Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Ogólne O wszystkim i o niczym pomysł na biznes czy na szybkie bankructwo ?

pomysł na biznes czy na szybkie bankructwo ?

Autor Wiadomość

yellowm...

Nowicjusz

yellowmax

Wysłany 08.08.2012, 11:26

Tytuł postu: pomysł na biznes czy na szybkie bankructwo ?

Cześć, mam sprawę, ostatnio dużo mówią o tym żeby się zareklamować na telebimie , dzwonią do mnie z różnych agencji i oferują mi taką reklamę. Przeglądałem ostatnio w sieci taki portal ( do wiadomości admina ) http://www.telebimy-baza.pl [telebimy-baza.pl] i jak widzę po ile się sprzedaję taką reklamę to zaczynam się zastanawiać czy samemu nie kupić sobie telebimu. Zrobienie spotu reklamowego to chyba nic trudnego. Trochę zabawy w Paint – dwa zdjęcia i gotowe. Co myślicie o moim pomyśle ? Kupić używany telebim , podpiąć prąd i emitować reklamy. Da się z tego wyżyć ? Bo jak mam dopłacać do biznesu to zostanę przy tym co mam. Wiadomo kryzys nie oszczędza nikogo - ale z drugiej strony jestem trochę hazardzistą i lubię inwestować w coś nowego. Moja żona ostatnio mówiła , że widziała u nas w mieście taki kolorowy ekran. Doradźcie bo jak nie, to to chyba pozostaje mi inwestować w Bamber Golb :-)

pytanie drugie: Czy nie dałoby się zrobić sequela Rick Dangerous z C64 – ale w wersji na PC - tyle że w wysokiej rozdzielczości - i takiej starej gry TBA też z C64 ( już tylko w pamięci podręcznej mózgowej :) przechowuje ostatnie zajawki i flashback'i z tej gry )

pozdrawiam fanów starych gier i proszę o opinie w sprawie o telebimach. Wasz stały czytelnik

magdysi...

Nowicjusz

magdysia

Wysłany 08.08.2012, 13:18

Tytuł postu: RE: pomysł na biznes czy na szybkie bankructwo ?

Kazdy obecny biznesmen, kiedyś zaczynał swoją działalność, ale trzeba pamiętać też i o tym,że wiąże się on z ryzykiem. Przecież zawsze początki bywają trudne,ale kto nie ryzykuje,ten nie jedzie.

yellowm...

Nowicjusz

yellowmax

Wysłany 08.08.2012, 14:16

yellowmax
Cześć, mam sprawę, ostatnio dużo mówią o tym żeby się zareklamować na telebimie , dzwonią do mnie z różnych agencji i oferują mi taką reklamę. Przeglądałem ostatnio w sieci taki portal ( do wiadomości admina ) http://www.telebimy-baza.pl [telebimy-baza.pl] i jak widzę po ile się sprzedaję taką reklamę to zaczynam się zastanawiać czy samemu nie kupić sobie telebimu.

zgadza się, tylko , że nie chciałbym utopić pieniędzy . Czytałem inne fora o telebimach , ale tam mało co piszą. Nie wiem woda w ustach czy ki diabeł. Z drugiej strony na allegro widziałem trochę tych telebimów na sprzedaż hmm i sam nie wiem . Ciężko mi nawet określić ile to prądu spala na miesiąc :-)

Kurde, ryzyk fizyk jak to mówią - ale sami widzicie jak to teraz jest.

martama...

Nowicjusz

martamarksowska

Wysłany 21.08.2012, 12:23

spot reklamowy w paincie?
hmm..

Choć z drugiej strony prostota i brak reklamowego wydumania czasem działają cuda. Może i dobry pomysł

RobinDG

Nowicjusz

RobinDG

Wysłany 12.09.2012, 16:37

Może przydałoby ci się jakieś konkretne doradztwo inwestycyjne [grupatrinity.pl] czy biznesowe, ale ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że czasami warto spróbować. No risk, no fun. Zawsze możesz reklamować swoją działalnośc. I proponowałbym photoshopa używac a nie painta . Sporo tutoriali masz w necie za free.

magiel

Nowicjusz

magiel

Wysłany 16.01.2013, 12:22

Odsyłam was tutaj - http://www.jartom.pl/szczegoly-new.asp? ... =oMagazyny [jartom.pl]
To bezpieczna inwestycja - to nieruchomości w tym momencie dają największe perspektywy zysku. Tak dobrych wycen z punktu widzenia inwestora nie było od dawna - w najbliższym czasie powinno dochodzić do kolejnych inwestycji…

acomp

Ekspert

acomp

Wysłany 16.01.2013, 13:57

Gdy zaczynałem swój biznes a były to lata 90-te było łatwiej.Teraz trzeba mieć już sporo gotówki lub szanse na kredyt ale ten ostatni trzeba spłacać a to dla początkującego jest trudne.Łatwo wpaść w pułapkę kredytową zanim pozyska się klientów i wypromuje swoja markę.Musisz się porządnie zastanowić.Pozdrawiam.

rozumwi...

Nowicjusz

rozumwienajlepiej

Wysłany 28.02.2013, 22:42

telebim wydaje się świetnym pomysłem, na w sumie prosty biznes. moim zdaniem, najlepiej jest na część wziąć kredyt tylko nie chwilówki, bardziej typu kasy stefczyka, a część dołożyć samemu. a może np. żeby spłata kredytu wyszła mniej, można pogadać z bankiem czy nie chcą reklamy na telebimie czy coś :)

Wielory...

Nowicjusz

Wieloryb1

Wysłany 18.03.2013, 20:34

A co sądzicie o programach partnerskich? Mi spodobał się ostatnio program o nazwie 7 minutowy trening.. http://www.7minpolska.com/index.php?id= ... ieszkaczyz [7minpolska.com] znajoma mi pokazala do wyprobowania i wsiąkłem :)

missimi...

Nowicjusz

missimiss

Wysłany 28.03.2013, 12:37

wydaje mi sie, ze aby założyc biznes nie mozna kierowac się tym, ze komuś innemu się udało, bo może to przecież wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji, lepiej znaleźć coś w czym my jesteśmy najlepsi

magdysi...

Nowicjusz

magdysia

Wysłany 02.04.2013, 10:57

Otóż to, w myśl zasady : jeden włoży rękę do ognia i nic mu się nie stanie specjalnie groźnego,natomiast inny może ją stracić. To samo jest z różnymi biznesami. Najpierw należy rozważyć wszyskie za i przeciw i czy to się w ogóle będzie kalkulowało?. Bo faktycznie taki niepewny biznes może nas tylko pogrążyć,a nie zapewnić leoszej przyszłości.Ale mówi się też, że… kto nie ryzykuje,ten nie jedzie…Tylko,żeby się potem faktycznie na tym i to dosłownie nie przejechać.Czy jest dzisiaj wogóle jakiś pewny interes?. Jest - nie wchodzić w żadne układy,jeśli się nie ma żadnej pewności.;)

sycylia

Nowicjusz

sycylia

Wysłany 04.04.2013, 11:53

Rzeczywiście, nie każdy nadaje się do wszystkiego i to właśnie pod kątem własnych predyspozycji powinno się wybierać branżę, w której warto wystartować z nowym biznesem.

missimi...

Nowicjusz

missimiss

Wysłany 09.05.2013, 15:25

ciesze się, że ktoś zgodził się ze mną w tej kwestii ;)

Haszka

Nowicjusz

Haszka

Wysłany 20.05.2013, 19:57

Każdy pomysł na biznes jest dobry, o ile będziemy potrafili go wykorzystać. Jeśli nie będziemy dobrze zarządzać firmą, nie będziemy wiedzieli czym jest kilometrówka 2013 [kilometrowka.czest.pl], nie będziemy znali podstaw zarządzania, na pewno zbankrutujemy.

magdysi...

Nowicjusz

magdysia

Wysłany 24.05.2013, 08:49

Bo nie sztuka otworzyć własny biznes, sztuką jest się utrzymać i nie zbankrutować.Czasami prędzej można splajtować, niż się komu może wydawać,a potem podnieść się z tego jest wielką sztuką,o tym nikogo nie trzeba przekonywać.

mariusz...

Nowicjusz

mariusz89

Wysłany 09.06.2015, 13:55

Telebimy reklamowe [tdcpolska.pl] to dobry interes, tylko trzeba mieć dobre miejsce pod taki telebim, gdzie jest duży ruch pieszy. Samochodowy się nie sprawdza, bo kierowca jadąc, nawet jak zwróci uwagę na reklamę to za wiele z niej nie zapamięta, jak np. nr telefonu. No i taki biznes to ciężka praca, często całymi dniami, niestety wbrew pozorom to nie biznes, który sam się kręci, że wrzucasz reklamy i to tyle. Nie.

flaga

Nowicjusz

flaga

Wysłany 17.06.2015, 12:10

Chyba nie zawsze łatwo takie miejsce znaleźć.

ybik

Nowicjusz

ybik

Wysłany 21.01.2016, 11:59

Nigdy nie wiadomo co się sprzeda, więc według mnie warto spróbować.

AnnaMar...

Nowicjusz

AnnaMarie711

Wysłany 21.04.2017, 13:15

No może warto spróbować, może akurat sprawdzi się to. Jednak można również korzystać z dużo łatwiejszych form własnego binzesu. Znajoma otworzyła sklep spożywczy, tylko dzięki franczyzie http://rabat-detal.pl/ [rabat-detal.pl] , bez tego ciężko miałaby ogarnąć zaopatrzenie, wyposażenie sklepu i wiele innych rzeczy. Jeszcze franczyzodawca pomaga jej w działaniach marketingowych.
CENEO Kup najtaniej
ASUS R556LB-XO154H ASUS R556LB-XO154H
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Grohe New Tempesta Shower System 27922 Grohe New Tempesta Shower System 27922
Dostępny w 26 sklepach
Tucano Colore 10"/11" fioletowe (BFC1011-PP) Tucano Colore 10"/11" fioletowe (BFC1011-PP)
Dostępny w 12 sklepach
PURO Crystal Cover etui plecki iPad mini (MINIIPADCRYTR) PURO Crystal Cover etui plecki iPad mini (MINIIPADCRYTR)
Dostępny w 1 sklepach
Video
nowe filmy