortyzowane i oddychające. Sama mam i są bardzo wygodne, możesz sobie zajrzeć na tanisport.pl, tam mają tanie i dużą rozmiarówkę.

jacenty

Mędrzec

jacenty

Wysłany 31.03.2010, 14:19

najlepsze obuwie do biegania to… gołe stopy. niestety w dzisiejszej cywilizacji nie ma możliwości do biegania na boso. dlaczego to takie ważnie? ostatnio spotkałem się z opracowaniem na temat biegania w ogóle. ale odsyłam do tego tekstu:
http://wyborcza.pl/1,95500,7701123,Buty ... _nowo.html [wyborcza.pl]

edit:
link nie wchodzi, więc inaczej: wchodzimy na stronę wyborcza.pl, rozwijamy Akcje i klikamy Polska biega następnie szukamy artykułu “Buty trzeba wymyślić na nowo” - polecam przed kupnem butów.

hvar

Nowicjusz

hvar

Wysłany 31.03.2010, 23:22

ja nie lubie biegac. strasznie mnie to meczy.. ;p
wole rower albo motor ;d oprocz tego to siatka miszcz ;d na plazy uuuum ;d piekna sprawa ;d a w zimie to decha decha i jeszcze raz decha ;d w tym roku tylko mało pojeździłem bo ta zima jakaś taka lewa była. ja oprócz Into THe White polecam That's It THat's All. poprostu genialny film ;d

Wiadro

Student

Wiadro

Wysłany 07.04.2010, 20:30

Podstawowym sportem jaki uprawiam to gra w piłkę nożną dlaczego ? No po prostu to Mnie cieszy :) interesuje się tym .. Lubię też biegać bo to bardzo zdrowe !!

Arwen

Nowicjusz

Arwen

Wysłany 13.04.2010, 09:22

Jeżeli o mnie chodzi, to bardzo lubię biegać, ale ostatnio koleżanka namówiła mnie na nordic walking - niezła zabawa przy tym jest, oczywiście nie męczę się tak, jak przy bieganiu. Specjalnie kupiłam sobie sprzęt do chodzenia, nawet w buty zainwestowałam. Spróbujcie, na pewno wam się spodoba.

bornek

Nowicjusz

bornek

Wysłany 02.05.2010, 22:21

Ja gram w kosza, nie jest to może jakiś ekstremalny i dziwny sport o jakich chciałeś czytać ale dla mnie to jest wielka miłość, naprawdę. Całe moje życie teraz kręci się w okół kosza - mecze, treningi i wieczorami gierki z kumplami w parku.

backspa...

Nowicjusz

backspace

Wysłany 05.05.2010, 15:29

tradycyjnie od kilku lat piłka nożna i siatkówka. Od czasu do czasu zdarzy sie coś ciekawszego, albo innego. Trochę się pobiega, pogra w paintball, pójdzie na basen. Nie wiem czy to coś nadzwyczajnego. O! niedługo bedą otwierać w moim miasteczku kręgielnie więc pewnie i tym się zajmę ;-)

trurl

Doradca

trurl

Wysłany 05.05.2010, 17:36

Witajcie!
Trochę strzelam z łuku ( łuk “klasyczny” bez żadnych ulepszeń i wspomagań typu współczesnego łuku sportowego lub myśliwskiego ), traktując to jako rodzaj medytacji i miłej zabawy.
Popatrzcie jak taka zabawka wygląda:
http://www.grozerarchery.com/index_b.htm [grozerarchery.com]

Nieco ćwiczę Wu-shu ( niestety coraz mniej) - zafrapował mnie Yi-quan
http://www.yiquan.pl/news.php [yiquan.pl]

A jeśli znajdzie się choć trochę wolnego czasu , to zacznę sobie nurkować- oczywiście po zrobieniu odpowiedniego kursu i zdobyciu podstawowych uprawnień.

Kłoni się

T.

PS. W długi majowy weekend kumpel wsadził mnie do jednoosobowego wyczynowego kajaka górskiego i popływaliśmy sobie po Warcie.Super frajda była,choć bydlę paskudne (kajak znaczy) początkowo żył własnym życiem i za nic nie chciał płynąć tam gdzie ja chciałem.
T.

bohatyr

Nauczyciel

bohatyr

Wysłany 25.08.2010, 21:00

wenus, do biegania najlepiej obczaić reeboki zigtech. Nowy model, ale już zbiera dobre recenzje. Osobiscie nie biegalem nigdy w wygodniejszych butach, a już miałem okazje pare modeli wyprobowac

Bovine

Nowicjusz

Bovine

Wysłany 31.08.2010, 22:19

Kiedyś byłem bardziej aktywny niż teraz. Teraz jakoś mi się nie chce :/ Ale staram się jaka mogę. Czasem jakiś tenis, piłka nożna (ale coraz częściej już tylko w tv :D) gram już rzadko :/ i siatkówka, ale to zimą na hali głównie. Kiedyś też biegałem :/ ale się porobiło, człowiek się już prawie nie rusza :D
CENEO Kup najtaniej
Dell QWERTY Quietkey (580-14198-N615F) Dell QWERTY Quietkey (580-14198-N615F)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ASUS K751LJ-TY137H ASUS K751LJ-TY137H
Dostępny w 1 sklepach
KOSS Porta Pro 25th Anniversary KOSS Porta Pro 25th Anniversary
Dostępny w 3 sklepach
Akpo WK-9 Helios3 90 Biały Akpo WK-9 Helios3 90 Biały
Dostępny w 4 sklepach
Kettler Fotelik Na Rower Teddy Kettler Fotelik Na Rower Teddy