Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Komunikacja Microsoft chce zapełnić Internet miłością

Wykorzysta do tego „ostatniego” Beatlesa, samego Paula McCartney'a!

Microsoft chce zapełnić Internet miłością

Idzie wiosna, wkrótce Walentynki… czas to wykorzystać. Również marketingowo. A firma Microsoft postawiła na nie byle jaką reklamę. Do Skype’a trafia nowy zestaw emoji, za których udźwiękowienie odpowiada sam Paul McCartney.

Microsoft nawiązał współpracę z Sir Paulem McCartneyem, która ma na celu zwiększenie sympatii do Skype’a, a więc komunikatora internetowego Microsoftu. Nie bez powodu: niegdyś unikalny i bezkonkurencyjny, aktualnie ma bardzo mocną konkurencję ze strony innych firm. Zarówno jako aplikacja do dzwonienia i wideorozmów, jak i wiadomości tekstowych.

Dlatego też z okazji nadciągającej wiosny i Walentynek postanowiła o sobie przypomnieć poprzez nowy zestaw emotek Emoji, tym razem związanych z miłością. Samo to nie jest niczym szczególnym, do Skype’a co rusz są dodawane nowe Emoji. Ale tym razem za udźwiękowienie emotek odpowiada nikt inny jak sam Paul McCartney. Zobaczcie, jak wyglądała jego praca:

Wszystkie wersje Skype’a (Windows, OS X, Android, iOS) są już aktualizowane o omawiany zestaw.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
binary
binary 2016.02.10 21:09
Wiedza jak wydawac pieniadze na bezsensowne rzeczy.
Gość IP: 46.76.44.* 2016.02.10 23:13
Przecież oni pałają miłością (do pieniądza) od kilku dekad :-D
Gość IP: 83.31.203.* 2016.02.11 01:10
Microsoft i miłość :D

Może do 9-letnich chłopców?

Zasady dotyczące składania ofiar dziwnie przypominają instrukcje czarnej magii Alistaira Crawleya, jak to idealnie nadają się do tego “inteligentni” biali 9-letni chłopcy.

Alister Crawley.

Słabi jesteście. Powinniście szczepionki propagować. Żółty tydzień się zaczyna!

a.. pewnie jutro będzie epatować.


@ binary 2016.02.10 21:09
Wiedza jak wydawac pieniadze na bezsensowne rzeczy.

> w ogóle wydawać pieniądze na rzeczy to szaleństwo. a niepotrzebne... to obłęd!

Namawianie ludzi, to rozbudowany system, m.in. tu......
Gość IP: 213.17.137.* 2016.02.11 07:54
@Gość IP: 83.31.203

Haha. A Ty co? Na kwasie? XD
Gość IP: 77.176.61.* 2016.02.11 08:32
No cóż. Widowsem 10 się nie udało to czym trzeba zapełnić.
Gość IP: 83.28.147.* 2016.02.11 09:45
Powinni utworzyć Ministerstwo Miłości.
Gość IP: 83.28.147.* 2016.02.11 09:45
Powinni utworzyć Ministerstwo Miłości.
acomp
acomp 2016.02.12 16:49
Lubię Skype'a i Paula Mc Cartneya i nie przeszkadza mi ten duet a wręcz odwrotnie!
Gość IP: 77.252.46.* 2016.02.12 22:11
Miłość Microsoftu bywa bardzo zaborcza...
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 10.02.2016
Tagi producenckie: microsoft
Tagi modelu: microsoft skype
ŹRÓDŁO: Microsoft
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1581
CENEO KUP NAJTANIEJ
Nowa Gala Magma Mg 01 Biała Natura 30x60 Nowa Gala Magma Mg 01 Biała Natura 30x60
Dostępny w 28 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Dell 17-7737 (7737-5955) Dell 17-7737 (7737-5955)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sennheiser HD 215 II Sennheiser HD 215 II
Dostępny w 21 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MODECOM VOLCANO 750 – 120mm FAN (ZAS-MC85-SM-750-ATX-VOLCANO) MODECOM VOLCANO 750 – 120mm FAN (ZAS-MC85-SM-750-ATX-VOLCANO)
Dostępny w 17 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu