Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Bezpieczeństwo

rozwiń
Strona główna Bezpieczeństwo News Darmowa, kwartalna wersja antywirusa Pandy z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

Darmowa, kwartalna wersja antywirusa Pandy z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Dziś obchodzony jest Europejski Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji Panda Security Polska przygotowała specjalną 3-miesięczną wersję programu Panda Antivirus Pro 2009.

Już po raz piąty obchodzimy w Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu, ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej. Z roku na rok do akcji przyłącza się coraz więcej organizacji i firm, propagując bezpieczeństwo w Sieci. Panda Security Polska dla wszystkich użytkowników przygotowała bezpłatną 90-dniową wersję programu Panda Antivirus Pro 2009, zaprojektowanego w oparciu o Kolektywną Inteligencję do walki z zagrożeniami internetowymi. Specjalna wersja programu dostępna jest pod adresem: http://www.pspolska.pl/mailingi/bezpiecznyinternet/index.html

Dodaj komentarz 10 komentarzy
teczowy
teczowy 2009.02.10 14:51
... promocja ... ale jaka, skoro większość antywirusów można pobrać w wersji 3miesięcznych :) ... czyżby kolejna firma z czarnym humorem ?
Sewer
Sewer 2009.02.10 15:41
Panda to najgorszy antywirus jaki znam. :/
stach01
stach01 2009.02.10 16:32
Gorąco polecan NODa - nie ma sobie równych w przedziale cenowym.
Lu
Lu 2009.02.11 01:22
A może warto dać szansę najnowszej Pandzie? Testowałem Pandę 2 lata temu i była beznadziejna. Ale widzę że obecnego Nortona i tego sprzed dwóch lat dzielą lata świetlne na korzyść najnowszego więc może podobnie jest z Pandą??
rko1
rko1 2009.02.11 11:05
Przy okazji dnia - darmowa reklama, dobrze pomyślane.
Luphis
Luphis 2009.02.12 03:18
Dobry pomysł. Inne firmy nie skorzystały, ich strata ;) . Ja nie muszę już testować, bo mam Pandę i sprawuje się dobrze, i nie zamienię już jej za żadnego innego antywira.
diorek
diorek 2009.03.02 13:26
a może Panda chce uświadamiać o zagrożeniach a nie tylko się reklamować?? pomyślałeś o tym?? bo jakoś inni producenci nie wyszli z taką inicjatywą i nie dali userom dłuższych triali...
wojtekwx
wojtekwx 2009.05.18 16:32
ściągnełem sobie już tą wersje. na razie używam Eseta ale niedługo skończy mi się licencja i na pewno skorzystam wtedy...
Gość IP: 85.222.86.* 2009.06.19 12:37
jeśli ktoś ma nienajnowszy komputer,to może pisać,że Panda to dziadostwo bo jego sprzęt nie spełnia wymogów co do tego antyvira.Ja jestem zadowolony z Pandy-wcześniej miałem Nod-a i niestety Nod wysiada,ta wersja Pandy bije go w każdym możliwym punkcie.
steffcio
steffcio 2010.02.11 19:51
@Lu
Norton zrobil postep o lata swietlne, Panda tez, ale nie tak wielka. Dlatego jestem w obozie literki N. A promo moze byc, jest okazja, fakt inne firmy olaly temat
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 10.02.2009
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3237


Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
ASUS R500VD-SX710H ASUS R500VD-SX710H
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HP LASERJET 3392MFP HP LASERJET 3392MFP
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Dell Vostro 3560 (Vostro0379) Dell Vostro 3560 (Vostro0379)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
BRAUN Series 1 190s-1 BRAUN Series 1 190s-1
Dostępny w 33 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu