Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Komunikacja Komunikator Śledzik od nasza-klasa.pl

nasza-klasa.pl

Komunikator Śledzik od nasza-klasa.pl

Według niepotwierdzonych informacji, już za miesiąc na polskim rynku pojawi się nowy komunikator Śledzik.pl. Autorem aplikacji będzie… nasza-klasa.pl.

Portal nasza-klasa.pl cały czas się rozwija. Być może wkrótce z tym portalem społecznościowym zostanie zintegrowany… komunikator internetowy, oparty na protokole Jabber. Władze serwisu pracują ponoć również nad serwisem mikroblogowym. Informacje te potwierdzają zarówno programiści, jak i ogłoszenia z propozycjami pracy, jakie umieszcza u siebie nasza-klasa.pl.

Komunikator ma nazywać się Śledzik.pl i zadebiutować już w przyszłym miesiącu. Portal nie potwierdza tych doniesień.

Dodaj komentarz 20 komentarzy
Gość IP: 10.10.0.* 2009.07.16 11:22
Durniejszej nazwy nie można było wymyślić...
Gość IP: 10.10.0.* 2009.07.16 11:53
śmiech na sali.. hahah "Hej stary podaj numer Twojego śledzika to do Ciebie zaklikam" hahah :P
Gość IP: 10.10.0.* 2009.07.16 11:56
komunikator "śledzik"
blog "przepojka"
do tego portal informacyjny "procenciki"
i można imprezować z naszą klasą ;p
maczo1992
maczo1992 2009.07.16 12:22
Nie no ludzie mają kredki w głowie :P
Misiaque
Misiaque 2009.07.16 12:49
Do komentatora wyżej: śmiech na sali to również utożsamianie wszystkiego z GG/ICQ. W jabberze nie ma numerów.
Sewer
Sewer 2009.07.16 13:12
Nazwy jakby nie było dziwne.
Gość IP: 10.10.0.* 2009.07.16 13:26
Z tego może bedzie pożytek. Rozpropaguje sie protokół jabber, a to całkiem pozytywne. Mam tylko nadzieję że nie zamkną go tak jak w przypadku tlena.
Gość IP: 10.10.0.* 2009.07.16 13:28
Misiaque: e tam może być dowolny ciąg znaków więc numer też może być
Gość IP: 10.10.0.* 2009.07.16 13:52
Dla informacji redakcji XMPP to protokol, a Jabber to technologia wykorzystujaca protokol XMPP
Hotek
Hotek 2009.07.16 14:40
Ludzie,Ludzie!
Bez przesady...;/ przecież to już żałosne się robi...te eurogąbki, prezenty, a teraz ten sledz...;/
I to wszystko dla tych dzieciaków co tam siedzą 24/7 i oceniają "sw33!"

Pozdrawiam!
pl_m
pl_m 2009.07.16 14:43
NK sie rozwija, no nie żartujcie. Wszystko co robią to tylko myślą co wstawić jeszcze na strone żeby dalo się zarobić
ryniek
ryniek 2009.07.16 16:31
"śmiech na sali.. hahah "Hej stary podaj numer Twojego śledzika to do Ciebie zaklikam" hahah :P"

jesteś głupi gościu, lepiej się nie odzywaj.
wojtekwx
wojtekwx 2009.07.16 21:16
nasza-klasa non stop wprowadza jakieś nowości w działalności swojego portalu... jeszcze niedawno wprowadzili Eurogąbki a teraz Śledzik... mi to się bardziej kojarzy ze śledzeniem kogoś niż rozmową... ale nazwa jest dość chwytliwa... najważniejsze, żeby dobrze działał i nie było takich problemów jak z GG...
steffcio
steffcio 2009.07.17 09:19
masakrycznie, pewnie nazwe na imprezie wymyslili :D
Gość IP: 83.2.139.* 2009.07.17 10:26
za wszystko zapłacisz eurogołąbkiem ;)
Gość IP: 80.192.82.* 2009.07.17 12:19
W nazwie chyba chodzi o to, ze bedziesz mogl sledzic co robia znajomi. Nawet cieszy mnie ten projekt, bo n-k ma naprawde dobrych programistow i milion pomyslow. Na pewno bedzie latwiej o nowa funkcie w sledziku niz gadu-gadu. Na przyklad nowy status do gg dodano prawie po dekadzie istnienia. W naszej klasie natomiast funkcjonalnosc i nowosci sa dodawane regularnie. Swietny pomysl :)
Gość IP: 213.238.122.* 2009.07.17 12:31
Dobre:)
Chyba dyrektor marketingu w nk bawi się w marketing wirusowy:)
Szkoda tylko że poza jego kolegami z branży nikt nie czyta takich serwisów. Jeśli chce przygotować użytkowników do zmian może niech zrobi to w lepszy sposób - np. dalej jeździ po konferencjach, piszę blipa i bloga:) niesamowita strategia marketingowa człowieka bez pojęcia:)
Gość IP: 89.79.138.* 2009.07.20 16:33
chyba juz nie macie co robic z tym portalem . !
co chwile cos zmieniacie .
Pozatym dla mnie jest to durna nazwa jakis sledzik.pl
jak nasza klasa to naszaq klasa . Nie wiem do czego ta nazwa jest podobna . !
Gość IP: 89.79.138.* 2009.07.20 16:34
chyba juz nie macie co robic z tym portalem . !
co chwile cos zmieniacie .
Pozatym dla mnie jest to durna nazwa jakis sledzik.pl
jak nasza klasa to naszaq klasa . Nie wiem do czego ta nazwa jest podobna . !
xnorbert
xnorbert 2009.09.15 18:06
Nasza klasa
jest o wiele lepsza.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 16.07.2009
ŹRÓDŁO: IDG.pl
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2984
CENEO KUP NAJTANIEJ
Benro NA APARAT BENRO BEYOND S40 (8903) Benro NA APARAT BENRO BEYOND S40 (8903)
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
REVELL USS Missouri MR-5092 REVELL USS Missouri MR-5092
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Creative H7 Gaming czarne z mikrofonem (70GH033000000) Creative H7 Gaming czarne z mikrofonem (70GH033000000)
Dostępny w 12 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Rozszerzona opieka serwisowa 3 LATA -Canon EOS 70D BODY Rozszerzona opieka serwisowa 3 LATA -Canon EOS 70D BODY
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu