Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Telewizja mobilna DVB-T już w Plusie

Telewizja na smartfonie czy tablecie od Plusa

Telewizja mobilna DVB-T już w Plusie

Od 4 czerwca Plus wprowadza usługę TV Mobilna DVB-T, która umożliwia oglądanie programów telewizyjnych w cyfrowej jakości na urządzeniach przenośnych typu telefon, tablet, laptop oraz na tradycyjnych odbiornikach telewizyjnych.

Mobilna telewizja w Plusie tuż przed Euro
Mobilna telewizja w Plusie tuż przed Euro
Klienci korzystający z nowej oferty będą mieli dostęp do programów telewizyjnych i radiowych nadawanych przez TV MOBILNĄ: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, Nickelodeon, Radio Roxy FM, AntyRadio, Moje Polskie Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Bajka, Radio Eska Rock, Radio PIN, Radio Plus, Radio Zet, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM.

Dekodery TV Mobilnej umożliwiają również odbiór kanałów dostępnych w ramach trzech bezpłatnych ogólnopolskich multipleksów, w tym m.in. Polsat, Polsat Sport News, TVN, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN7.

Do korzystania z TV Mobilnej niezbędny jest wybrany dekoder DVB-T wraz z usługą dostępną w dwóch wariantach:

  • abonamentowym z umową na 24 miesiące wraz z subsydiowanym dekoderem,
  • jako usługa dodatkowa dla klientów Plusa, którą w każdej chwili można włączyć, a dekoder jest oferowany w cenie detalicznej.

Za 19,90 zł miesięcznie dostępnych będzie 8 kanałów telewizyjnych i 12 radiowych oraz ogólnodostępne kanały w ramach bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej.

Gość IP: 93.154.156.* 2012.06.04 15:15
Kto przyszedł tutaj dla zdjecia? ; ]
Gość IP: 82.160.24.* 2012.06.04 15:28
ja na pewno :)
Gość IP: 83.28.35.* 2012.06.04 15:28
pewnie dziewczyna chmielewskiego..

bleee. jaka brzydka
Gość IP: 78.30.123.* 2012.06.04 15:40
Chmielu ma chłopaka:)
Gość IP: 77.46.47.* 2012.06.04 15:46
widzę ze nie tylko ja jestem tutaj tylko ze względu na zdjęcie
Szemot
Szemot 2012.06.04 15:55
Bez sensu w ogóle. O ile chodzi oczywiście o DVB-H czyli mobilna odmianę DVB-T. Kto będzie oglądał w komórce Nikledon czy Comedy Central. Ludzie potrzebują TVN24 i tym podobne (np Polsat Sport News albo ewentualnie teleurniej na jakiejś stacji). Miałoby to może jakąś rację bytu np u kierowców którzy mają TV w ciężarówkach czasem nawet satelitarną z obrotowym talerzem. Ale co chwila trzeba by było zmieniać częstotliwości bo przecież kierowcy się poruszają.
Gość IP: 77.255.25.* 2012.06.04 15:56
Moglaby byc moja matka <strach>
Gość IP: 212.76.49.* 2012.06.04 16:29
No proszę - tym wszystkim, którzy przyszli tu "dla zdjęcia" zazdroszczę. Jak im mało do szczęścia potrzeba. No ale rozumiem, że jak się nie ma czegoś na żywo to musi wystarczyć fotka.
Gość IP: 78.8.42.* 2012.06.04 17:40
Jak dla mnie fotka rekompensuje braki merytoryczne tekstu ;)
Gość IP: 80.48.123.* 2012.06.04 18:13
Panie Chmielewski jakieś źródła ? Plus Milczy - Cyfrowy Polsat Milczy. Skąd takie informacje ? No i oczywiście jeżeli już to DVB-H a nie T. No Chyba że chodzi o promocję wiążącą Cyfrowy Polsat z Plusem ...
Jeszcze raz - źródła ...
Gość IP: 83.218.98.* 2012.06.04 18:50
ale jak "podpiąć" ten dekoder do telefonu bo tego nie rozumiem -,- bo do laptopa to ok, do tableta no raczej też się da ale do telefonu, raczej wątpie
Jotgie
Jotgie 2012.06.04 20:39
Gość IP: 93.154.156.* 2012.06.04 15:15 => JA!
Gość IP: 77.237.3.* 2012.06.04 20:46
A ją bym sobie z tą Panią pooglądał ...
acomp
acomp 2012.06.04 22:42
Przeglądałem przed chwilą stronę PLUS-a i nie ma tam żadnych szczegółów na ten temat.Czy to tylko plotka czy "nielegalny" przeciek
Gość IP: 78.53.126.* 2012.06.05 09:34
Nie nazywa się to przypadkiem DVB-H a nie DVB-T? T w DVB-T oznacza Terrestrial. O ile się orientuję to istnieją standardy DVB-T, DVB-S, DVB-C i DVB-H. Jeżeli w komórce istniałby tuner DVB-T to wtedy nie potrzeba żadnego abonamentu żeby odbierać telewizję. Jeżeli się nie mylę a tego prawie jestem peny to nazwanie tego DVB-T w tytule to niezła wtopa Chip'a
Gość IP: 217.153.15.* 2012.06.05 10:54
Artykuł średni ale zdjęcie :))
Szemot
Szemot 2012.06.05 11:47
@Do wszystkich

DVB-H jest odmiana DVB-T więc może nie jest politycznie poprawne mówić "T" skoro chodzi o mobilna TV ale merytorycznie jest ok.
Gość IP: 95.49.85.* 2012.06.05 17:21
Ej, Szemot, przeczytałeś artykuł... xD
Gość IP: 94.194.227.* 2012.06.05 19:20
Wreszcie jakies normalne zdjecie.
Korea
Korea 2012.06.05 23:18
Szału nie ma jesli chodzi o ofertę. W android markecie jest wiele appków z TV. Czesto sobie ogladam np eurosport i to za free. Ta Pani to chyba jest w ciąży hehehehe
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 04.06.2012
Tagi producenckie: polkomtel
ŹRÓDŁO: Plus
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 11975

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Vedia eReader K4 Vedia eReader K4
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Data Flash Ściereczki mokra/sucha do ekranów LCD/TFT (DF1532) Data Flash Ściereczki mokra/sucha do ekranów LCD/TFT (DF1532)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Elesko WO-10 Elesko WO-10
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Massa Zestaw soczewek makro 77mm +1+2+4+8+10 (FOSMB77) Massa Zestaw soczewek makro 77mm +1+2+4+8+10 (FOSMB77)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu