Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Bezpieczeństwo

rozwiń
Strona główna Bezpieczeństwo News Darmowa, kwartalna wersja antywirusa Pandy z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

Darmowa, kwartalna wersja antywirusa Pandy z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Dziś obchodzony jest Europejski Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji Panda Security Polska przygotowała specjalną 3-miesięczną wersję programu Panda Antivirus Pro 2009.

Już po raz piąty obchodzimy w Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu, ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej. Z roku na rok do akcji przyłącza się coraz więcej organizacji i firm, propagując bezpieczeństwo w Sieci. Panda Security Polska dla wszystkich użytkowników przygotowała bezpłatną 90-dniową wersję programu Panda Antivirus Pro 2009, zaprojektowanego w oparciu o Kolektywną Inteligencję do walki z zagrożeniami internetowymi. Specjalna wersja programu dostępna jest pod adresem: http://www.pspolska.pl/mailingi/bezpiecznyinternet/index.html

Dodaj komentarz 10 komentarzy
teczowy
teczowy 2009.02.10 14:51
... promocja ... ale jaka, skoro większość antywirusów można pobrać w wersji 3miesięcznych :) ... czyżby kolejna firma z czarnym humorem ?
Sewer
Sewer 2009.02.10 15:41
Panda to najgorszy antywirus jaki znam. :/
stach01
stach01 2009.02.10 16:32
Gorąco polecan NODa - nie ma sobie równych w przedziale cenowym.
Lu
Lu 2009.02.11 01:22
A może warto dać szansę najnowszej Pandzie? Testowałem Pandę 2 lata temu i była beznadziejna. Ale widzę że obecnego Nortona i tego sprzed dwóch lat dzielą lata świetlne na korzyść najnowszego więc może podobnie jest z Pandą??
rko1
rko1 2009.02.11 11:05
Przy okazji dnia - darmowa reklama, dobrze pomyślane.
Luphis
Luphis 2009.02.12 03:18
Dobry pomysł. Inne firmy nie skorzystały, ich strata ;) . Ja nie muszę już testować, bo mam Pandę i sprawuje się dobrze, i nie zamienię już jej za żadnego innego antywira.
diorek
diorek 2009.03.02 13:26
a może Panda chce uświadamiać o zagrożeniach a nie tylko się reklamować?? pomyślałeś o tym?? bo jakoś inni producenci nie wyszli z taką inicjatywą i nie dali userom dłuższych triali...
wojtekwx
wojtekwx 2009.05.18 16:32
ściągnełem sobie już tą wersje. na razie używam Eseta ale niedługo skończy mi się licencja i na pewno skorzystam wtedy...
Gość IP: 85.222.86.* 2009.06.19 12:37
jeśli ktoś ma nienajnowszy komputer,to może pisać,że Panda to dziadostwo bo jego sprzęt nie spełnia wymogów co do tego antyvira.Ja jestem zadowolony z Pandy-wcześniej miałem Nod-a i niestety Nod wysiada,ta wersja Pandy bije go w każdym możliwym punkcie.
steffcio
steffcio 2010.02.11 19:51
@Lu
Norton zrobil postep o lata swietlne, Panda tez, ale nie tak wielka. Dlatego jestem w obozie literki N. A promo moze byc, jest okazja, fakt inne firmy olaly temat
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 10.02.2009
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3244

CENEO Kup Najtaniej
Sony KDL-32W706B Sony KDL-32W706B
Dostępny w 19 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Rollei Movieline SD 23 Rollei Movieline SD 23
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Philips Głowice do golarki HQ 8/50 Philips Głowice do golarki HQ 8/50
Dostępny w 11 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Brita Wkład filtrujący Classic 1 szt Brita Wkład filtrujący Classic 1 szt
Dostępny w 16 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Delock KABEL DISPLAYPORT (M)-DVI-I(M)24+1PIN 1M (82590) Delock KABEL DISPLAYPORT (M)-DVI-I(M)24+1PIN 1M (82590)
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu