Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Sprzęt Urządzenia foto-wideo lustrzanka czy aparat hybrydowy?

lustrzanka czy aparat hybrydowy?


Autor Wiadomość

papik

Nowicjusz

papik

Wysłany 03.12.2012, 20:01

Tytuł postu: lustrzanka czy aparat hybrydowy?

Chcę kupić sobie aparat do robienia amatorskich zdjęć, ze względu na częste podróże najlepiej żeby był lekki, zastanawiam się czy kupić lustrzankę Nikon D90 [mixmedia.pl] czy może aparat hybrydowy Nikon [megamarket.com.pl]?

acomp

Profesor

acomp

Wysłany 04.12.2012, 22:48

Tytuł postu: RE: lustrzanka czy aparat hybrydowy?

Może jestem starej daty ale zawsze wybieram lustrzankę.

archie

Nowicjusz

archie

Wysłany 20.12.2012, 13:02

Tytuł postu: RE: lustrzanka czy aparat hybrydowy?

Jeśli chodzi o amatorskie zdjęcia to nie inwestowałbym w lustrzankę. Poszedłbym w stronę bezlusterkowców, ale Panasonica. Np. Lumix GX1 jest rewelacyjny. Robi bardzo dobre zdjęcia.

Janusze...

Nowicjusz

JanuszeX

Wysłany 20.12.2012, 18:17

Tytuł postu: Lustrzanka czy aparat hybrydowy?

Podstawowy Sony Nex [matrixmedia.pl] kosztuje w granicy 1400, czyli po świętach pewnie będą koło 1200. Myślę, że na początek w zupełności wystarczy taka buda z podstawowym obiektywem, a później już tylko upgrade`y.

SawM1

Nowicjusz

SawM1

Wysłany 28.12.2012, 16:31

Tytuł postu: RE: lustrzanka czy aparat hybrydowy?

archie
Jeśli chodzi o amatorskie zdjęcia to nie inwestowałbym w lustrzankę. Poszedłbym w stronę bezlusterkowców, ale Panasonica. Np. Lumix GX1 jest rewelacyjny. Robi bardzo dobre zdjęcia.

To chyba nawet już zaczyna być jakimś trendem rynkowym, zresztą najlepszym trendsetterem bezlusterkowców będzie typowy japoński turysta najlepiej w wersji na hipstera.
CENEO Kup najtaniej
Celestron Firstscope 76 (199568) Celestron Firstscope 76 (199568)
Dostępny w 13 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Asus X550Lb-Xo026D Asus X550Lb-Xo026D
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung BT62TDBCT Samsung BT62TDBCT
Dostępny w 51 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SHARP XL-UH06h SHARP XL-UH06h
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Microsens SFP 1310nm SM, LC 10 km, 1,25 Gb/s (MS100210D) Microsens SFP 1310nm SM, LC 10 km, 1,25 Gb/s (MS100210D)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Video
nowe filmy