Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
Strona główna Forum Sprzęt Drukarki i skanery Jaką drukarkę wybrać

Jaką drukarkę wybrać

Autor Wiadomość

kamasop

Nowicjusz

kamasop

Wysłany 14.11.2011, 13:10

Tytuł postu: Jaką drukarkę wybrać

Witam. Zamierzam kupić drukarkę. Mam zamiar drukować ok 100 stron miesięcznie. Interesuje mnie drukarka obustronna, mająca w miarę tanie tusze w stosunku do ich pojemności (lub dobrej jakości, tanie zamienniki). Oczywiście jakość też jest ważna. O i najważniejsze, aby się nie psuła.;)

piotras...

Specjalista

piotrasta

Wysłany 14.11.2011, 13:12

Tytuł postu: RE: Jaką drukarkę wybrać

jaki fundusz?
drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne?

kamasop

Nowicjusz

kamasop

Wysłany 14.11.2011, 18:36

Do ok. 300zł, chyba raczej urządzenie wielofunkcyjne.Mam skaner, ale trochę mało miejsca, więc ‘'kombajn’' byłby dobry, z tymże jak zdejmę skaner mam wolne 36cm x 44cm.

piotras...

Specjalista

piotrasta

Wysłany 14.11.2011, 19:07

Supplie...

Nowicjusz

Supplies

Wysłany 15.11.2011, 10:32

Możesz zastanowić się też nad wypożyczeniem drukarki,sprawdź nasza ofertę Supplies.pl wybór jest naprawdę szeroki.

Headcru...

Nowicjusz

Headcrusher

Wysłany 06.06.2012, 20:46

Tonery doradzam kupic na http://admicom.com.pl/ [admicom.com.pl]
Polecam szybka wysyłka juz po 2 dniach dostałem do swojego HP P2055 i cena też dobra, w ogóle polecam tą drukarkę

runner5

Nowicjusz

runner5

Wysłany 09.06.2012, 00:00

Polecam drukarkę-urządzenie wielofunkcyjne Canon MG5250 wszystko jest w niej idealne a jakośc zdjęć jak od fotografa. Posiada wszystko czego potrzebujesz. Tusze -zamienniki to koszt 25zł za komplet. Polecam

Gry przegladarkowe [gryprzegl]

runner5

Nowicjusz

runner5

Wysłany 09.06.2012, 00:09

Zapomniałem naisac o cenie to koszt ok 400zł ale warto dołożyć ni cieszyć się jak dzecko

Test drukarki Canon Pixma [chip.pl]

Supplie...

Nowicjusz

Supplies

Wysłany 06.07.2012, 12:29

Urządzenia Canona są już znacznie droższe,nie pisząc o tym że z zamiennikami tuszy można się pożegnać. Jeżeli chcesz mieć urządzenie wielofunkcyjne z jak najtańszą eksploatacją, to polecam Hp.

www.Supplies.pl

Magicco...

Nowicjusz

Magiccolor

Wysłany 04.09.2012, 12:27

Firma Krist oferuje Państwu pod nową marką Magiccolor wysokiej jakości tusze oraz druk cyfrowy.
Nasze produkty są w pełni poddawane szczegółowej kontroli jakości. Znajdziecie u nas zamienniki do najpopularniejszych drukarek. Nasze tusze są w 100% nowe (nie napełniane ponownie), oryginalnie oraz hermetycznie zapakowane. Wydruki naszymi tuszami niczym nie różnią się od oryginału. U nas wysoka jakość tuszy idzie w parze z niską ceną. Wystawiamy zarówno faktury Vat jak i paragony.
Naszą specjalnością jest również wyduk cyfrowy zdjęć w róznych formatu od małych do A0. Drukujemy: fotografie, obrazy, plakaty, projekty, prace licencjackie jak i magisterskie oraz wiele innych. Zachęcamy do zkupu naszych tuszy oraz skorzystania z naszych usług drukarskich, gwarantując Państwa zadowolenie. Transakcje z naszą firmą przebiegają bez przeszkód, są szybkie, jak również korzystne cenowo. .
ZAPRASZAMY!!!
http://www.magiccolor.pl [magiccolor.pl]
CENEO Kup najtaniej
Lenovo S210 (59-401346) Lenovo S210 (59-401346)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Zelmer Aquos 829.0 ST Zelmer Aquos 829.0 ST
Dostępny w 49 sklepach
LOGITECH 961-000379 LOGITECH 961-000379
Dostępny w 1 sklepach
Acer M3-481-323A4G50 (NX.M78EP.001) Acer M3-481-323A4G50 (NX.M78EP.001)
Dostępny w 3 sklepach
Video
nowe filmy