Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Bezpieczeństwo

rozwiń
Strona główna Bezpieczeństwo News Wielka awaria na Allegro: ludzie logują się na cudze konta

Ot, taka wpadka.

Wielka awaria na Allegro: ludzie logują się na cudze konta

Jeśli aktualnie nie możecie połączyć się ze stroną allegro.pl, to uspokajamy: to tylko awaria serwisu i za kilka godzin wszystko wróci do normy. Niemniej jednak, to jedna z tych śmiesznych awarii.

 

Otóż dzisiaj, niektórzy użytkownicy serwisów Allegro.pl i OLX.pl odkryli, że logując się z użyciem swoich danych, otrzymują dostęp do cudzego konta. Zanim Allegro zdążyło zareagować, niektórzy złośliwi użytkownicy, którzy doświadczyli mieszania sesji mieli czas, żeby co nieco napsocić na nie swoim koncie - czytelnik, który skontaktował się z serwisem Niebezpiecznik.pl twierdzi na przykład, że osoba która zalogowała się przez przypadek na jego konto zakończyła przed czasem aukcje wystawionych przez niego przedmiotów.

 

Dla świętego spokoju radzimy nie logować się na swoje konto na Allegro, dopóki portal nie poinformuje, że poradził sobie z błędem w 100% i że wszystko już wróciło do normy.

Dodaj komentarz 13 komentarzy
Gość IP: 87.114.20.* 2016.01.19 16:06
JESLI ja bym sie zalogowal do takiego portalu jak Allegro SWOIM haslem i loginem i zobaczylbym tam jakies przedmioty tam - TAK SAMO bym je pokasowal!!!
I NIEBYLOBY TO ZLOSLIWE! Gdyz myslalbym iz sprzedaje cos czego NIEPOSIADAM!
Gość IP: 217.67.221.* 2016.01.19 16:16
^ up ^

true. no moze bym sprawdzil loginy, moje allegro itd
Gość IP: 83.29.152.* 2016.01.19 19:49
Nie widzę w tej awarii nic "śmiesznego". <_<
Gość IP: 89.228.100.* 2016.01.19 20:19
Dzwonił ktoś do nich w tej sprawie :)))
Gość IP: 91.240.238.* 2016.01.20 07:38
Myślę IZ pokasowałbyś TEMU że jesteś zwykły burak, Kasztan i do tego fanboy Apple.
Gość IP: 91.208.10.* 2016.01.20 10:04
Pęd korporacji, by być ciągle "trendy" i w czołówce rynku, jest tak wielki, że bezpieczeństwo jest traktowane jak przykry obowiązek. Liczy się tylko kasa, kasa, kasa... Sam osobiście znalazłem krytyczny błąd bezpieczeństwa w mBanku (na razie nie ujawniam...).
Tylko patrzeć, jak firmy zaczną dodawać do regulaminów klauzule, że nie odpowiadają za skutki takich błędów.... :(
hermanx
hermanx 2016.01.20 12:02
Żeby mi tam nie powłazili i nie nakupili wibratorów bo mi sie znowu zlecą na łeb śledczy.
Gość IP: 83.20.78.* 2016.01.20 13:13
@hermanx 2016.01.20 12:02

Nie myśl o wibratorach.
Pomyśl, że właśnie kupiłeś/sprzedałeś kilka luksusowych samochodów. :D

hermanx
hermanx 2016.01.20 19:27
E tam, w związku z zaistniałą sytuacją łatwo będzie odkręcić takie nieporozumienia :)
acomp
acomp 2016.01.20 22:22
Czy wysyłano za darmo towar do klientów?
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.20 23:58
ale zapłon - grubo po fakcie
Gość IP: 79.189.52.* 2016.01.22 10:46
W przypadku małej firmy to by zaraz wygwizdali a przy takiej jak allegro to na wesoło tłumaczą awarie. ŻĘNADA!
Gość IP: 213.146.59.* 2016.02.16 23:38
Przez ten b...., uciekło mi parę okazji.:-(
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 19.01.2016
Tagi producenckie: allegro
Tagi modelu: allegro.pl, olx.pl
ŹRÓDŁO: allegro
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 16210

CENEO Kup Najtaniej
Antonio Puig Quorum Silver Woda toaletowa 100 ml spray Antonio Puig Quorum Silver Woda toaletowa 100 ml spray
Dostępny w 10 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
WoW FULL Pack  WoW + 30 dni + wszystkie dodatki WoW FULL Pack WoW + 30 dni + wszystkie dodatki
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hi-Power Baterie do odkurzaczy iRobot Roomba 580 (ROOMBA-500) Hi-Power Baterie do odkurzaczy iRobot Roomba 580 (ROOMBA-500)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AEG RA 5520 AEG RA 5520
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Whitenergy E14 18 SMD 3014 2W 8497 Whitenergy E14 18 SMD 3014 2W 8497
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu