Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum CHIP Web 2.0 Składanie komputera dla gracza Komputer dla gracza do 6000 zł

Komputer dla gracza do 6000 zł

Autor Wiadomość

Yoopeet...

Nowicjusz

Yoopeeter

Wysłany 10.01.2017, 22:33

Tytuł postu: Komputer dla gracza do 6000 zł

Cześć, chciałem się Was poradzić w sprawie kupna komputera do gier. Nigdy sam nie składałem kompa, kompletnie zielony nie jestem, ale mam obawy, że kupię coś, co niekoniecznie będzie ze sobą całkiem kompatybilne. Moja aktualna konfiguracja przestała mi wystarczać, kupiłem sobie trochę drobnego sprzętu pod nową maszynę i chciałbym teraz zabrać się za kompletowanie części do jej złożenia. Zasięgnąłem w kilku miejscach języka i wychodzi na to, że kupowanie gotowca nie jest opłacalne choć chciałbym pójść na łatwiznę to zwyczajnie nie byłoby to zgodne z moim ja. Jak coś może być w tej samej cenie lepsze to chciałbym, żeby takie było. Dość pieprzenia- do części merytorycznej.

Moja obecna jednostka (raport z AIDA64): link [4shared.com]

Podejrzewam, że nic z tego raczej się do nowego kompa nie nada… wrzucam na wszelki wypadek.

Indywidualne kwestie:

Górna poprzeczka cenowa to 6000 zł.

- full HD mnie satysfakcjonuje;

- możliwe, że będę korzystał z więcej niż jednego monitora;

- system niepotrzebny;

- napęd niepotrzebny;

- jeżeli chodzi o dysk to potrzebuję raczej tylko SSD pod system;

- nie będę podkręcał;

- chciałbym w przyszłości mieć możliwość dołożenia drugiej grafiki/ramu.

Jestem otwarty na sugestie i nie zamykam się kompletnie na propozycje. Z góry dzięki za odpowiedzi!

Krzyszt...

Uczeń

KrzysztofN

Wysłany 11.01.2017, 11:38

Tytuł postu: RE: Komputer dla gracza do 6000 zł

Czy w cene wchodzie też nowy monitor?

Yoopeet...

Nowicjusz

Yoopeeter

Wysłany 11.01.2017, 13:49

Zastanawiam się nad tym, bo mój obecny LG W2254 to z pewnością za mało- HD Ready. Rzecz w tym, że dostałem właśnie LG 32LB75 FHD z odzysku, ale z tym egzemplarzem mam kłopot z wejściami HDMI, obecnie jest w serwisie, dzisiaj powinienem dostać diagnozę. Jeżeli okaże się, że niskim kosztem będę mógł go naprawić to zostanę na jakiś czas przy tych dwóch, które mam, w późniejszym czasie dokupię sobie coś gamingowego z większym odświeżaniem- jeżeli nie będzie się opłacać go naprawiać to będę zmuszony do kupna monitora teraz.

jakub_1...

Guru

jakub_1986

Wysłany 11.01.2017, 19:49

CENEO Kup najtaniej
Husqvarna Topaz 50 Husqvarna Topaz 50
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Nobo Markery Liquid Ink mix 6 sztuk 1901077 Nobo Markery Liquid Ink mix 6 sztuk 1901077
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Video
nowe filmy