Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Oprogramowanie Programy dla firm Szukam programu do rezerwacji noclegów

Szukam programu do rezerwacji noclegów

Autor Wiadomość

troopek

Nowicjusz

troopek

Wysłany 22.08.2013, 14:37

Tytuł postu: Szukam programu do rezerwacji noclegów

Hej,

mam pytanie. Czy ktoś z Was prowadzi mały pensjonat ? Szukam jakiegoś programu do zarządzania swoimi rezerwacjami. Często nie ma mnie w domu,a do tej pory piszę w zeszycie. Fajnie jakby to dało się w telefonie zainstalować. W końcu mój smartfon służyłby do czegoś więcej niż odbieranie poczty ;).

TAK wiem o istnieniu google, ale szukam czegoś sprawdzonego a nie wyników wyszukiwania.

Z góry dzięki za pomoc.

Nashvil...

Nowicjusz

Nashvill

Wysłany 23.08.2013, 11:03

Tytuł postu: RE: Szukam programu do rezerwacji noclegów

troopek
Hej,

mam pytanie. Czy ktoś z Was prowadzi mały pensjonat ? Szukam jakiegoś programu do zarządzania swoimi rezerwacjami. Często nie ma mnie w domu,a do tej pory piszę w zeszycie. Fajnie jakby to dało się w telefonie zainstalować. W końcu mój smartfon służyłby do czegoś więcej niż odbieranie poczty ;).

TAK wiem o istnieniu google, ale szukam czegoś sprawdzonego a nie wyników wyszukiwania.

Z góry dzięki za pomoc.

Na szybko co mogę polecić to bedbooking. Taki w formie kalendarzyka prosty program. Używam go u siebie. Chyba nowy jest to program, bo wpadlem na niego dopiero jakoś ostatnio.

troopek

Nowicjusz

troopek

Wysłany 26.08.2013, 09:53

no faktycznie na telefony. Co prawda nie daje jakiś mega możliwości ale jest za darmo :). W sumie to mi wystarczy, nie mam jakiś wielkich wymagań więc ten program będzie w sam raz. Dzięki za pomoc.

Nomada

Nowicjusz

Nomada

Wysłany 27.11.2014, 12:35

Ja znalazłam ostatnio fajny program do zarządzania rezerwacjami- ZAPIZAP. Korzystałam już kiedyś z podobnych, ale ten zdecydowanie jest najlepszy, bo najprostszy w obsłudze, czytelny i profesjonalny. Jest to taki grafik rezerwacji online, chociaż ma też inne przydatne w prowadzeniu hotelu, czy pensjonatu funkcje- można stworzyć bazę danych, podliczać dochody, ma szybką wyszukiwarkę itp. Bardzo wygodne jest to, że aplikacja jest mobilna i mogę dokonywać rezerwacji nie tylko będąc na miejscu w pracy, ale też z telefonu, w sklepie, gdziekolwiek- jestem cały czas dostępna dla swoich gości i widać, że to docenili. Program jak na swoje możliwości niedrogi- (opłaty miesięczne) i można go za darmo przetestować na stronie ZAPIZAP.PL.

MataHar...

Nowicjusz

MataHari

Wysłany 28.11.2014, 12:30

Nomada
Ja znalazłam ostatnio fajny program do zarządzania rezerwacjami- ZAPIZAP. Korzystałam już kiedyś z podobnych, ale ten zdecydowanie jest najlepszy, bo najprostszy w obsłudze, czytelny i profesjonalny. Jest to taki grafik rezerwacji online, chociaż ma też inne przydatne w prowadzeniu hotelu, czy pensjonatu funkcje- można stworzyć bazę danych, podliczać dochody, ma szybką wyszukiwarkę itp. Bardzo wygodne jest to, że aplikacja jest mobilna i mogę dokonywać rezerwacji nie tylko będąc na miejscu w pracy, ale też z telefonu, w sklepie, gdziekolwiek- jestem cały czas dostępna dla swoich gości i widać, że to docenili. Program jak na swoje możliwości niedrogi- (opłaty miesięczne) i można go za darmo przetestować na stronie ZAPIZAP.PL.

Rzeczywiście, znalazłam ich stronę zapizap i jestem w trakcie testowania. Widać na pierwszy rzut oka, że jest prostszy w obsłudze i taki…bardzo czytelny, przejrzysty. Ma najważniejsze funkcje potrzebne do prowadzenia hotelu- bardzo podoba mi się wyszukiwarka- można wyszukać gości wpisując imię, nazwisko, numer telefonu, lub maila. Myślę, że będę pracować na tym programie. Dzięki za informację.

Nomada

Nowicjusz

Nomada

Wysłany 03.12.2014, 12:23

Cieszę się, że mogłam pomóc.:) Całkowicie przypadkiem trafiłam na ten zapizap no i jestem zadowolona. Miło, że podzielasz moją opinię. Przyjemnej pracy życzę i pozdrawiam. :)

andrzej...

Nowicjusz

andrzej.nowak

Wysłany 20.04.2017, 14:29

Ja polecam program do rezerwacji OtelMS. Prowadzę niewielki hostel i korzystam z tego systemu od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolony. W końcu mam wszystkie informacje uporządkowane w jednym miejscu, rezerwacje, mam listę klientów, szybką wyszukiwarkę, mogę robić podliczenia miesięcznych dochodów bez jakichś skomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych no i co jest bardzo dużym plusem wg moich obserwacji- dzięki temu, że to program chmurowy, mam go np. w telefonie- odpisuję potencjalnym gościom od razu, przez co nie trafiają do konkurencji. Po rejestracji na ich stronie http://www.otelms.com/pl/index.html [otelms.com] można za darmo przetestować przez 2 miesiące, system nie wymaga żadnej instalacji. Pomoc techniczna na poziomie, też darmowa. Warto wypróbować, bo bardzo ułatwia to pracę osobom prowadzącym hotele, hostele czy pensjonaty.

AdaG.12...

Nowicjusz

AdaG.123

Wysłany 16.05.2017, 12:30

Jeśli chodzi o system zarządzania hotelem, w tym rezerwacjami, to polecam Chart - http://www.chart.pl/k/moduly/ [chart.pl]  Według mnie najlepszy program hotelowy, który ma wiele ciekawych opcji, a przy tym jest w przystępnej cenie. Polecam
CENEO Kup najtaniej
Blaupunkt HR50DAB czarny Blaupunkt HR50DAB czarny
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
TRIXIE BUT OCHRONNY DLA PSA 1 (TX19470) TRIXIE BUT OCHRONNY DLA PSA 1 (TX19470)
Dostępny w 3 sklepach
Deante Zorba ZQZ 2513 Deante Zorba ZQZ 2513
Dostępny w 27 sklepach
Reinston Universal Tilit EU008 Reinston Universal Tilit EU008
Dostępny w 1 sklepach
Netgear N300RMB-199GRS Netgear N300RMB-199GRS
Dostępny w 2 sklepach
Video