Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Najczęściej zadawane pytania

rozwiń

Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja i newsletter

Jak zarejestrować się w portalu CHIP.pl?
Na górze po prawej stronie klikamy na przycisk "Zarejestruj się". Wypełnij niezbędne dane - zawarte są w sekcji "Część obowiązkowa". Pozostała część jest opcjonalna, jednak warto ją wypełnić, bo może się przydać np. w przypadku brania udziału w konkursach.
Aby się zarejestrować trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptować regulamin. Klikamy na "Zapisz".
Aby dopełnić procedurę, wejdź na swoją skrzynkę pocztową i kliknij w odsyłacz zawarty w wiadomości. Odsyłacz jest unikalny i ważny tylko przez 24 godziny.
Rejestracja jest darmowa i nie jest wymagana do korzystania z portalu i pisania komentarzy. Daje jednak możliwość uczestniczenia w konkursach oraz możliwość bycia rozpoznawalnym w licznej społeczności CHIP.pl. Poza tym pozwala na pełne korzystanie z integralnej platformy download.chip.eu.

Jak się zalogować?
Na górze obok przycisku "Zarejestruj się" znajduje się przycisk "Zaloguj się". Po kliknięciu na niego pokaże się okno logowania. Wpisujemy podaną przy rejestracji nazwę użytkownika oraz hasło i klikamy "Zaloguj". Jeżeli zaznaczysz opcję "Zapamiętaj mnie", przy każdym wejściu na stronę CHIP.pl zostaniesz zalogowany automatycznie.

Jak się wyrejestrować (usunąć konto)?
Aby się wyrejestrować wyślij dane podane przy rejestracji na adres: wyrejestruj@chip.pl

Jak zapisać się do newslettera?
Na górze witryny, po prawej stronie znajduje się przycisk "Newsletter". Klikamy na niego i zaznaczamy, o której porze chcemy otrzymywać informacje. Następnie w odpowiednim polu wpisujemy swój adres e-mail. Musimy jeszcze zgodzić się na akceptacje regulaminu oraz przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola na dole. Klikamy za "Zapisz".

Od tej pory będziemy otrzymywać newsletter w zaznaczonych przez nas porach. Aby otrzymywać newsletter nie jest konieczne posiadanie konta użytkownika w portalu.

Jak wypisać się z newslettera?
W każdym wysłanym newsletterze istnieje opcja wypisania sie z niego. Po prostu postępuj zgodnie z podanymi w newsletterze instrukcjami.

Komentarze

Czy mogę edytować lub usuwać moje komentarze pod artykułami?
Nie, nie możesz – dlatego radzimy dobrze zastanowić się nad napisanym komentarzem, zanim klikniesz "Wyślij".

Dlaczego zamiast mojego komentarza widnieje napis: "Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu."?
Komentarz został zablokowany. Najczęściej dzieje się tak dlatego, że użytkownik umieszczał w nim wulgaryzmy bądź obrażał innych użytkowników. Pełną listę przyczyn, dla których komentarz może zostać zablokowany znajdziesz w regulaminie serwisu CHIP.pl.

Dlaczego mój komentarz nie pojawia się na stronie?
Po napisaniu komentarza odczekaj parę minut. Zauważ też, że komentarze podzielone są na strony. Jeżeli jesteś na pierwszej stronie, a przed chwilą dodałeś komentarz, przejdź do ostatniej.

Czy mogę edytować wiadomości na forum CHIP.pl?
Tak. Po prostu kliknij na niebieski przycisk "Edytuj", nad swoim postem.

 

 

CENEO Kup najtaniej
Mb Quart DKH 110 Mb Quart DKH 110
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lenovo ThinkCentre M800 SFF (10FY000BPB) Lenovo ThinkCentre M800 SFF (10FY000BPB)
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Genelec 6010A Genelec 6010A
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sandisk Extreme Pro UHS-II (DSSR-329-G46) Sandisk Extreme Pro UHS-II (DSSR-329-G46)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu


Video
nowe filmy

Galerie
zdjęcia
Serwis 1
Serwis 2