Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Mapy internetowe Google Widok Ulicy w największych polskich miastach!

Już nie tylko łódzka Piotrkowska: największe miasta w Polsce zapraszają na wirtualny spacer!

Google Widok Ulicy w największych polskich miastach!

Usługa Widok Ulicy była przez nas długo wyczekiwana, pozwala bowiem na wirtualny spacer w dowolnym miejscu Polski. Co prawda, póki co, możemy zwiedzić wyłącznie centra największych miast, ale i tak ciężko nam się zabrać do pracy…

'A na te aparaty to papiery panowie macie?'
"A na te aparaty to papiery panowie macie?"

Aby skorzystać z usługi Google Widok Ulicy, należy uruchomić w przeglądarce Mapy Google, a następnie przeciągnąć za pomocą myszki widocznego na mapie żółtego ludzika na daną ulicę. Jeżeli owa ulica jest już dostępna w usłudze, w momencie chwycenia kursorem owego ludka, będzie zaznaczona na niebiesko.

Widok Ulicy to miliony dookólnych zdjęć wykonanych przez Google’a. Oznacza to, że co kilka metrów robione jest zdjęcie obejmujące widok w 360 stopniach, dzięki czemu internauta może „stanąć” w danym miejscu, a następnie się rozejrzeć.

Dziś, na konferencji Google’a, spróbujemy się dowiedzieć kiedy będą kolejne miasta i rejony.

Dodaj komentarz 11 komentarzy
Szemot
Szemot 2012.03.22 11:44
Zdjęcia robione ubiegłego lata. Ciekawe czy widać obrońców krzyża :-D
Gość IP: 62.23.212.* 2012.03.22 12:09
Ten cyrk z krzyzem byl w 2010
Gość IP: 87.116.245.* 2012.03.22 12:12
Nie tylko miast, moja wioska również została dodana ;)

--> Muchówka, w powiecie bocheńskim.
Gość IP: 37.31.111.* 2012.03.22 12:27
Fajna sprawa, mozna sobie obejrzec jak faktycznie wyglada adres pod ktory chcemy trafic.
Gość IP: 62.179.0.* 2012.03.22 13:06
Przez Katowice tylko przemknęli autostradą A4.

Pozdrawiam, Marcin.
Gość IP: 95.49.246.* 2012.03.22 14:20
W roku 2012 My Obrońcy Krzyża i Ci co domagają się prawdy Smoleńskiej - obiecujemy że przed pałacem komorowskiego będziemy 10 kwietnia znowu. Niech żyje Wielki Jarosław Kaczyński - PRAWDZIWY POLAK I PATRIOTA!!!!!
Gość IP: 89.73.219.* 2012.03.22 15:36
A Bóg by go skarał!
Gość IP: 109.224.143.* 2012.03.22 16:04
Jakie miasta? Choćby słowo o jakiś miastach? Które to te miasta o których mowa w tytule?? Co to kurka jest? Kolejne lenistwo Anusiaka!
wojtekiki
wojtekiki 2012.03.22 16:59
Fajnie, szkoda tylko, że nie ma GOP-u. I przede wszystkim powinni zaktualizować mapy, bo brakuje wielu autostrad otwartych w zeszłym roku, a potem się brać za StreetView.
Gość IP: 83.5.61.* 2012.03.22 21:41
We Wrocławiu chyba tylko pod studzienki nie pozaglądali :)
Celorek
Celorek 2012.03.23 11:35
Warszawa jest calutka - wszystkie (nawet najmniejsze) ulice.
Rewelacja:)
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 22.03.2012
Tagi producenckie: google
ŹRÓDŁO: Google
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3751
CENEO KUP NAJTANIEJ
Beko CSA 21020 Beko CSA 21020
Dostępny w 55 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Logitech Bezprzewodowa klawiatura Logitech Bezprzewodowa klawiatura
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
DELL E1913S DELL E1913S
Dostępny w 21 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Bowens BW 4820 zestaw 2 x Gemini 500R + Travel Pak Bowens BW 4820 zestaw 2 x Gemini 500R + Travel Pak
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Bosch MCM 4200 Bosch MCM 4200
Dostępny w 57 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu