Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Internet Dostęp do Internetu Netia czy TP (obecnie orange)

Netia czy TP (obecnie orange)

Autor Wiadomość

BatReX

Nowicjusz

BatReX

Wysłany 19.04.2012, 21:48

Tytuł postu: Netia czy TP (obecnie orange)

Witam chciałem zapytać o zdanie was czy na moim miejscu zmienialibyście operatora aktualnie z Neti na orange którzy złączyli się z TP?

Dzwonili do mnie konsultanci z Orange i oferowali by przejść do nich umowa z netią kończy się za jakieś 1,5 miesiąca.

Aktualnie mam usługę non stop telefon i internet 6 MB miesięcznie wychodzi jakieś 99zł + opłaty za wykonane połączenia .

Orange oferuje 94 zł z tym co jest w neti lub 99zł z podwyższoną szybkością internetu do 10MB. I teraz pytanie czy na moim miejscu uciekaliście byście z neti? czy tylko jest taki stereotyp negatywny o tej neti i nie jest aż taka zła jak na razie przez ten rok z netią miałem parę problemów przy, których raz nie miałem dostępu do internetu przez jakieś 1,5 tygodnia.

Z góry dziękuję za wasze zdanie na ten temat.

Pozdrawiam.

DawidS2...

Nowicjusz

DawidS28

Wysłany 20.04.2012, 11:12

Tytuł postu: RE: Netia czy TP (obecnie orange)

Przy braku Internetu przez 1,5 tygodnia to już od dawna bym szukał nowego operatora. TP nie jest złe. Od 5 lat korzystam z Neostrady i miałem do tej pory 3 awarie. Jeden raz koparka zerwała kabel - naprawili w ciągu jednego dnia. Drugi: błędna konfiguracja ich sprzętu, co powodowało zrywanie połączenia - naprawione w kilkanaście godzin. Trzy: jak jeszcze byłem nieobeznany z tematem, to pewien konsultant mnie wkręcił w 20 Mb/s, co przy moim łączu było zwyczajnie niemożliwe. Efekt: 4 dni bez Internetu i kilkadziesiąt telefonów, kiedy wreszcie zredukują szerokość pasma. Poza tym, żadnych problemów. No… infrastruktura słaba, ale jestem w stanie zrozumieć, że na wsi nie opłaca im się modernizować.

piotras...

Specjalista

piotrasta

Wysłany 20.04.2012, 13:36

skorzystaj z oferty z netii dają ci neta taki jaki masz max na twoim łączu za 65zł

Windows...

Nowicjusz

Windowsik

Wysłany 29.04.2012, 21:56

Moim zdaniem Netia. Ja trzymam się jak najdalej od orange.

piotras...

Specjalista

piotrasta

Wysłany 29.04.2012, 22:04

zgadzam się orange to złodzieje

magdysi...

Nowicjusz

magdysia

Wysłany 14.05.2012, 13:14

W Orange mam komórkę,telefon stacjonarny i Internet i to już od 5 lat.Ostatnio przedłużyłam umowę na Internet i miesięcznie płacę za stacjonarny i Internet 87,-z tym,że umowa ta po przedłużeniu będzie obowiązywała od m-ca września /I umowa/ i będę płaciła jeszcze mniej.Jakoś złodziejstwa tutaj nie widzę.

Windows...

Nowicjusz

Windowsik

Wysłany 07.06.2012, 16:08

Pewnie w ofercie ukryty jest gdzieś haczyk. TP połączyła się z Orange żeby nie zapłacić podatku. Biedni ludzie muszą płacić i nie ważne czy na to mają. I to nie jest złodziejstwo?!

ruth

Student

ruth

Wysłany 04.07.2012, 07:25

TP SA to jest firma podobnie jak PTK Centertel, które wykupiły od innej firmy, France Telecom, prawo do używania marki Orange. Mylenie marki z firmą jest podobne do mylenia opakowania z produktem.

nemeyet...

Nowicjusz

nemeyeth

Wysłany 14.07.2012, 17:00

Powiem tak, przez długi czas miałem neostrade i nie było z nią za dużo problemów - zdarzały się braki w połączeniu ale sporadycznie.

Co do Netii to sprawa wygląda inaczej. Zamówiłem sobie internet 4mbit. Po podłączeniu miałem transfer ok. 50kb/s - mało. Szybko to naprawili i prędkość skoczyła do 380kb/s. Wszystko spoko - ale trwało to może dwa tygodnie. Potem, bez mojej wiedzy, obniżyli mi połączenie o polowe - do 2mbit.

Powiedziano mi, że pogorszyly sie warunki na linii - zaakceptowalem to bo taka predkosc byl dla mnie wystarczajaca. Po jakims miesiacu, moze dwoch, zaczely sie zerwania polaczen. Codziennie kilka godzin bez internetu - zaczynalem miec dosc. Zadzwonilem, gosc powiedzial, ze mam za dlugi kabel od internetu i sie rozlaczyl.

Za kilka dni dostalem telefon od Netii, ze przestaja mi swiadczyc uslugi bo jestem za daleko od centrali. Spoko, moj kuzyn mieszka dwadziescia metrow ode mnie i jakos nie ma problemow.

Juz nigdy nie podpisze z nimi umowy. Wam tez tego nie polecam ;))

POzdrowienia :D

mannek

Nowicjusz

mannek

Wysłany 26.07.2012, 15:10

ja własnie sie zastanawiam nad nesotradą albo netią. znajmomi mi polecają mi netie tu [czops.pl] mozna o niej poczytac ale ja sie waham a po przeczytytaniu Waszych komentarzy to mam jeszcze wieksze wątpliwosci. A co Wy polecacie zamiast Neitii i Neostrady?

avaga

Nowicjusz

avaga

Wysłany 01.08.2012, 17:31

Zamówiłem internet w Netii w tamtym roku, bo dostałem info o możliwości łącza do 6 MB. Tak było na początku, ale zaczęły się pojawiać asynchrony i wolniejsze transfery. Po złożeniu reklamacji samowolnie obniżono mi prędkość do 2MB, dokonano pomiarów i powiedziano, że przy założeniu że łącze ma 2MB to wszystko jest ok !#*^%@&@$&*

Jak zrobiłem w tp walidację łącza, to pokazało że jak najbardziej 6MB jest możliwe. Z tego wynika, że Netia ma albo niekompetentną kadrę, albo oszukuje klientów którzy ich zdaniem łykną każde kłamstwo.

enforce...

Student

enforces

Wysłany 22.11.2012, 22:21

Orange ma ostatnio bardzo dobry internet i ofertę. Teraz dogadali się z Nką i sprzedają razem. Wychodzi na to że net jest w cenie abonamentu. :)

kielbas...

Nowicjusz

kielbasar

Wysłany 13.06.2013, 11:25

Nie polecam Netii. Wziąłem w promocji iternet, telefon i telewizję, najpierw wysłano mi zepsuty dekoder, później przy podłączaniu nowego dowiedziałem się, że do podłączenia kilku telewizorów będzie dodatkowa opłata abonamentowa, oczywiście sprzedawca na infolinii zataił to ale przez problemy z dostarczeniem mi sprzętu było już dawo po 10 dniowym okresie, w którym mógłbym zrezygnować. Wysłałęm reklamację, na infolini ajpierw powiedziano mi, ze mogę zrezygnować z nowego pakietu, a po przywróceniu starego mogę wybrać sobie nowy. Oczywiście kolejny konsultant wprowadził mnie w błąd bo później dostałem wiadomość, że nie można wprowadzać żadnych zmian, że stara umowa teraz obowiązuje na 2 lata, a za zrezygnowania z nowego pakietu mam zapłacić karę prawie 200zł, oczywiście reklamacja została rozpatrzona negatywnie. Każdy na infolinii mówi co inego i ogólnie panuje w firmie jeden wielki burdel, a klienta kara się chyba już za samą chęć rozmowy.
ps. w telewizji są stale zakłócenia, internet od czasu do czasu rozłącza się, na infolini jak pomogą to za chwile znowu się psuje

cute_Pe...

Nowicjusz

cute_Peter

Wysłany 26.08.2013, 11:06

Moim zdaniem wybór między Orange (TP) a Netią jest jak wybór między śmiercią przez ścięcie a śmiercią przez rozstrzelanie !!!

Miałem TP, było drogo i nieciekawie. W Netii jest taniej ale takie samo albo większe dziadostwo. Nie potrafię doradzić na prawdę.

Jeśli internet w Twojej miejscowości jest BARDZO AWARYJNY to CHYBA najlepiej wziąć jakąś kablówkę porządną..

Jedyna Rada !!! - czytajcie DOKŁADNIE SWOJE UMOWY I NIE PODPISUJCIE POCHOPNIE CZYTAJCIE NIE TYLKO UMOWY ALE I WARUNKI PROMOCJI, REGULAMINY ŚWIADCZENIA USŁUG, CENNIKI, INNE (O ILE JEST ZAPIS W WASZEJ UMOWIE, ŻE POWINNY BYĆ ZAŁĄCZONE), KTÓRE POWINNIŚCIE DOSTAĆ RAZEM Z UMOWĄ.
JEŚLI WAM ICH NIE DOSTARCZONO NIE OBAWIAJCIE SIĘ I NIE PODPISUJCIE UMOWY!!! MOIM ZDANIEM JEŚLI PIERWSZA UMOWA Z KONKRETNYM DOSTAWCĄ USŁUG NIE ZOSTANIE PRZEZ WAS PODPISANA NIE WIĄŻE WAS!!!
>> PRZY PODPISYWANIU UMÓW ZAWSZE PILNUJCIE ABY DATĘ WPISAĆ PRAWIDŁOWO. OBA EGZEMPLARZE POWINNY BYĆ JEDNAKOWEJ TREŚCI. NIE SPIESZCIE SIĘ Z JEJ PODPISANIEM - KURIER, LISTONOSZ MOŻE 30 MIN. POCZEKAĆ..

z kolei…
PRAWO ODSTĄPIENIA OD ZMIANY WARUNKÓW UMOWY (TZW. ANEKSU CZYLI KOLEJNEJ UMOWY Z TYM SAMYM DOSTAWCĄ) JEST WYRAŹNIE OKREŚLONE W USTAWIE. MACIE W TYM PRZYPADKU 10 DNI OD DNIA OTRZYMANIA POTWIERDZENIA ZMIANY WARUNKÓW UMOWY LUB NAWET 3 MIESIĄCE OD TEGO DNIA..
TERMIN 3 MIESIĘCZNY OBOWIĄZUJE GDY ZOSTAŁY SPEŁNIONE ŁĄCZNIE DWA WARUNKI:
  • PIERWSZY WARUNEK - OPERATOR NIE ZACZĄŁ NAM JESZCZE ŚWIADCZYĆ USŁUG.
    JEŚLI OPERATOR ZACZĄŁ WAM JUŻ ŚWIADCZYĆ USŁUGI TO NIE MOŻECIE ODSTĄPIĆ OD DOKONANEJ ZMIANY.
  • DRUGI WARUNEK - OPERATOR NIE WYSŁAŁ NAM POTWIERDZENIA ZMIANY WARUNKÓW UMOWY.
    JEŚLI POTWIERDZENIE TO JEDNAK OTRZYMACIE MACIE 10 DNI OD DNIA OTRZYMANIA NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY.

Przykład: ‘Jeśli pan Sierota w telefonicznej rozmowie z konsultantem zgodzi się na to aby usługi były mu świadczone na zmienionych bądź nowych warunkach od razu po dniu następnym od dnia rozmowy telefonicznej z konsultantem - generalnie zgodzi się na to aby usługi były świadczone wcześniej niż 10 dni od czasu tej rozmowy to traci ustawowe prawo do odstąpienia od aneksu w terminie 10 dni od dnia otrzymania potwierdzenia zmiany warunków aneksu (umowy) !!!’

…JAK LICZY SIĘ TERMINY…
TO PROSTE! NASZE 10 DNI DODAJEMY DO DNIA ROZMOWY TELEFONICZNEJ.
Przykład: Pani Goździkowa zawarła umowę z Dostawcą (np. Netią) na internet 1 września 2013 roku. Dodajemy do 1 września 2013 roku 10 dni i otrzymujemy 11 września 2013 roku. Wystarczy więc, że 11 września 2013 roku pani Goździkowa odstąpi od umowy i tak termin na odstąpienie od umowy będzie zachowany! Więcej - Jeżeli koniec terminu przypada na dzień uznany ustawowo za wolny od pracy, termin upływa dnia następnego.

WYSTARCZY WYSŁAĆ OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OSTATNIEGO DNIA TERMINU DO OPERATORA ABY BYŁ ZACHOWANY (LICZY SIĘ DATA STEMPLA POCZTOWEGO). NAJLEPSZY JEST LIST POLECONY DLA CELÓW DOWODOWYCH!
>>>Poczty w dużych miastach są otwarte całą dobę!

–WaŻNE–
JEŚLI UMOWĘ Z OPERATOREM ZAWARLIŚCIE ZA POMOCĄ FORMULARZA NA STRONIE INTERNETOWEJ TEGO OPERATORA NP.: ORANGE TO TERMINY ZACZYNAJĄ BIEC OD DNIA ZAWARCIA TEJ UMOWY ZA POMOCĄ FORMULARZA!!!!

• Oto przykładowe haczyki w umowie i aktualnych warunkach promocji/SIERPIEŃ 2013/ NETII SA (TP VEL ORANGE TEŻ ZAPEWNE ‘ŚWIĘTA’ NIE JEST!!):

1. JEŚLI NAJPÓŹNIEJ 30 DNI PRZED KOŃCEM OBOWIĄZYWANIA UMOWY TERMINOWEJ NIE DOSTARCZYCIE NETII WYPOWIEDZENIA WASZA UMOWA ULEGA AUTOMATYCZNEMU PRZEDŁUŻENIU NA KOLEJNE 12 MIESIĘCY

2. PRZY URUCHOMIENIU INTERNETU I/LUB TELEFONU WŁĄCZAJĄ WAM DODATKOWE USŁUGI AUTOMATYCZNIE I NIE MOŻECIE Z NICH OD RAZU ZREZYGNOWAĆ(PREZENTACJA NUMERU, BEZPIECZNY INTERNET). SĄ ONE PŁATNE 1 GR PRZEZ 2 MIESIĄCE A POTEM WDG. CENNIKA. JEŚLI ZREZYGNUJECIE TO I TAK MUSICIE ZAPŁACIĆ NETII 1 GR A TO TEŻ PIENIĄDZ!

3. KORZYSTACIE Z PAKIETU HBO GO PRZEZ MIESIĄC ZA DARMO..ALE JEŚLI NAJPÓŹNIEJ 7 DNI PRZED KOŃCEM MIESIĄCA NIE DOSTARCZYCIE NETII REZYGNACJI MUSICIE ZA NIEGO PŁACIĆ OK. 40 ZŁ MIESIĘCZNIE DO KOŃCA TRWANIA UMOWY. SPÓŹNICIE SIĘ CHOĆBY 1 DZIEŃ Z REZYGNACJĄ Z HBO GO PŁACICIE 200ZŁ KARY!!

4. DOSTAJECIE NETIA SPOT ZA DARMO A MUSICIE ZAPŁACIĆ OD 1 ZŁ DO 70ZŁ OPŁATY AKTYWACYJNEJ! POTEM PRZEZ 2 LATA NIC NIE POWINNIŚCIE PŁACIĆ ALE TEN ROUTER NIE JEST WASZ. POZOSTAJE WŁASNOŚCIĄ NETII I Z KOŃCEM UMOWY MUSICIE GO ODESŁAĆ NETII W CIĄGU 14 DNI NA SWÓJ KOSZT! JEGO ZAKUP JEST OBOWIĄZKOWY NA ŁĄCZACH WŁASNYCH NETII CU W STANDARDZIE Annex B! CIEKAWE DLACZEGO? HEHE JEŚLI MACIE ŁĄCZA TP - LLU LUB BSA NIE MOGĄ WAM GO NA SIŁĘ WCISNĄĆ!
>> NOWY ROUTER OBSŁUGUJĄCY STANDARD Annex B MOŻNA KUPIĆ ZA MNIEJ NIŻ 50 ZŁ!

5. DODATKOWA OPŁATA ZA UTRZYMANIE ŁĄCZA W PRZYPADKU BSA i LLU 30 ZŁ CO MIESIĄC, JEŚLI POSIADACIE SAM INTERNET BEZ TELEFONU!

6. OPŁATY AKTYWACYJNE. ZA NIEAKTYWNE ŁĄCZE LLU -210ZŁ ZA INTERNET OK. 30 ZŁ ITP….

7. OPŁATY ZA ‘PRZEDWCZESNE ROZWIĄZANIE UMOWY’. OD 200 DO 1 600 ZŁ

Swoją niemiłą historię z Netią opisałem tu: http://netia.fsl.pl/netia-oszukuje-i-na ... -t240.html [netia.fsl.pl]

W poście znajdziecie też rady jak się bronić przed nieuczciwymi dostawcami internetu takimi jak Netia lub Orange (TP)

NIE SĄ TO INFORMACJE Z ZNIKĄD. PONIŻEJ MACIE LINKI DO REGULAMINÓW Netii SA pobrane z ich strony internetowej:
Regulaminy Netia [drive.google.com] STAN NA 28.08 2013 ROK
Można je również znależć na stronie internetowej: NETIA.PL [netia.pl]

• Oto przykładowe haczyki w umowie i aktualnych warunkach promocji/SIERPIEŃ 2013/ Orange vel TP SA:

1. JEŚLI NIE ROZWIĄŻECIE UMOWY TERMINOWEJ PRZED UPŁYWEM OKRESU, NA JAKI UMOWA ZOSTAŁA ZAWARTA, WASZA UMOWA ZAWARTA NA CZAS OKREŚLONY ( NP.: 24 MIESIĄCE LUB 12 MIESIĘCY) PRZEDŁUŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE NA OKRES KOLEJNYCH 6 MIESIĘCY.
JEŚLI ZNÓW PRZED UPŁYWEM 6 MIESIĘCY NIE ROZWIĄŻECIE UMOWY TERMINOWEJ PRZEDŁUŻA SIĘ ONA AUTOMATYCZNIE NA OKRES KOLEJNYCH 6 MIESIĘCY.

2. TP MOŻE ZMIENIĆ UMOWĘ W KAŻDYM CZASIE…
"TP może zmienić Umowę w każdym czasie, o ile konieczność zmian wynika z przepisów prawa, decyzji administracyjnych, orzeczeń
sądowych, względów technologicznych, zmiany rodzaju, sposobu lub warunków świadczenia Usługi.

3. TP MOŻE WAM ZMNIEJSZYĆ PRĘDKOŚĆ INTERNETU DO 23 Kb/s JEŚLI NIE ZAPŁACICIE FAKTURY W TERMINIE!
TP ma prawo do ograniczenia (zmniejszenia prędkości transmisji danych w kierunku do komputera Abonenta do 32 kbps) lub zawieszenia świadczenia
Usługi, jeżeli Abonent narusza postanowienia § 5 pkt 2) – 6) i pkt 10) lub pozostaje w opóźnieniu z płatnością należności za Usługę, przez okres dłuższy niż jeden okres rozliczeniowy. Powyższe nie narusza prawa
TP do rozwiązania Umowy, zgodnie z postanowieniami Umowy.
(§ 6 pkt 1 regulaminu świadczenia usługi Neostrada)"

4. PO TYM JAK INTERNET Z POWODU NIE DOKONANIA WPŁATY W TERMINIE ZWOLNI DO 23 Kb/s MUSICIE ZAPŁACIĆ 49,20 ZŁ ZA WZNOWIENIE TEJ USŁUGI PLUS ZALEGŁOŚCI WRAZ Z ODSETKAMI!
“Wznowienie świadczenia Usługi przez TP, po zaprzestaniu naruszeń, o których mowa w ust. 1, lub po uregulowaniu wymagalnych należności wraz z
odsetkami, skutkuje obciążeniem Abonenta opłatą zgodną z Cennikiem.”
(§ 6 pkt 6 regulaminu świadczenia usługi Neostrada)

5. CENY ZESTAWÓW INSTALACYJNYCH NEOSTRADY OD 49 ZŁ DO 349ZŁ. Z KOŃCEM UMOWY MUSICIE GO ODESŁAĆ TP W CIĄGU 14 DNI NA SWÓJ KOSZT!. RACZEJ NIE TRZEBA ICH KUPOWAĆ.

6. DODATKOWA OPŁATA ZA UTRZYMANIE ŁĄCZA ok. 30 ZŁ CO MIESIĄC, JEŚLI POSIADACIE SAM INTERNET BEZ TELEFONU!

7. TO JUŻ SZCZYT DOBRODZIEJSTWA! W PROMOCJI „Mega Moc Internetu z tabletem za 1 zł” W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY NA NEOSTRADĘ LUB WYPOWIEDZENIA ANEKSU DO UMOWY PRZED JEGO WEJŚCIEM W ŻYCIE ZOSTAJECIE OBCIĄŻENI KARĄ 499 ZŁ! TUTAJ WYJAŚNIAM, ŻE ZGODNIE Z PRAWEM MACIE 10 DNI NA ODSTĄPIENIE OD KAŻDEJ UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ!!!
WYPOWIEDZENIE ANEKSU UMOWY PRZED JEJ WEJŚCIEM W ŻYCIE TO NIC INNEGO JAK ODSTĄPIENIE OD DOKONANEJ ZMIANY OBOWIĄZUJĄCEJ NAS UMOWY (TJ. ANEKSU). ZGODNIE Z PRAWEM MACIE NA TO 10 DNI OD DNIA OTRZYMANIA ZMIANY WARUNKÓW UMOWY. TERMIN 10 DNIOWY NA DOKONANIE ODSTĄPIENIA ZOSTAJE WYDŁUŻONY DO 3 MIESIĘCY W 2 SYTUACJACH. PISAŁEM O NICH NA POCZĄTKU POSTU!!!
… A TU TAKA NIEUPRAWNIONA KARA OJ NIEŁADNIE :p
" 10. W przypadku, gdy Klient:
1) odstąpi od umowy sprzedaży tabletu i nie dokona jego zwrotu w terminie określonym w ust 8.; lub
2) odstąpi od umowy o świadczenie usługi Neostrada zawartej na warunkach Promocji; lub
3) zrezygnuje z aneksu do umowy o świadczenie usługi Neostrada zawartego na warunkach Promocji przed
jego wyjściem w życie
zostanie obciążony kwotą 499 zł z VAT.
" (pkt 10 regulaminu promocji „Mega Moc Internetu z tabletem za 1 zł”)

TE PROMOCJE (I NIE TYLKO) TO SĄ JEDNAK GROŹNE HEHE:P

8. TP MOŻE SKRÓCIĆ PROMOCJĘ „Wyjątkowa Moc Internetu" W KAŻDYM CZASIE BEZ PODANIA PRZYCZYNY!!! (spieszcie się hehe :*)

9. OPŁATY AKTYWACYJNE. ZA AKTYWACJE NEOSTRADY - OD 99,90ZŁ DO 199,90ZŁ ..

10. OPŁATY ZA ‘PRZEDWCZESNE ROZWIĄZANIE UMOWY’. OD KILKUSET DO NIESPEŁNA 4 805,52ZŁ

NIE SĄ TO INFORMACJE Z ZNIKĄD. PONIŻEJ MACIE LINKI DO REGULAMINÓW TP VEL Orange pobrane z ich strony internetowej:
Regulaminy NEOSTRADA [drive.google.com] STAN NA 28.08 2013 ROK
Można je również znależć na stronie internetowej: Orange.PL [orange.pl]

Zrobicie ostatecznie co zechcecie…

cute_Pe...

Nowicjusz

cute_Peter

Wysłany 31.08.2013, 16:44

**Porównam promocje " na czasie II www“ w NETII i promocje ”Wyjątkowa Moc Internetu" w ORANGE (TP)**

• NETIA

Kto i kiedy może skorzystać z promocji " na czasie II www":

Link bezpośredni: https://googledrive.com/host/0B5xE5n8BE ... czasie.jpg [googledrive.com]

Opłaty aktywacyjne za internet w promocji " na czasie II www":

Link bezpośredni: https://googledrive.com/host/0B5xE5n8BE ... tnetia.jpg [googledrive.com]

:P :(!UwAgA! :P :(
OPŁATA AKTYWACYJNA ZA NIEAKTYWNE ŁĄCZE LLU -210ZŁ.

MUSICIE OBOWIĄZKOWO ZAMÓWIĆ ROUTER NETIA SPOT NA ŁĄCZACH WŁASNYCH NETII CU W STANDARDZIE Annex B! CIEKAWE DLACZEGO? HEHE.
JEŚLI MACIE ŁĄCZA TP - LLU LUB BSA NIE MOGĄ WAM GO NA SIŁĘ WCISNĄĆ!
DOSTAJECIE NETIA SPOT ZA DARMO A MUSICIE ZAPŁACIĆ OD 1 ZŁ DO 70ZŁ OPŁATY AKTYWACYJNEJ!
>> NOWY ROUTER OBSŁUGUJĄCY STANDARD Annex B MOŻNA KUPIĆ ZA MNIEJ NIŻ 50 ZŁ!

Ceny internetu przy umowach są zależne od technologii w której macie internet i szybkości łącza!
W Netii są 4 technologie: BSA, LLU, CU, WiMAX.

O TECHNOLOGIACH NETII WIĘCEJ NA WIKIPEDII:
- BSA [pl.wikipedia.org]
- LLU [pl.wikipedia.org]
- CU - to sieć własna Netii
- Link do informacji ogólnych-: Link Wikipedia [pl.wikipedia.org]

Ceny internetu są zależne od tego w, której z tych technologi macie świadczoną usługę internetu. Wyglądają one następująco przy umowach na 24 MIESIĄCE w promocji " na czasie II www":
Promocja " na czasie II www" obowiązuje od 01.06.2013 roku do 31.12.2013 roku (okres ten może ulec skróceniu).

WARIANT 1 - OPŁATY Z FAKTURĄ PAPIEROWA:

Link bezpośredni: https://googledrive.com/host/0B5xE5n8BE ... oplaty.jpg [googledrive.com]

WARIANT 2 - OPŁATY Z E-FAKTURĄ:

Link bezpośredni: https://googledrive.com/host/0B5xE5n8BE ... oplaty.jpg [googledrive.com]

DOLICZANA JEST DODATKOWA OPŁATA ZA UTRZYMANIE ŁĄCZA BSA i LLU 30 ZŁ CO MIESIĄC, JEŚLI POSIADACIE SAM INTERNET BEZ TELEFONU!

PRZY URUCHOMIENIU INTERNETU WŁĄCZAJĄ WAM AUTOMATYCZNIE DODATKOWĄ USŁUGĘ BEZPIECZNY INTERNET I NIE MOŻECIE Z NIEJ OD RAZU ZREZYGNOWAĆ. JEST ONA PŁATNE 1 GR PRZEZ 2 MIESIĄCE A POTEM WDG. CENNIKA. JEŚLI ZREZYGNUJECIE TO I TAK MUSICIE ZAPŁACIĆ NETII 1 GR A TO TEŻ PIENIĄDZ!

OPŁATY WYRÓWNAWCZE ZA ROZWIĄZANIE UMOWY PRZEZ ABONENTA PRZED KOŃCEM OBOWIĄZYWANIA UMOWY TERMINOWEJ W promocji " na czasie II www":

Link bezpośredni: https://googledrive.com/host/0B5xE5n8BE ... nawcze.jpg [googledrive.com]
OPŁATA ZA PRZEDWCZESNE ROZWIĄZANIE UMOWY ZA SAM INTERNET WYNOSI 500ZŁ W TEJ PROMOCJI NETII.

JEŚLI NAJPÓŹNIEJ 30 DNI PRZED KOŃCEM OBOWIĄZYWANIA UMOWY TERMINOWEJ NIE DOSTARCZYCIE NETII WYPOWIEDZENIA WASZA UMOWA ULEGA AUTOMATYCZNEMU PRZEDŁUŻENIU NA KOLEJNE 12 MIESIĘCY

• TP VEL Orange

Kto i kiedy może skorzystać z promocji "Wyjątkowa Moc Internetu":

Link bezpośredni: https://googledrive.com/host/0B5xE5n8BE ... tpromo.jpg [googledrive.com]

Opłaty aktywacyjne za internet w promocji "Wyjątkowa Moc Internetu":

Link bezpośredni: https://googledrive.com/host/0B5xE5n8BE ... omoint.jpg [googledrive.com]

:P !UwAgA! :P
CENY ZESTAWÓW INSTALACYJNYCH NEOSTRADY OD 49 ZŁ DO 349ZŁ. Z KOŃCEM UMOWY MUSICIE GO ODESŁAĆ TP W CIĄGU 14 DNI NA SWÓJ KOSZT!. RACZEJ NIE TRZEBA ICH KUPOWAĆ.

Ceny internetu
przy umowach są zależne od szybkości łącza!
Wyglądają one następująco przy umowach na 24 MIESIĄCE w promocji "Wyjątkowa Moc Internetu":
Promocja "Wyjątkowa Moc Internetu" obowiązuje od 14.03.2013 roku do 31.12.2013 roku (okres ten może ulec skróceniu).
WARIANT 1 - OPŁATY Z FAKTURĄ PAPIEROWA:
Opłata aktywacyjna wzrośnie do 99,90 zł a opłata aktywacyjna i opłata instalacyjna do 199,90zł!
Comiesięczne opłaty za internet będą wyglądały tak jak w wariancie 2.

WARIANT 2 - OPŁATY Z E-FAKTURĄ:

:P :( !UwAgA! :P :(
DOLICZANA JEST DODATKOWA OPŁATA ZA UTRZYMANIE ŁĄCZA OK. 30 ZŁ CO MIESIĄC, JEŚLI POSIADACIE SAM INTERNET BEZ TELEFONU!

OPŁATY DODATKOWE W POSTACI KONIECZNOŚCI ZWROTU ULG PRZYZNANYCH W PROMOCJI ZA ROZWIĄZANIE UMOWY PRZEZ ABONENTA PRZED KOŃCEM OBOWIĄZYWANIA UMOWY TERMINOWEJ W promocji "Wyjątkowa Moc Internetu":

Link bezpośredni: https://googledrive.com/host/0B5xE5n8BE ... karytp.jpg [googledrive.com]

PODSTAWA DO ŻĄDANIA ZWROTU ULG PRZYZNANYCH W PROMOCJI "Wyjątkowa Moc Internetu" ZA ROZWIĄZANIE UMOWY PRZEZ ABONENTA PRZED KOŃCEM OBOWIĄZYWANIA UMOWY TERMINOWEJ:

Link bezpośredni: https://googledrive.com/host/0B5xE5n8BE ... arytp1.jpg [googledrive.com]
OPŁATY ZA PRZEDWCZESNE ROZWIĄZANIE UMOWY ZA SAMĄ NEOSTRADĘ WYNOSZĄ OD 1 704ZŁ DO 3 384ZŁ W TEJ PROMOCJI TP(Orange).

JEŚLI NIE ROZWIĄŻECIE UMOWY TERMINOWEJ PRZED UPŁYWEM OKRESU, NA JAKI UMOWA ZOSTAŁA ZAWARTA, WASZA UMOWA ZAWARTA NA CZAS OKREŚLONY ( NP.: 24 MIESIĄCE LUB 12 MIESIĘCY) PRZEDŁUŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE NA OKRES KOLEJNYCH 6 MIESIĘCY.
JEŚLI ZNÓW PRZED UPŁYWEM 6 MIESIĘCY NIE ROZWIĄŻECIE UMOWY TERMINOWEJ PRZEDŁUŻA SIĘ ONA AUTOMATYCZNIE NA OKRES KOLEJNYCH 6 MIESIĘCY.

Myślcie, rozważajcie, decydujcie … 8)

mikimau...

Nowicjusz

mikimau5

Wysłany 01.04.2014, 20:07

Treść została usunięta ze względu na naruszenie zasad serwisu.
CENEO Kup najtaniej
Zelmer 887.84 MP Ivory Zelmer 887.84 MP Ivory
Dostępny w 33 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Vinnic A27 bateria do pilota Vinnic A27 bateria do pilota
Dostępny w 4 sklepach
Logitech Squeezebox Radio Acc Pack (930-000107) Logitech Squeezebox Radio Acc Pack (930-000107)
Dostępny w 1 sklepach
LogiLink UA0053 LogiLink UA0053
Dostępny w 18 sklepach
Seagate FreeAgent GoFlex Net (STAK200) Seagate FreeAgent GoFlex Net (STAK200)
Dostępny w 1 sklepach
Video
nowe filmy