Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Klub CHIP

rozwiń
Strona główna Klub CHIP

Klub CHIP-a (oferty z numeru 12/2013)

Klub CHIP-a oferuje wyjątkowe zniżki dla czytelników i prenumeratorów miesięcznika CHIP. Należąc do Klubu CHIP-a możesz kupić najnowszy sprzęt i programy, jak również gry czy książki dużo taniej! Ciekawe oferty w promocyjnej cenie publikujemy co miesiąc w miesięczniku CHIP i na stronie www.chip.pl/klub.

Klub dla wszystkich czytelników miesięcznika CHIP. Przynależność do Klubu jest bezpłatna - wystarczy zakup aktualnego numeru miesięcznika, aby skorzystać z naszych comiesięcznych ofert.

 

 

Klub Premium dla prenumeratorów miesięcznika CHIP. Przynależność do Klubu Premium uwarunkowana jest wykupieniem prenumeraty miesięcznika CHIP na rok lub dłużej. Dla uczestników Klubu Premium będą dostępne dodatkowe, ekskluzywne oferty i ciekawe konkursy z nagrodami.


 

CHIP 12/2013

W wydaniu grudniowym przygotowaliśmy specjalną ofertę i super zniżki na najlepsze e-booki i audiobooki z oferty Wydawnictwa Ender, Biblioteki Akustycznej i WAB oraz program do odzyskiwania utraconych plików Ontrack EasyRecovery z oferty Kroll Ontrack! Oferta ważna nie dłużej niż do 03.12.2013 r. Promocje z CHIP-a nie łączą się z innymi promocjami Partnerów dostępnymi na ich stronach internetowych. Zamówienia na produkty można składać bezpośrednio w sklepach internetowych partnerów: virtualo.pl (e-booki i audiobooki) lub easyrecovery.pl (program Ontrack EasyRecovery) wpisując odpowiedni kod rabatowy oznaczony kolorem niebieskim (dla audiobooków i e-booków) lub czarnym dla programu Ontrack EasyRecovery.


ZOBACZ ZNIŻKI NA E-BOOKI, AUDIOBOOKI I PROGRAM

ZASADY KORZYSTANIA ZE ZNIŻEK

 

 

CENEO Kup najtaniej
FESTINA F16235/H FESTINA F16235/H
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung Galaxy S III (S3) 16GB GT-i9300 La Fleur Samsung Galaxy S III (S3) 16GB GT-i9300 La Fleur
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
DeLonghi VVX1440 DeLonghi VVX1440
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Thomas Earnshaw ES-8014-03 Thomas Earnshaw ES-8014-03
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Philips 200S4LMB/00 Philips 200S4LMB/00
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu


Video
nowe filmy

Galerie
zdjęcia
Serwis 1
Serwis 2