Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
Strona główna Forum Oprogramowanie Programy dla firm Dobry program magazynowy

Dobry program magazynowy

Autor Wiadomość

pusiek0...

pusiek02041976

Wysłany 18.12.2006, 14:27

Tytuł postu: Dobry program magazynowy

Witam! Szukam dobrego programu magazynowego do prowadzenia komisu z telefonami komórkowymi. Proszę o pomoc :P

Od Moderatora: Proszę nie pisać postów (tematów również!) wielkimi literami!

mateusz...

mateuszcwigon

Wysłany 24.12.2006, 02:05

Tytuł postu:

Jesli ma być to zaawansowany sytem magazywnoy to polecam gastroszefa jeżeli zwykły programik to odwiedź stronke www.dobreprogramy.pl i tam poszperaj :)

andrzej...

andrzej151

Wysłany 03.01.2007, 23:54

Tytuł postu:

ja ostatnio kupilem program ksiega podatkowa w firmie tebit. i jestem bardzo zadowolony. jest super łatwy w obsłudze. nawet sie nie spodziewalem ze taki ok bo firma malo znana. znalazlem ja szperajac w sieci. strona: www.tebit.pl na stronie widze ze maja cos do magazynow- ale nie wiem czy dobre. najlepiej sie z nimi skontaktuj i poprobuj

pozdro. andrzej

firmy12...

firmy123

Wysłany 09.09.2008, 12:39

Tytuł postu:

Tu masz dobry program magazynowy [programy-dla-firmy.pl]

as73

Nowicjusz

as73

Wysłany 15.04.2010, 09:02

Tytuł postu: RE: Dobry program magazynowy

polecam Elaboro [elaboro.pl]

Elaboro to kompletny system do zarządzania firmą, pracujący w technologii internetowej czyli mówiąc po prostu: działa przez przeglądarkę, bez potrzeby instalowania. System wspierający praktycznie każdy dział w firmie: od sprzedaży przez księgowość, kadry i płace, środki trwałe, kontrolę kosztów, crm i serwis, do bardzo specjalistycznych modułów np. wbudowanego sklepu internetowego, modułu kontroli kosztów w firmie budowlanej, czy systemu zarządzania konferencjami.
W praktyce każda firma w jednym miejscu uzyskuje wszystko to co jest jej potrzebne do pracy, od tzn. “zwykłego” programu sprzedaży, przez rozbudowaną księgowość, profesjonalnego maila nie obciążonego reklamami do sklepu internetowego. I to wszystko bez inwestycji w sprzęt, zmiany systemów, zakupu kosztownych serwerów i programów, działające zawsze i wszędzie, dobrze i tanio, wystarczy tylko uruchomić przeglądarkę … tak to prawda, chcemy spełniać Twoje marzenia o prowadzeniu firmy.

pl_m_M (CHIP)

pl_m_M

Wysłany 15.04.2010, 17:07

Kolejny archeolog:\

Longint

Nowicjusz

Longint

Wysłany 14.07.2010, 23:57

Polecam najnowszą wersję Programu Magazynowego [lomag.pl] LoMag. Program jest w pełni funkcjonalny przez 30 uruchomień, można za darmo zacząć pracować a po okresie testowym można zakupić dożywotnią licencję za 80 zł netto i kontynuować pracę na wprowadzonych danych. Program Magazynowy [lomag.pl] jest prosty, intuicyjny - można od razu rozpocząć pracę!
Szczegółowy opis programu i wersja do pobrania tutaj:
www.LoMag.pl

niebies...

Nowicjusz

niebieskooka

Wysłany 17.08.2010, 22:56

A ja polecam program szybkafaktura.pl , ma bardzo funkcjonalny moduł magazyn, sprawdź sobie

bartek0...

Nowicjusz

bartek0483

Wysłany 26.05.2011, 20:34

My w naszej firmie używamy programu Pakiet Przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn. Jest prosty, szybki, intuicyjny i doskonale sprawdza się w naszej niewielkiej hurtowni. Program możesz pobrać stąd:

http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/sprz ... -i-magazyn [pakietprzedsiebiorcy.pl]

pablo_w...

Nowicjusz

pablo_waw

Wysłany 21.09.2011, 14:24

Udało mi się znaleźć kreator produktu na stronie systemu Intea (www.intea.pl)mogłem sam zaprojektować system i zacząć go testować.
Na stronie znajdują się między innymi pakiet start handel i start e-handel. Program godny polecenia za nie duże pieniądze.

Izzet

Nowicjusz

Izzet

Wysłany 15.12.2011, 10:49

Całkiem wygodnie pracuje mi się na Infor System. Wszystko jest łatwe do konfiguracji i można bez problemu dostosować go do wymagań firmy. Nie ukrywam, że to chyba jeden z lepszych prezentów, jakie sprawił szef w naszej firmie :)

rafal77...

Nowicjusz

rafal779

Wysłany 10.09.2012, 09:46

Witam serdecznie,

EuroFaktura Plus 3.1 jest to zintegrowany system do zarządzania gospodarką magazynową, firmy Soft-Projekt. Ma on budowę modułową dzięki czemu można dobrać tą funkcjonalność, która Pana interesuje.
Systemy naszej firmy doceniała duża ilość klientów między innymi:

THYSSENKRUPP ENERGOSTAL S.A.
BIBUS METALS
MAT-BUD
oraz wiele innych

Pełna lista klientów dostępna jest pod adresem: http://www.softprojekt.pl/index.php?page=klienci [softprojekt.pl]

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www: http://www.softprojekt.pl [softprojekt.pl]
SOFT-PROJEKT
www.softprojekt.pl [softprojekt.pl]
ul.Wojewódzka 23,
40-026 Katowice
tel/fax (32) 608-36-30

arps

Nowicjusz

arps

Wysłany 14.09.2012, 11:45

Polecam program enova, który idealnie nadaje się do zarządzania magazynem, wystawiania faktur i innych zagadnień handlowych. Jest intuicyjny i tym samym prosty w obsłudze, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Dodatkowo można go rozbudować o kolejne moduły, co uczyni z niego zintegrowany system zarządzania firmą. Wersja demonstracyjna dostępna jest na stronie http://administracja.it/enova-erp.htm [administracja.it]

bartek0...

Nowicjusz

bartek0483

Wysłany 21.09.2012, 10:27

Ostatnio przesiadłem się na oprogramowanie Commerbusiness Magazyn. Rewelacja!!! Program elastyczny, stabilny, o dużych możliwościach, a do tego przyjemny i intuicyjny w obsłudze. Koszt zakupu był dosłownie symboliczny. Za darmo celem przetestowania pełnej wersji można go pobrać na stronie http://www.commerbusiness.pl/magazyn [commerbusiness.pl]

tomek83

Nowicjusz

tomek83

Wysłany 25.10.2012, 11:01

Jeżeli poszukujesz dobrego systemu magazynowego, którego można zintegrować z każdym systemem klasy ERP to polecam program firmy Think [think.pl]. Szczegółowe informację możesz znaleźć pod adresem strony http://think.pl/default.asp?Type=Wareho ... 1&ID=1 [think.pl]

bing

Nowicjusz

bing

Wysłany 12.11.2012, 12:00

Jeśli to ma być naprawdę dobry program do firmy to sprawdź ofertę firmy Syriusz i ich program Hermes - http://syriusz.eu/hermes_o_programie.html [syriusz.eu]
Program doskonale sprawdza się w obsłudze małych firm, posiada moduł analiz, magazynu, handlowców, crm, transport i wiele innych funkcji wykorzystywanych w firmach handlowych. Dodatkowo jest zintegrowany ze sklepem internetowym.

user123

Nowicjusz

user123

Wysłany 06.08.2013, 20:43

Witam,
Polecam program Weaver WMS, użytkuję ten program w swojej firmie od roku i jestem bardzo zadowolony, program prosty w obsłudze, przejrzysty, ma wiele przydatnych funkcji, co usprawnia pracę mojej firmy, w łatwy sposob wystawiam FV i inne dokumenty, a odnajdywanie danego towaru zajmuje mi kilka chwil dzięki graficznemu szkicowi magazyn.Wiecej pod linkiem weaversoft.pl/pages/products/wms/

inez80

Nowicjusz

inez80

Wysłany 16.08.2013, 14:25

Treść została usunięta ze względu na naruszenie zasad serwisu.

jacenty... (CHIP)

jacenty_M

Wysłany 16.08.2013, 17:34

@UP
Czy tobie nie pomylił się temat. Na dodatek kryptoreklama i wykopaliska siedmioletnich wątków. Autor dawno dostał odpowiedź.
Post usuwam, a wątek blokuję.
CENEO Kup najtaniej
Beko WMB 61242 PL PTM Beko WMB 61242 PL PTM
Dostępny w 11 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Pentagram Tab Mini 7.85 8Gb Pentagram Tab Mini 7.85 8Gb
Dostępny w 8 sklepach
Philips 200S4LMB/00 Philips 200S4LMB/00
Dostępny w 5 sklepach
Siemens TE713201RW EQ7 Siemens TE713201RW EQ7