Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Dostęp do Internetu Znamy ceny Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

Najtańsze pakiety zaczynają się już od 29 złotych.

Znamy ceny Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

Wiemy już ile zapłacimy za usługi LTE przygotowane przez Cyfrowy Polsat. Oferta, w ramach jednej opłaty abonamentowej, obejmuje modem Huawei E398 i dostęp do sieci LTE i, dodatkowo, HSPA+.

 

Internet od Cyfrowego Polsatu w LTE
Internet od Cyfrowego Polsatu w LTE

Użytkownicy mają do wyboru cztery pakiety danych, dostosowane do różnych potrzeb odbiorców. Internauci korzystający z zasobów Sieci jedynie w podstawowym zakresie – odbieranie maili, przeglądanie www, korzystanie z komunikatorów – zapewne wybiorą pakiet 3 GB w cenie 29 zł. Droższy o 10 złotych jest pakiet średniej wielkości – 5 gigabajtów. Dla wymagających użytkowników dostępny będzie pakiet 10 GB za 69 zł. Dostępny jest jeszcze pakiet 25 GB, ale kosztuje on 99 złotych.

Dodatkowo, każdy użytkownik Internetu LTE Cyfrowego Polsatu będzie miał do dyspozycji opcję „Darmowe noce”, czyli 50 GB do wykorzystania w godzinach 00:00 – 8:00. Dla osób aktywnie korzystających z zasobów sieci przygotowano także jednorazowy pakiet danych o wielkości 1 GB, do wykorzystania przez całą dobę, w cenie 15 zł.

Klienci mogą wybierać pomiędzy umową na 12 i 24 miesiące. Przez pierwszych 7 dni mogą testować usługę i bez ponoszenia dodatkowych kosztów podjąć decyzję o kontynuowaniu umowy.

kris1st
kris1st 2011.08.30 16:24
nic wielkiego
tylko czysta sciema klienta
Szemot
Szemot 2011.08.30 16:50
Jakaś konkurencja to ma byc? KOszt jak net w sieciach komórkowych. A to, że szybszy? Dla kogo. Dla mieszkańców śródmieścia i ochoty w Warszawie bo dalej już będzie słabszy zasięg wiec i wolniejszy transfer? A jesli już będziemy mieli nasz 50MB internet to co na nim zrobimy mając takie limity. Jeśli ktoś sprawdza poczte, FB i wiadomości na Chip czy onet to mu starczy zwykła sieć EDGE A jesli ma wieksze potrzeby przykłądowo filmiki na Youtube to 3GB szybko się skonczy zwłąszcza jesli to będa filmiki w HD
Gość IP: 79.186.31.* 2011.08.30 16:50
Jakaś mizeria.
Miałbym przeliczać, ile GB jeszcze mogę ściągnąć?
A i ceny nie zachwycają.
Gość IP: 93.89.240.* 2011.08.30 16:50
nie powinno byc zadnych limitow ilosciowych, roznica powinna byc w predkosci. lipka
toudi
toudi 2011.08.30 17:01
te 3GB sciagna w 15min i bedzie trzeba czekac do przyszlego miesiaca na nowy transfer :p
przeczy to sensowi posiadania lacza LTE..
misiek110
misiek110 2011.08.30 17:33
Mapa zasięgu http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/mapa-zasiegu.cp .
Powiem tak. Ostatnio kiedy pisali na chip.pl o lte to śmiałem się że w takim mieście gdzie ja mieszkam nie bedzie 4G...... myliłem się. A teraz proszę mi podać gdzie mam lepsze warunki (fakt najlepiej by było gdzyby w ogóle nie było limitów danych tylko szybkości tak jak kolega napisał). Gdzie? W plusie? A może w t-mobile> lub Orange (u mnie nie ma zasięgu t-mobile i orange). Pozostał jeszcze play.

Dziękuję ;)
Gość IP: 80.51.79.* 2011.08.30 17:34
Wniosek - w ciągu dnia pracujesz, a ciągniesz w nocy. ;-) ja tam więcej niż 50 gb w miesiącu nie uciągnę.
Jotgie
Jotgie 2011.08.30 17:42
Nie wiem, jaki jest sens oferowania 3 Gb w 4G (bo raczej pod taką nazwą znamy LTE). Taka ilość determinuje określone działania w sieci a do tego spokojnie wystarczy "zwykła" sieć.
Gość IP: 83.4.15.* 2011.08.30 17:45
Dzieci neostrady nie pamiętają, że na początku na łączach TPsa też były limity danych. Jak dla mnie ceny rewelacja za pierwszą firme z LTE. Jeszcze nie dawno płaciłem 200zł za DSL. W dużym mieście macie wybór,ja mam tylko jedno firme do wyboru na wsi.
Gość IP: 109.74.110.* 2011.08.30 18:00
ja jednak liczyłem na lepszą ofertę, ale oni dobili cenowo do reszty rynku, spychając usługę do roli internetu mobilnego, a tu konkurencja jeśli chodzi o zasięg to bije na głowę
Jako łącze będące alternatywą dla łącza stacjonarnego to się nie nadaje, bo wolę troche wolniej, ale bez limitu
..ciekawe jest, czy uruchomili bezpłatnie dostęp do internetu o prędkości 256kb;s w zasięgo LTE, podobno był to warunek uzyskania koncecji
Gość IP: 86.30.237.* 2011.08.30 19:11
sciagniesz 1.5GB - wyslesz 1.5GB i = ........... 3GB :)))

a klient potem burzy ze sciagnal tylko 1.5GB i mu sie limit 3GB sciagnal :D

Tak tak panocki - wala was w odbyt ze az iskry leca
Gość IP: 83.15.210.* 2011.08.30 19:21
tp s.a dostanie po d...e , i dobrze !!!
Gość IP: 79.191.1.* 2011.08.30 19:24
Można poprosić w Polsacie o duplikat karty SIM by jedną mieć w telefonie do dzwonienia i HSPA+, a drugą do modemu z LTE?
Gość IP: 83.15.210.* 2011.08.30 19:24
Przyszłość tylko w internecie bezprzewodowym , kable miedziane to przeżytek !
Gość IP: 83.15.210.* 2011.08.30 19:29
LTE a kabel miedziany to jak GSM do tel. stacjonarnego !
Gość IP: 89.68.180.* 2011.08.30 22:33
zawiedli na całej linii Coś czuje, że to zabieg celowy a spowodowany jest brakiem stabilności... Solorz obiecał oglądanie filmów i TV... Za 2 - 3 lata zapewne tak będzie... Póki co kicha ...
tomek7578
tomek7578 2011.08.30 22:55
pic na wodę foto montaż, i tyle
Gość IP: 87.251.241.* 2011.08.31 00:07
Co niektórzy zapomnieli że np. neo też miało limity na początku i to jakie 5-10-15GB
_artur_
_artur_ 2011.08.31 00:29
Miałem internet w Sferi - innej firmie zależnej od właściciela cyfrowego Polsatu i teraz już wiem - nigdy więcej internetu radiowego w roli łącza głównego i nigdy więcej limitów w ściągniętych giga na łączu głównym - kabel rządzi!!! :)
Gość IP: 77.115.208.* 2011.08.31 06:46
Koszt aktywacji 200 zł - lekka przesada, na naiwnych liczą :) Takich co to umów nie czytają. W najniższym abonamencie pierwsza faktura to 230 zł. Nie jeden się ucieszy zapewne :)
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 30.08.2011
Tagi producenckie: cyfrowy polsat
ŹRÓDŁO: Cyfrowy Polsat
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 18895
CENEO KUP NAJTANIEJ
Roccat Kova Roccat Kova
Dostępny w 13 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Rotel RC-1580/RB-1582 Rotel RC-1580/RB-1582
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Corsair 4GB DDR3 SODIMM 1333MHz CL9 (CMSA4GX3M1A1333C9) Corsair 4GB DDR3 SODIMM 1333MHz CL9 (CMSA4GX3M1A1333C9)
Dostępny w 10 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Creative Sound Blaster XFI Titanium HD (70sb127000001) Creative Sound Blaster XFI Titanium HD (70sb127000001)
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu