Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Ogólne O wszystkim i o niczym Gracz - ktoś korzysta z mojego sprzętu

Gracz - ktoś korzysta z mojego sprzętu

Autor Wiadomość

kuszetk...

Nowicjusz

kuszetkowygostek

Wysłany 12.06.2017, 13:22

Tytuł postu: Gracz - ktoś korzysta z mojego sprzętu

Mieszkam na stancji i nie ukrywam że jestem zapaleńcem komputerowym, mam dobry sprzęt i wkurza mnie jak ktoś się do niego dobiera. Wczesniej mieszkałem z innymi ludźmi, ci się wprowadzili półtorej miesiąca temu i wydziwiają jakieś farmazony z łażeniem po moim pokoju. Próbowałem gadki raz, próbowałem dwa i nic. Własciciel mówi, żebyśmy się dogadywali między sobą. No i nie wiem jak to nie skutkuje to co dalej?

Cassius

Nowicjusz

Cassius

Wysłany 14.06.2017, 14:07

Tytuł postu: RE: Gracz - ktoś korzysta z mojego sprzętu

kuszetkowygostek
Mieszkam na stancji i nie ukrywam że jestem zapaleńcem komputerowym, mam dobry sprzęt i wkurza mnie jak ktoś się do niego dobiera. Wczesniej mieszkałem z innymi ludźmi, ci się wprowadzili półtorej miesiąca temu i wydziwiają jakieś farmazony z łażeniem po moim pokoju. Próbowałem gadki raz, próbowałem dwa i nic. Własciciel mówi, żebyśmy się dogadywali między sobą. No i nie wiem jak to nie skutkuje to co dalej?

To zebrać dowody na ćwoków nie szanujących cudzej własności i krótka piłka - albo wypad z mojego terenu albo pójdzie zgłoszenie na policję.

kuszetk...

Nowicjusz

kuszetkowygostek

Wysłany 19.06.2017, 02:38

Tytuł postu: RE: Gracz - ktoś korzysta z mojego sprzętu

nie po to napisalem żeby takich ogólników szukać bo tyle to ja i bez czyjejś pomocy wiem. za to interesuje mnie jakie z metod są największym przestrachem dla takich lamerów, co jest w miare tanie użyteczne i skuteczne.
CENEO Kup najtaniej
FEAST FOR CROWS FEAST FOR CROWS
Dostępny w 19 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
TomTom Start 20 M Europe Traffic (1EN4.002.26) TomTom Start 20 M Europe Traffic (1EN4.002.26)
Dostępny w 2 sklepach
HP QN087AW HP QN087AW
Dostępny w 1 sklepach
Adidas Bp Classic II S Czarny (W56727) Adidas Bp Classic II S Czarny (W56727)
Dostępny w 1 sklepach
Video
nowe filmy