Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Media strumieniowe W YouTube obejrzysz całe filmy za darmo. Legalnie!

Google YouTube

W YouTube obejrzysz całe filmy za darmo. Legalnie!

Najpopularniejszy serwis wideo, czyli YouTube, dodaje 400 pełnometrażowych filmów do swoich zasobów, tworząc zupełnie nową kategorię „Filmy”.

Na YouTube’ie będzie można obejrzeć ponad 400 pełnometrażowych filmów, za darmo i w całości. Tytuły umieszczone w dziale Filmy mają „tworzyć stale rozrastającą się bibliotekę filmu, składając się zarówno na starsze hity, kultowe klasyki, jak i na nowoczesne produkcje”.

Google ogłosiło również rozpoczęcie współpracy z brytyjskim serwisem blinkbox, który agreguje filmy i programy telewizyjne. Jej zasoby będą również dostępne na YouTube’ie.

Warto przypomnieć, że istnieje już teraz podwitryna Programy, na której znajdziemy licencjonowane programy telewizyjne.

Dodaj komentarz 16 komentarzy
Gość IP: 83.8.56.* 2010.08.27 14:54
Gdyby jeszcze polskie napisy do filmów dodali albo dubbing to byłaby alternatywa dla programu TV.
Gość IP: 109.197.171.* 2010.08.27 14:59
unavailable in your country
Gość IP: 83.6.31.* 2010.08.27 15:56
repertuar to chyba spóźniony żart primaaprilisowy
Gość IP: 87.205.205.* 2010.08.27 16:21
a, co? chciałeś Avatara za free?
ruth
ruth 2010.08.27 17:36
Coś na miarę "Requiem dla snu" raczej się tam nie znajdzie, a seria "Zabili go i uciekł" lub bajki w stylu "Avatara" są dla trochę młodszych dzieci niż ja.
js
js 2010.08.27 20:22
Nie wszystkie za darmo. Niektore mozna wypozyczyc za oplata a zobaczyc tylko niewielki fragment.
Gość IP: 91.142.236.* 2010.08.28 10:47
A ja zaplacilem za Ipla rok z gory i tez zadnego filmu nie moge obejrzec :P Wlasciwie to 90% materialu nie moge bo nie mieszkam w Polsce. Ten serwis bylby idelany dla polakow za granica ale widac nie taki jest "target" dla Ipla :D Pies ich wachal
bogdanos
bogdanos 2010.08.30 00:01
sprawdzałem, nie ma żadnych filmów, którę da się obejrzeć, nic ciekawego, wszystko taki byle co, nawet w TV tych filmów nie puszczali
bogdanos
bogdanos 2010.08.30 00:04
a filmy z jackie chan, są stare, i też nie da się oglądać
arkadek82
arkadek82 2010.08.30 10:46
dzięki temu można legalnie obejrzeć cycki na youtube - a jak wiadomo - są cycki - jest okejka
Gość IP: 83.175.178.* 2010.08.30 11:37
To jest test technologiczny a nie darmowa wypożyczalnia wideo! Tak jak tu ktoś napisał, spodziewałeś się Avatara w HD3D za darmo i bez reklam???

To jest informacja dla ludzi i producentów: potrafimy pokazywać filmy w FullHD (jakość jeszcze wzrośnie jak ludzie będą mieli szybsze łącza), potrafimy pokazywać pełnometrażowe filmy, potrafimy dokładać reklamy, mamy CheckOut. Jesteśmy zainteresowani żeby ktoś zrobił wypożyczalnie filmów video za pomocą naszego serwisu - wy udostępnicie treść, my infrastrukturę (i policzmy sobie za to 30% waszych dochodów).

Klienci będą mogli sobie zapłacić i obejrzeć dowolny film - takie VoD tylko bardziej pewne niż konkurencja. To zapewne potrwa lata, ale IMHO tak właśnie będzie wyglądać oglądanie filmów w przyszłości. Dla buntowników pozostaje oczywiście p2p ;-)
Gość IP: 62.111.178.* 2010.08.30 15:07
YT nie ma juz racji bytu i mam nadzieje ze ten portal video niedługo padnie . wolę nie wiem IPLę itp tam mogę obejrzeć serial jak zapomnę w tv a na yt no sory poszatkowany na 15 minuty film w jakości szmatki do podłogi w garażu
Gość IP: 77.253.217.* 2010.08.30 15:26
arkadek82 - hell yeah!

"sprawdzałem, nie ma żadnych filmów, którę da się obejrzeć, nic ciekawego, wszystko taki byle co, nawet w TV tych filmów nie puszczali"

- "noc żywych trupów", "metropolis"? Takie byle co? Na start wystarczy.


Nad napisami zdaje się pracują, np. sprawdźcie "Home". Ma angielskie napisy, które można z automatu przetłumaczyć na polski. Przydałaby się integracja z napi :)
Gość IP: 95.178.76.* 2011.01.09 14:01
tube3.pl - Pełnometrażowe filmy online na YouTube

http://tube3.pl/
Gość IP: 109.196.0.* 2012.03.06 10:54
pelnyekran.pl - znajduje się tu całkiem spora, posegregowana lista filmów dostępnych na youtube. Dbam o to aby lista się cały czas poszerzała. Sprawdźcie Koniecznie ;)
Gość IP: 80.54.236.* 2012.07.21 02:28
Fajny portal z filmami po polsku w tym też seriale, bajki i anime: www.bibliotekafilmowa.pl
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 27.08.2010
Tagi producenckie: google
ŹRÓDŁO: Telegraph.co.uk
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 199710
CENEO KUP NAJTANIEJ
Panasonic DMW-BCJ13E do LX5 Panasonic DMW-BCJ13E do LX5
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HP LaserJet M1132 (CE847A) HP LaserJet M1132 (CE847A)
Dostępny w 75 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ACER G235Hbd ACER G235Hbd
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
TreQ GRI-01 TreQ GRI-01
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ZELMER 886.84MPB Diana Ecru ZELMER 886.84MPB Diana Ecru
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu