Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci E-handel Zakładanie sklepu internetowego w banalny sposób

Extended Sites, czyli wyjątkowo łatwy e-handel.

Zakładanie sklepu internetowego w banalny sposób

Extended Sites to darmowe uruchomienie i obsługa sklepu internetowego znajdującego się na stronie konkretnego portalu czy serwisu internetowego i możliwość szybkiego i prostego zakupu książki czy płyty CD przez użytkowników serwisu, bez konieczności przechodzenia na stronę specjalistycznego sklepu.

 

Zainteresowani Extedned Sites?
Zainteresowani Extedned Sites?

Właściciele stron www uzyskują dodatkową funkcjonalność swojego serwisu. Zachowując swoją domenę, layout i przede wszystkim niezależność mogą przedstawić bogatą ofertę handlową.

Sklepy internetowe, które współpracują na zasadzie Extended Site z Dom Handlowy S.A., są w pełni dostosowane graficznie do wyglądu serwisu, pod którego domeną funkcjonują, dzięki czemu stanowią jego integralną część.

Usługa extended sites zapewnia właścicielom serwisów lub portali możliwość zaoferowania swoim użytkownikom szerokiego asortymentu handlowego, przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowej domeny, layoutu i niezależności. Dzięki wykorzystaniu usługi extended sites serwisy lub portale internetowe zyskują nową funkcjonalność, natomiast ich właściciele – dodatkowe potencjalne źródło przychodów.

Współpraca z Dom Handlowy S.A. daje dostęp do 170 tys. produktów. Jest to oferta skierowana głównie do serwisów posiadających ruch, które chcą go monetyzować poprzez własny sklep.

Użytkownicy, dzięki usłudze extended sites, mogą robić zakupy bez konieczności opuszczania serwisu, w którym się aktualnie znajdują. Dom Handlowy S.A. zapewnia właścicielom serwisów lub portali:

  • narzędzia integracyjne
  • wyszukiwarkę z engine NetSprint.pl
  • obsługę logistyczną klientów sklepu internetowego
  • Biuro Obsługi Klienta
  • udostępnienie własnych serwerów i łącz

Usługobiorca ma po swojej stronie tylko promocję sklepu, w czym często wspiera go dostawca, bo promując ten sklep promuje de facto siebie.  Sklep to pośrednik dostawcy usługi na drodze do klienta. Asortyment wybieramy taki jak chcemy – albo wszystko, co jest w ofercie, albo wybrane elementy (np. tylko książki i płyty albo tylko ubrania).

Ci, którzy zakładają sklep w witrynie już istniejącej i generującej duży ruch mają łatwej, bo ten ruch już im daje klientów, zaś ci, którzy stawiają specjalnie witrynę po to aby otworzyć na niej sklep musza się promować – w Internecie, na forach, na blogach, i tak dalej.

Jeśli na witrynie jest już ruch i potencjał szybkiego zwrotu z inwestycji, to wdrożenie usługi jest za darmo. Ale dla nowego partnera, który tylko stawia sklep koszt to 500-3000 zł. Ten koszt może zostać zwrócony jeśli partner szybko osiągnie określone obroty i zacznie szybko zarabiać.

Dodaj komentarz 2 komentarze
Gość IP: 178.56.146.* 2012.06.04 18:34
artykuł sponsorowany, fuj..
tryamsi
tryamsi 2015.01.08 17:32
super, po czytać reklamę?

a jak tak, wtedy zareklamuję platformą z której korzystam sky-shop, tak-ta-ta-ta-ta-ta
AUTOR: jan głowacz
DODANO: 04.06.2012
Tagi: e-handel
Tagi producenckie: dom handlowy
ŹRÓDŁO: Dom Handlowy
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1593
CENEO KUP NAJTANIEJ
ELECTROLUX EOA 5551 AOZ ELECTROLUX EOA 5551 AOZ
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Zooplus Kuweta dla kota Modkat - Czarna kuweta Zooplus Kuweta dla kota Modkat - Czarna kuweta
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Philips EasySpeed GC1026/30 Philips EasySpeed GC1026/30
Dostępny w 39 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Overmax Newbase 3 Niebieski Overmax Newbase 3 Niebieski
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu